W Tarnobrzegu ma funkcjonować ok.13 punktów masowych szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. planowane jest rozpoczęcie zapisów na szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Według informacji podanych przez Roberta Bugaja dyrektora Podkarpackiego Oddziału NFZ, w Tarnobrzegu ma funkcjonować ok. 13 punktów w których będzie można się zaszczepić.

– Z tego co wiem, to na terenie miasta Tarnobrzega będzie zorganizowanych około 13 punktów szczepień masowych – poinformował w trakcie ostatniej sesji RM Tarnobrzega Robert Bugaj, dodając iż nie będzie obowiązywać żadna rejonizacja, będzie można się zgłaszać do tego punktu, który będzie dla Państwa wygodny, niezależnie nawet od tego, gdzie jesteście Państwo zapisani do lekarza rodzinnego.

– Będzie uruchomiona specjalna infolinia do zapisów na szczepienia a także będzie możliwość osobistego zgłoszenia się do przychodni czy zatelefonowania. Wyznaczony ma być dzień oraz godzina szczepienia, by nie dochodziło do kolejek czy tłoczenia się pacjentów – wyjaśnił dyrektor Podkarpackiego Oddziału NFZ.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdalne szczepienie
3 lat temu

Obawiam się wizyty w przychodnii kontaktu bezpośredniego z lekarzem, ale zalezy mi na zaszczepieniu się zdalnie. Czy można to zrobić podczas konsultacji telefonicznej? Zależy mi aby lekarz zaszczepił mnie telefonicznie i wypisał zaświadczenie że jestem zaszczepiony i miał wpisane w kartę szczepień.

Миша
3 lat temu

A bedzie az tyle punktow potrzebnych? Przeciez chetnych brakuje…? Swoja droga milo ze po prawie roku sluzba zdrowia otwiera swoje drzwi, miejmy nadzieje ze nie tylko na szczepienia

Robert
3 lat temu
Reply to  Миша

paszoł

mommo
3 lat temu

Tarnobrzeskie elyty już po szczepieniach?

Robert
3 lat temu
Reply to  mommo

w tbg niema jelit

Zdrowy rozsądek
3 lat temu

Gdzie tu konsekwencja. Nie pozwalają nigdzie chodzić, hotele zamknięte, stoki zamknięte, knajpy zamknięte, teatry, kina, siłownie zaqmknięte, co chwila jakieś lockdowny a na szczepienia mamy masowo szczęśliwie wychodzić z domów. Nie dawno głosowanie korespondencyjne miało zakazić połowę Polaków a teraz służba zdrowia zaprasza wszystkich na bezpieczne szczypienia 😀 Ta sama obsrana ze strachu służba zdrowia, która od dłuższego czasu leczy Polaków przez telefon dziś zaprasza. To jest po prostu żałosne i mam nadzieję, że wielu myślących Polaków wypnie się teraz na te zaproszenia.

szczepcie ile wejdzie ale dajcie żyć
3 lat temu

starsze druhy się cieszą po 60+ bo nie muszą tak szybo nowego lokum sobie szukać ale inni ludzie jak są zdrowi to po co maja to robić skoro nie wiadomo czy jakieś nadajniki nie zostaną im wszczepione tak jak to ma robić 5g w tym czasie jest wszystko możliwe a miasto coraz bardziej jest cicho a ferie są w tym momencie to latają i kupują a potem demolują a seniorzy tylko po policje wydzwaniają……..

wasyl
3 lat temu

Zaszczepia się lojalni wobec PiSiorow i elyty z UM , ci którzy maja jakieś obawy co do szczepionki juz wypinasja cztery litery na ten fakt.

Robert
3 lat temu
Reply to  wasyl

POjebany peowiec

hgf
3 lat temu

o 13 punktów za dużo. Następny transport szczepionek będą już zwracać z powrotem.

Robert
3 lat temu
Reply to  hgf

tak zwrucą tobie ośle,jeszcze bedziesz błagał żeby cie zaszczepiły jak bedzie 100000 zachorowan dziennie

hgf
3 lat temu
Reply to  Robert

Widzę że już jesteś po szczepieniu.

walter
3 lat temu
Reply to  hgf

nie narazie bezkolejki tylko peowcy

Tarnobrzeżanin88
3 lat temu
Reply to  Robert

Nazywasz kogoś osłem w tym samym zdaniu pisząc „zwrucą”… to jak Ciebie nazwać? Człowieka który nie był w stanie nauczyć się podstaw ojczystego języka?

walter
3 lat temu

pomyliłem się,pszepraszam,ale jestem hory

odp
3 lat temu
Reply to  Robert

wypowiadaj się o sobie bo dużo ludzi ma mocny organizm i nie musi skoro nie wie co to jest warte wszystko powinno być dla ludzi a narazie siedzimy jak ptaszki w klatce

walter
3 lat temu
Reply to  odp

ciesz się że nie ma godziny policyjnej jak we francji,niemczech,italii

Kako
3 lat temu

Rozumiem że pod każdym oknem punktu szczepień będzie sławny kij, żeby zastukać w okno i się zaszepić.

łysy
3 lat temu

A będzie można się zaszczepić sputnikiem? Podobno Węgry go kupiły i jeszcze inne kraje bo ruskie biorą odpowiedzialność za swój produkt.

As
3 lat temu
Reply to  łysy

Skoro ruskim wierzysz to cóż .. tylko pogratulować …. intelektu ?

Odyseusz
3 lat temu
Reply to  As

a ty wierzysz USA ? pogratulować głupoty…

Waldemar
3 lat temu
Reply to  Odyseusz

W 2009 r Amerykański rząd ukarał koncern farmaceutyczny Pfizer rekordową karą 2 miliardów 300 milionów dolarów. Federalni prokuratorzy określili tę firmę mianem notorycznego oszusta.

Odyseusz
3 lat temu

Ludzie nie szczepcie się te szczepionki mRNA to broń biologiczna z opóźnionym zapłonem. Wystarczy abyście zostali zainfekowani retrowirusami i sami będziecie modlić się o śmierć, nie mogąc żyć w bólu !

Owen
3 lat temu
Reply to  Odyseusz

Dzieje się rzecz straszna bo wielu ludzi, zwłaszcza starszych, po prostu nie potrafi samodzielnie ocenić sytuacji i podjąć decyzji w sprawie ewentualnego zaszczepienia się. A chaos informacyjny pogłębia tę dezorientację z dnia na dzień, co gorsze: szczepionka o której słyszy się tyle złego czy wirus, który może zabić? Niepewność, strach, to ludzkie odczucia. Bardzo mi żal takich osób bo nie wszyscy są „wybitnymi wirusologami” wyedukowanymi w internecie i zwyczajnie nie wiedzą komu zaufać. Przykre to bardzo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content