Kolejne medale utalentowanych pływaków z tarnobrzeskiego Delfina

7 medali ( 3 złote, 2 srebrne, 2 brązowe) wywalczyli pływacy UKS Delfin podczas Podkarpackiej Lidze Pływackiej dzieci 10-11 lat. W klasyfikacji medalowej reprezentanci Tarnobrzega zajęli trzecie miejsce, w drużynowej zaś czwarte.

Bezkonkurencyjne okazały się sztafety chłopców 4x 50 m stylem dowolnym, gdzie zarówno w kategorii 10 lat i młodsi oraz 11 lat zdobyli złote medale. Pierwsze miejsce wywalczył również Igor Majewski, w kategorii 11 lat, na dystansie 200 m stylem dowolnym. Z kolei dwa srebra z Kolbuszowej przywiózł Albert Borkowski (kat.10 lat), brązowe medale wywalczyli zaś Nikodem Kraska i Nikodem Bajer.

Medale i miejsca punktowane:

*Złoty medal sztafeta chłopców 4×50 m stylem dowolnym 10 lat i młodsi ( Albert Borkowski, Mateusz Gajewski, Nikodem Kraska, Jan Rumak)

*Złoty medal sztafeta chłopców 4×50 m stylem dowolnym 11 lat ( Jan Pyka, Igor Majewski, Nikodem Bajer, Konrad Szymański)

*5 miejsce sztafeta chłopców 4 x50 m stylem dowolnym 10 lat i młodsi ( Michał Rzeszowiak, Karol Markiewicz, Bartłomiej Kozioł, Kacper Pełka).

*5 miejsce sztafeta dziewcząt 4×50 m stylem dowolnym ( Maja Krasowska, Weronika Błasiak, Zuzanna Górak, Julia Galus)