Mikołajki przy stole do tenisa (fotoreportaż oraz video HD)

Turniej mikołajkowy z Siarkopolem – to propozycja, z taką do najmłodszych wyszedł tarnobrzeski klub tenisa stołowego. Sportowa rywalizacja odbyła się w minioną sobotę, w tarnobrzeskim centrum tenisa stołowego, w hali MOSiR.

Medaliści Turnieju Mikołajkowego z Siarkopolem:

DZIEWCZYNKI:

1. Amelia Kramek
2. Sara Łyczakowski
3. Wiktoria Poręba
4. Patrycja Czech

CHŁOPCY MŁODSI

1. Aleksander Łukasik
2. Igor Mrzygłód
3. Jakub Hamryluk
4. Michał Babica

CHŁOPCY STARSI

1. Kamil Kos
2. Adrian Janowski
3. Artur Czech
4. Dawid Myszka

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Neltah
10 miesięcy temu

No prosze , teraz MOSiR po kryjomu i tylko dla wybrańców udostępnia stoły do pimponga i umożliwia grę. Pełna konspiracja, chociaż oficjalnie obiekty są zamknięte i nieczynne pod żadnym pozorem az do odwołania, czyli pewnie do lata. Ale wybrańcy, zawodnicy pimponga, uczesnicy klubu ,czyli podopieczni trenerów mogą oczywiście grać i nawet masek nie muszą nosić. Brawo trenerze Nęcek, dyrektorze ,tylko wybrańcom, resztę wyganiać i zamykać na klucz. A co tam kogo obchodzi że dzieci nie mają gdzie się podziać popołudniami w mieście. A co kogo obchodzi że nie mają świetlic, nie mają klubów, że tylko bloki pozostały na zimowe wieczory. Co to kogo obchodzi?
Nieważne wszystko, wazne by wybrańcy prezydenta i wybrańcy trenera Nęcka mieli ekskluzywne warunki do rozwoju ,do zabawy, do trenowania.
Oczywiście kto winny? Wiadomo covid, na covid wszystko zgonią i wyjdą z czystymi rękami, to nie ich wina, przecież tak im kazali pozamykać. Jakoś sklepy i inne miejsca otwarte, niektóre szkoły prywatne też otwarte. Basen też o dziwo czasami otwarty, ale wiadomo dla wybrańców narodu. Chyba sprawa powinna być wyjaśniona medialnie, kto w tym mieście ma prawo korzystać z obiektów sportowych a kto nie i na jakiej podstawie?

art
10 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Co to jest pimpong?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content