„Gastro Tarnobrzeg”. Zamów i wesprzyj lokalną gastronomię (video)

„Gastro Tarnobrzeg, trzymajmy się razem” – właściciele lokali gastronomicznych w Tarnobrzegu apelują o wsparcie w czasie pandemii. Z powodu obostrzeń sanitarnych, lokale mogą realizować jedynie zamówienia na wynos i na dowóz.

Obecnie inicjatywa zrzesza 11 podmiotów.

– Gastro Tarnobrzeg to wspólna inicjatywa tarnobrzeskich restauratorów. Stowarzyszenie ma na celu promowanie lokalnej gastronomii. Wspierajcie gastronomie. Wspierajcie kulinarny dorobek naszego miasta. Wspierajcie, aby różnorodność smaków gościła na waszych stołach. Razem stawmy czoła trudnym czasom! Razem uchrońmy „rozmaitość”! – informują organizatorzy.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku lub na stronie internetowej stowarzyszenia.

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon
9 miesięcy temu

Powodzenia!

odp
9 miesięcy temu
Reply to  Szymon

raczej upadłość się szykują w tym mieście gastronomi bo ludzie w skarpety kryją kasę a miasto nie stać aby tyle pomóc firma co gotują a jest ich nie mało………. tbg się wyludnia

obywatel
9 miesięcy temu

Ale dorobek kulinarny miasta – pizza, frytki – jeszcze tylko kebabu brakuje ????
Taki sam dorobek kulinarny jak dziedzictwo narodowe w postaci zakupu kolekcji od Tarnowskich. Koń by się uśmiał.

tenitamten
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

i jest malkontent Zbigniew. Zaden temat nie ujdzie jego marnej czujnosci by krytykowac. Jak cie to miasto uwiera i jego dorobek to sie wyprowadz.Nic sam nie osiagnales a wiecznie krytykujesz.Zaloz budke z frytkami i zobaczysz co znaczy pracowac na siebie.
Krytykujac nasza gastronomie znaczy, ze nie masz baldego pojecia co sie w Tarnobrzegu dzieje. Nie spamuj kazdego forum. Ty nie wyrazasz pogladow, ty obrazasz ludzi.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  tenitamten

Co ty z tym Zbigniewem – czyżby śnił ci się po nocach , bo ciągle tylko o nim) ,co ty z tą krytyką – stwierdzam tylko fakt o żadnym dorobku kulinarnym Tarnobrzega nie ma mowy a tak na marginesie są też niezłe pizze w TBG.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Dopisek
Są też świetni fachowcy -lekarze, pielęgniarki pracujący w szpitalu ale co to ma wspólnego z wydawaniem kasy na certyfikaty, konkursy itd.
Ludzi leczą lekarze, pomagają pielęgniarki a nie dyrektor Szpitala, czy sam szpital – jeszcze certyfikat czy miejsce w rankingu nikogo nie wyleczyło (chyba że ciebie).
Jest mnóstwo porządnych ludzi w tym mieście ! Nie bredź więcej że wszystkich krytykuję i wszystko! Krytykuje tylko to co mi się nie podoba i tych których działalność mi się nie podoba .

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  tenitamten

Obudź się cwaniaczku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kradzież danych polega na wyciąganiu pewnych informacji (m.in. danych osobowych) od konkretnej osoby, przez osoby niepowołane (które nie mają na to pozwolenia).

Każdy Polak ma prawo do ochrony danych osobowych w myśl Ustawy o Ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

Dane osobowe to wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Daną osobową będzie, więc każda informacja, pozwalająca na ustalenie tożsamości osoby nawet pośrednio, poprzez inne posiadane informacje. Daną osobową będzie mógł stanowić np.: imię i nazwisko, adres IP komputera zdjęcie, e-mail,; jeśli przy ich pomocy możemy ustalić kim jest dana osoba.

