Tarnobrzeg kolejny raz w Teleexpressie Extra

Tarnobrzeg kolejny raz w Teleexpressie Extra.Tym razem w Telewizji Publicznej mowa była o wyjątkowej publikacji Urzędu Miasta w Tarnobrzegu przygotowanej we współpracy z Fundacją Szansa dla Niewidomych.

Mowa o  książce „Tarnobrzeg na wyciągnięcie ręki” czyli obszernym przewodniku po mieście, który pozwala uzyskać cenne informacje o historii Tarnobrzega i jego zabytkach.

W 2020 roku w Teleexpressie Extra znalazły się już materiały o plakatach dedykowanych sklepom w Tarnobrzegu, informujących ile osób jednocześnie może w danej placówce przebywać w czasie pandemii koronawirusa, o pracach prowadzonych na terenie Jeziora Tarnobrzeskiego, a także o zwierzynieckich pomnikach przyrody.

Materiał dotyczący publikacji „Tarnobrzeg na wyciągnięcie ręki” można obejrzeć tutaj: https://www.tvp.info/50796244/04122020-1715, od 9 minuty i 5 sekundy.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sukcesor
10 miesięcy temu

Naprawde to sukces na miarę TVP .

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  sukcesor

Ale propaganda – wystarczy pójść na skrzyżowanie Sikorskiego i Zwierzynieckiej – fundacja i miasto może ma reklamę ale korzyści niewidomi z tego ani C……………….. ???

kikol
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Przecież to są kpiny i tyle! Wystarczy tylko przejść się noeo wyremontowaną ulicą Sikorskiego, żeby sprawdzić, jakie udogodnienia mają tam teraz niewidomi. Oóż nie mają zadnych.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content