Tarnobrzeg: Uwaga kierowcy, we wtorek utrudnienia w ruchu

W związku z remontem drogi wojewódzkiej nr 758 w Tarnobrzegu, jutro tj. we wtorek 15.12.2020 r., w godzinach od 8.00 do 14.00, zamknięty zostanie odcinek ulicy Mickiewicza od ronda z ulicą Szpitalna – Al. Niepodległości do skrzyżowania z ulicą Wisłostrada – Sikorskiego.

Zamknięcie tego docinka jezdni jest związane z wykonaniem w tym czasie frezowania starych warstw konstrukcyjnych nawierzchni. Dojazd do obiektów handlowych będzie możliwy od kierunku na ul. Sikorskiego w stronę ul. Wisłostrada przy wyjeździe z placu obok bramy cmentarza.   

Po godzinie 14.00 ruch na remontowanym odcinku zostanie ponownie przywrócony.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
10 miesięcy temu

hahaha ale mi to remont jednodniowy.. Pewnie sciągna stare łaty i położą nowe!!!
zamiast zrobic raz a porządnie remont!!

Analizator
10 miesięcy temu
Reply to  Marek

Wystarczy zajrzeć na inny portal informacyjny żeby dowiedzieć się, że jest to frezowanie jezdni a nie łatanie dziur. Polska mistrzem Polski w narzekaniu bez rzetelnych informacji.

Zygfryd IV Wystawa
10 miesięcy temu

Wystarczy, że sfrezują i położą nowy asfalt i będzie git. Jak mają coś spieprzyć i zmniejszyć to to wystarcza, nie wymagam już od nich usunięcia studzienek z jezdni bo to za dużo. Wystarczy nowy dywan. Moniuszki Wislna Zwierzyniecka, Dąbrowskiej, Kwiatkowskiego, Dworcowa czekają już w kolejce na frezowanie.

Gas Gas Gas
10 miesięcy temu

A chodniki i ścieżki dla rowerów? Nieistotne?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content