Podając hasła dostępu do naszych kont i profili innym osobom?????

tenitamten
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

doczytaj nie kopiuj bez zrozuminia
I pamiętaj to działa w dwie strony

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  tenitamten

Cwaniaczku – forum jest do dyskusji i można tez krytykować i być także krytykowanym , do czego wszyscy mają prawo zwłaszcza jeśli chodzi o wydatkowanie kasy z podatków.
Ja też jestem krytykowany za swoje wpisy ale tego nikomu tego nie mogę zabronić i się nie obrażam jak ciele – a twoje bezczelne wpisy w tym temacie świadczą tylko o tobie – jeśli ktoś się czuje obrażony to forum jest od tego aby się odniósł a nie ty, chyba że jesteś jednym z tych osób to odnieś się w temacie.
Tacy jak ty najchętniej by pozamykali usta wszystkim, śni ci się cenzura – no cóż!!!

tenitamten
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

mylisz krytyka z ublizaniem

walt
9 miesięcy temu
Reply to  tenitamten

a to on tak ujada ? no proszę.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

O wróciłeś już ze Słowacji ????? Znowu ujadasz????

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Co ty na to – bo ja jak na lato!

Sataniści z The Global Order of Satan poinformowali, że przeprowadzili „czarną mszę” w sprawie Strajku Kobiet, że wspierają ideologię LGBT oraz założyli zbiórkę pieniędzy dla organizacji Lambda Warszawa.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  tenitamten

I jeszcze jedno na koniec – tacy jak ty mają tylko jedna radę -” to się wyprowadź”-jakim trzeba być bezczelnym , prymitywnym osobnikiem aby takie rady dawać innym.

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

jak to ty tak Zbyszku D upadłeś nisko to serdecznie gratuluję 🙂

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Co ty na to Panie „walt”////// Dla Polaków sentencja: „historia jest nauczycielką życia” powinna być szczególnie ważna i bliska, nie tylko dla lepszego zrozumienia teraźniejszości, ale przede wszystkim jako upomnienie do niepowtarzania błędów poprzednich pokoleń. Z danych z monografii wynika, że Lempart znakomicie odnalazł się w powojennej rzeczywistości. Jak inni przedstawiciele żydowskiej mniejszości współtworzył na terytorium Polski struktury państwa komunistycznego.   Biografia Dawida Fiszera wzbudza głęboką refleksję i stawia ważne pytania: dlaczego obywatele II Rzeczypospolitej narodowości żydowskiej zdradzali Polskę i wybierali służbę u Stalina? Dlaczego współtworzyli zbrodniczy reżim komunistyczny i bez litości mordowali Polaków? Czy odpowiedzi należy szukać w tradycyjnej nienawiści do chrześcijaństwa, a więc w konsekwencji do „katolickiej Polski”? Człowiek taki jak Żyd Dawid Fiszer, który w 1941 odkupił dokumenty Tomasza Lemparta aryjczyka i po wojnie posługiwał się nimi. Z danych z monografii wynika, że Lempart znakomicie odnalazł się w powojennej rzeczywistości. Jak inni przedstawiciele żydowskiej mniejszości współtworzył na terytorium Polski struktury państwa komunistycznego.   Biografia Dawida Fiszera wzbudza głęboką refleksję i stawia ważne pytania: dlaczego obywatele II Rzeczypospolitej narodowości żydowskiej zdradzali Polskę i wybierali służbę u Stalina? Dlaczego współtworzyli zbrodniczy reżim komunistyczny i bez litości mordowali Polaków? Czy odpowiedzi należy szukać w tradycyjnej nienawiści do chrześcijaństwa, a więc… Czytaj więcej »

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Panie „walt” ja mimo odmiennego zdania nikomu nie radziłem „się wyprowadzić”. Czy nie jest to powtórka z historii – bo swego czasu w nie tak odległej historii pewna grupa (u władzy) pakowała ludzi do samolotów z wilczym biletem (bez prawa powrotu do kraju) tez z takimi radami. teraz już nie mogą tego robić więc udzielają podobnych rad (wyprowadź się)- aby było cicho i spokojnie, bez kontroli, krytyki.

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

ja tam doceniałbym fakt,że w odróżnieniu od wielu wcześniejszych pokoleń mamy i fizycznie i materialnie możliwości mieszkania i podróżowania swobodnego gdzie się tylko komu zamarzy.

dlatego jak coś kogoś uwiera to zawsze ma szansę.
rad to raczej nie daję obcym ani nachalnym hejterom zmuszającym mnie do obrzucania się błotem w komentarzach.
ale i to potrafię,spokojnie,raczej nie nadstawiam drugiego policzka.

