Trwa 14 edycja akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”. W finale koncert Kasi Cerekwickiej

Ruszył 14. Finał wielkiej akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Z powodu pandemii koronawirusa, wydarzenie przeniosło się do sieci.

Tegoroczną edycję „Choinki Życzeń” zainaugurował kiermasz ozdób świątecznych, wykonanych przez rodziców uczniów ZSS, członków Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych, osoby prywatne a także panie Klubu Seniora Towarzystwa Przyjazny Zakrzów. W tej akcji udało się zebrać 6 tys.620 zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną dla dzieci wymagających wsparcia, w tym także uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Najprawdopodobniej w niedzielę 13 grudnia w ramach 14 edycji „Choinki Życzeń” w tarnobrzeskich kościołach będzie można kupić sianko bożonarodzeniowe, z kolei od 18 do 20 grudnia, tradycyjnie na antenie Radia Leliwa odbędą się licytacje. W tym roku będzie można wylicytować m.in. spotkanie ze szczypiornistami Karolem Bieleckim i Grzegorzem Tkaczykiem.

Gwiazdą tegorocznego finału będzie Katarzyna Cerekwicka z zespołem, której koncert z Domu Kultury będzie transmitowany on-line. Wydarzenie odbędzie się w piątek 18 grudnia, początek godz.19.

Pieniądze można wpłacać także na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, na numer: 64 1600 1462 1837 6926 1000 0001.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nik
10 miesięcy temu

Ufff, Kasi cerekwickiej wpadnie trochę grosza

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content