Tarnobrzeg: Wykonawca dokończenia budowy ścianki wspinaczkowej wyłoniony

Rozstrzygnięty został przetarg na dokończenie budowy ścianki wspinaczkowej i jej wyposażenie. Prace wykona firma ALP Extreme Szkoła Alpinizmu z Gdańska.

Na sfinansowanie tego zamówienia magistrat zamierza przeznaczyć 1 995 695,00 zł, z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Firma z Gdańska złożyła najniższą ofertę, opiewającą na kwotę 1 620 000,00 zł netto (1 992 600,00 zł brutto).

Wybrana oferta spełnia wszystkie wymogi określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia i uzyskała największą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert zastosowanym w tym postępowaniu. Zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia kryteriami, jakim kierował się Zamawiający przy wyborze oferty najkorzystniejszej były: cena brutto wykonania zamówienia 60%, długość okresu gwarancji i rękojmi 20%, termin realizacji zamówienia 20% – czytamy w zawiadomieniu o wyborze oferty.

Każda z trzech pozostałych ofert złożonych w przetargu przekraczała kwotę 2 mln zł.

Ścianka ma być gotowa do 16 czerwca 2021 r.

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zbok z Sobowa
24 dni temu

Super – zamiast rozwoju miasta będzie:

  1. infrastruktura wokół jeziora tarnobrzeskiego – a po drugiej stronie bajora uciążliwy przemysł, czyli zakłady chemiczne, recykling metali i ich przetop.
  2. kolekcja w zamku – a zamek we własności Tarnowskich.
  3. ścianka wspinaczkowa – 2 miliony w beton z którego nikt nie będzie korzystał – bo w Tarnobrzegu nie ma młodych a emeryci raczej nie dadzą rady na ściance
  4. obwodnica ???? – tak będzie o ile wygra PBI, które nie jest najtańsze.
  5. budżet obywatelski – super tylko niezgodny z przepisami i negatywna opinia RIO
  6. pora na zielone plandeki – czy znowu 100.000 za to do firmy z powiatu?

Papo Smerfie, może jednak lepiej tobie będzie na stanowisku portiera w zamku dzikowskim, bo to i trochę historii i tak jak lubisz na niczym się nie trzeba znać.

Roman
23 dni temu
Reply to  zbok z Sobowa

Ze ścianki chętnie skorzystam. W tym mieście nie mieszkają tylko starzy ludzi. Ale nie wiem czy będzie się wstanie sama utrzymywać. A za obwodnice trzymam kciuki bo zobaczycie że będzie bardzo pomocna.

obywatel
23 dni temu
Reply to  Roman

Jeszcze coś do bandżo, park linowy – i jest super – cała kolekcja do uprawiania sportów ekstremalnych !!!!!!!!!!!!!!

Krzyś
23 dni temu

Może redakcja zada pytanie w magistracie, kiedy rostrzygną przetarg na budowę obwodnicy? Ile to już miesięcy nie mogą się zdecydować, czyżby znowu z obwodnicą zaczęły się schody?

Lucek
23 dni temu
Reply to  Krzyś

Zapewne czekaja az Chinczycy doplyna tratwami do Tarnobrzega, budowac obwodnice.

Eryk
23 dni temu
Reply to  Krzyś

Zgodnie z prawem czas na wyłonienie wykonawcy upłynie na początku marca 2021.

fum
23 dni temu
Reply to  Eryk

z twoim prawem

Eryk
22 dni temu
Reply to  fum

Jak nie masz pojęcia z zamówieniach publicznych to nie zabieraj głosu. Oferenci są związani ofertą przez 60 dni od terminu składania ofert. Do tego zamawiający może przedłużyć ten termin o kolejne 60 dni. Termin zgłaszania ofert minął 4 listopada. Jak umiesz liczyć to sobie policz. To jest maksymalny czas na wyłonienie wykonawcy. Polecam lekturę prawa zamówień publicznych.

figa
22 dni temu
Reply to  Eryk

„popisałeś” się swoją wiedzą ale o faktycznym rozstrzygnięciu tego projektu nie masz pojęcia i dezinformujesz ,bo może on być już rozstrzygnięty w styczniu.

Eryk
21 dni temu
Reply to  figa

Oczywiście ,że może ale też nie musi. Ja napisałem wyraźnie , że to maksymalny czas na wyłonienie wykonawcy. Gdzie ta dezinformacja?

Obserwator
21 dni temu
Reply to  Eryk

No nie Przecież wprost podsles ze jesteś urzędnikiem ktory pracuje w inw

Mar
23 dni temu

Kolejny dzień w raju 🙂

Bozo
23 dni temu

I po wuj to komu potrzebne……..

Eryk
23 dni temu
Reply to  Bozo

Trzeba było protestować jak zaczynano inwestycje za poprzedniego włodarza. Swoją drogą to ciekawe dlaczego RIO wówczas nie dopatrzyła się , że inwestycja warta prawie 3mln została włożona do budżetu obywatelskiego wartości 400 tyś. A dzisiaj kwestionuje przekroczenie wartości inwestycji o niecałe 60 tys. zł.

ozon
23 dni temu
Reply to  Eryk

gdybyś powiedział że lepiej było protestować za Hitlera to był byś gość a tak to jesteś gnida

Jan
23 dni temu

już choinkę mamy.. ze… Szczecina………. (!)

Lila
22 dni temu
Reply to  Jan

To pewnie od tych co mieli obwodnice budowac.

Szach
23 dni temu

Niebywałe, że ścianka wspinaczkowa która miała kosztować 400 tys i wygrała w Budżecie Obywatelskim obecnie będzie kosztować miasto 2,5mln złotych. Chyba nie na tak drogą ściankę głosowali mieszkańcy panie prezydencie? Wszystkie gminy wokoło na obiekty sportowe otrzymują dotacje na min 50% wartości a my w 100% za swoje robimy. Marnotrawstwo, rozrzutność – oj nie tak miało być. Przykro na to patrzeć

DFo
23 dni temu
Reply to  Szach

Prawda – przykro na to patrzeć. To boli starego mieszkańca miasta. Za 2mln można by wyremontować nawierzchnię kilku ulic w mieście, bez zwężania.

Lucek
23 dni temu
Reply to  DFo

Pewnie dlatego braklo im na farbe, zeby pomalowac pasy na ul.Mickiewicza.

obywatel
23 dni temu
Reply to  Lucek

A na rondzie na Przywiślu już pomalowali ?????

Jan
22 dni temu
Reply to  DFo

100% racja !!! robi sie pierdoły za miliony,ale coz Tbg ba5rdzo bogate miasto,a drogi dziurawe,połatane moga zaczekac !

obywatel
23 dni temu
Reply to  Szach

Ścianka nie jest obiektem sportowym – nie wiem skąd takie porównanie :obiektu rozrywki i hobby do obiektów sportowych????????????????????

Rysiek
21 dni temu

Skoro miasto buduje za miliony z podatków ściankę wspinaczkową, to niech wybuduje jeszcze basen z falami do serfowania na desce. Jak się bawić – to się bawić! (najprzyjemniej za cudze pieniadze).

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x