Tarnobrzeg: Bombki od „Choinki Życzeń” zawisły na miejskiej choince (zdjęcia oraz video HD)

Kilkanaście bombek zawisło dzisiaj na miejskiej choince w Tarnobrzegu. Ozdoby na drzewku pojawiły się w ramach 14 finału „Choinki Życzeń”, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

– Dzisiaj wieszamy bombki z logo naszych parterów, darczyńców, sponsorów, instytucji, wszystkich tych, którzy pomogli nam w tym, żeby ten czternasty finał mógł się odbyć – wyjaśnia Paweł Gospoś, prezes SPZSS.

– Już w tą niedzielę (13 grudnia. przyp.red) zapraszamy po sianko bożonarodzeniowe do naszych tarnobrzeskich kościołów, a w przyszłym tygodniu, od piątku do niedzieli (18-20 grudnia. przyp.red) rusza bardzo atrakcyjna licytacja na antenie Radio Leliwa (…) Z kolei w piątek 18 grudnia, w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się piękny, świąteczny koncert Katarzyny Cerekwickiej z zespołem, na który serdecznie zapraszamy (koncert będzie transmitowany on-line. przyp.red) – dodaje.

Z powodu pandemii koronawirusa, 14 finał akcji charytatywnej musiał przenieść się do sieci. Pandemia nie zatrzymała jednak organizatorów, którzy kolejny raz zachęcają do wsparcia dzieci potrzebujących pomocy.

– Podczas dwóch ostatnich finałów, pomogliśmy dzieciakom, instytucjom na kwotę ponad 110 tys. zł. Możemy pomóc jeszcze bardziej, możemy pomóc jeszcze większej liczbie dzieci, możemy starać się aby działalność naszego stowarzyszenia przynosiła bardzo fajne efekty, ale to może się dziać tylko za pośrednictwem Państwa i z Państwa pomocą – dodaje prezes Gospoś.

Na platformie zrzutka.pl zorganizowana została zbiórka pieniędzy w ramach 14 finału Choinki Życzeń.

„Od czternastu lat organizujemy Akcję Charytatywną Choinka Życzeń, której celem jest zbieranie środków finansowych na potrzeby dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Tegoroczna kwota jaką uda nam się zebrać w trakcie trwania całej akcji, będzie przeznaczona na dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego, terapeutycznego oraz turnusów dla dzieci niepełnosprawnych. Pomóż nam spełniać marzenia dzieciaków i dołącz do Choinki Życzeń.” –  link do zbiórki: tutaj

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content