co do nadreprezentacji żydów w komunistycznych organach ścigania to jest w tym część prawdy ale to rozpala mnie dziś tak samo jak Dzierżyński albo Mienżyński czy inni polscy współpracownicy założycie Czeka 🙂

poczytaj waść rosyjskich historyków i ich żale do Polaków,że terror komunistyczny urządzili im Polacy 🙂

po tylu latach to można się obrzucać rachunkami krzywd albo domagać zadośćuczynienia jak od Niemca ale to nie moja sprawa.nie żyłem wtedy i nie jestem ofiarą 20 wieku.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Rzecz w tym ,że niektórym marzy się powrót do przeszłości : krytykować nie wolno (zwłaszcza tych na stołkach), prawdy pisać nie wolno , swoich poglądów wyrażać (nawet jeśli są dla niektórych obraźliwe) nie wolno
– prawda zawsze kole najbardziej tych których to dotyczy( patrz: tenitamten 4 godzin temu) – oni chcieliby aby było cicho , ani mru mru.
Marzy się niektórym aby dalej nazywać osoby mające inne zdanie, poglądy „pieniaczami” (tak wszystkich nazywano po roku 80 XX wieku). ,”wiecznymi krytykami wszystkiego i wszystkich”,
w imię fałszywej teorii aby swoje kłamstwa przykryć.
Ba nawet reklamy nie wolno tu krytykować (o której tu mowa)????

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

jak nie wolno skoro dajesz upust swoim emocjom,wcale nie wzniosłym zresztą,dość często i gęsto ?
jestem pełen obaw,że niewielu twe słowa kolą,bardziej razi dość nienachalny styl i tak dalej i dalej,nie będę pisał bo znowu będziesz sobie imaginował i dasz upust frustracji wyzywając bądź doklejając interlokutorowi stosowną łatkę.

p.s.chyba nie jesteś tym Zbyszkiem D. o którym myślałem,tamten jest raczej rozsądnym facetem a nie zwykłym hejterem.znaczy tak mnie się wydawało do tej pory.teraz już sam nie wiem.pewno spektrum głoszonych i przez ciebie gorzkich żali wydaje się być znajome 🙂

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Przestań już snuć swoje urojone frustracje i domysły.
Zbędny trud – hejterze – piszesz nie rzadziej niż ja.
Ciebie też często i gęsto – popatrz wpierw na siebie – przygadał kocioł garnkowi ?????

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

stać cię na więcej 🙂

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Od kiedy prawda i wyrażanie swojej opinii (nawet krytycznej i w formie obraźliwej) jest hejtem ????

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

ale już fakt,że się porównujesz do aborcjonisty,lewusa,kanalii i bolszewika odbieram hehehe jako komplement 😀

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Co ty bredzisz ????? Znowu wypisujesz jakieś swoje urojenia („że się porównujesz”) – to jest mi obce. W przeciwieństwie do ciebie ja się nie chwaliłem o Słowacji i wyjazdach tam w celach tobie znanych ? Przeczytaj swoje wpisy !!!!
No ale skoro uważasz, że to komplement dla ciebie – no cóż

  • chyba życzyć Tobie należy tylko zdrowia , bo o rozum chyba za późno ???????????????????????????????

Skoro uważasz że taki jesteś to na co się obrażasz – na prawdę ????

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

a kto napisał,że się obrażam ? i to na kogo ? na trolla internetowego ? 🙂 teraz to już sobie pochlebiasz prostaczku :*

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Ha Ha Ha – wyszła słoma z butów – takie oto prawdziwe mniemanie aborcjonisty, lewaka, kanalii i bolszewika – „prostaczku”???
Zatem nic się nie zmieniło w tej kwestii u lewactwa.

walt
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

słoma u kogoś urodzonego i mieszkającego na wsi to nic niezwykłego 😉

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  walt

Aha – to wszystko jasne odnośnie twojej osoby – skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz to twoja sprawa – nic mi do tego, ale może warto wychylić łepetynę z chaty na wsi zamiast hejtować, bo tam wiele się zmieniło a ty zapewne o tym jeszcze nie wiesz (w sprawie słomy )????

walt
9 miesięcy temu

a ja myślę,że zmienił/zmienia się profil mieszkańca,wiadomo,że seniorzy niekoniecznie wszyscy korzystają z dowozu i z prezentowanych tu ofert – natomiast młodzież i ta starsza młodzież koło 30/40 to nierzadko z wachlarza możliwości jakie dają takie serwisy korzysta.
i też życzę powodzenia !

30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content