Kolekcja wózków dziecięcych Cybex Platinum

Niemiecka firma Cybex jest przodującym producentem luksusowych artykułów dziecięcych. Obejmująca wszystko, od nosidełek po foteliki samochodowe i wózki dziecięce po meble. Pełna gama marki jest podzielona na modele ze srebrną, złotą i platynową rangą. Cybex szczyci się tym, że zawsze jest o krok do przodu dzięki swoim projektom, o czym świadczy slogan marki „Dla ludzi jutra”.

Niedawno w kolekcji Cybex Platinum ukazały się dwa modele wózków dziecięcych, którym warto się przyjrzeć bliżej.

Cybex Priam 2.0

To elegancki, składany wózek z możliwością rozbudowania do systemu podróżnego 4w1, który rośnie razem z dzieckiem. Priam jest wózkiem dostosowującym się do potrzeb użytkownika. System podróżny jest kompatybilny z dwiema gondolami LUX i LITE, dzięki czemu będzie odpowiedni dla dzieci od urodzenia do czwartego roku życia (lub do osiągnięcia wagi 17 kg).

Dla zapewnienia bezpiecznej jazdy dostępna jest amortyzacja na cztery koła. Gumowe koła z miękkim zawieszeniem na solidnej ramie, pozwolą na przygody zarówno na szosie, jak i w terenie. Dodatkowo dostępny jest pakiet rozszerzający, który zamieni przednie koła na parę nart.

Składanie wózka Priam oraz odchylanie siedziska możliwe jest jedną ręką. Wysokość kierownicy można regulować za pomocą tego samego przycisku, który służy do składania Priama.

Model waży 12,6 kg i jest dostępny w 19 wersjach kolorystycznych. Akcesoria wózka obejmują chroniący przed zmianami pogodowymi baldachim z filtrem SPF50 +, zapewniające lepszy widok dziecku i wentylację, indywidualnie otwierane wizjery oraz oddychający, wykonany z bawełny materac piankowy.

Dodatkowo model z kolekcji Cybex Platinum wyposażony jest w pojemny kosz na zakupy, który można złożyć, gdy nie jest potrzebny. Dzięki odwracalnemu siedzisku można z łatwością zmienić pozycję dziecka – przodem bądź tyłem do kierunku jazdy.

Cybex Mios 2.0

Cybex Mios to składany wózek, który łatwo można dostosować do wymagających potrzeb dziecka. Model waży 9,9 kg, co czyni go jednym z najlżejszych na rynku. To idealny model dla rodzin lubiących być w ruchu, zwłaszcza mieszkańców miast, którzy dużo przemieszczają się pieszo.

Cybex Mios został zaprojektowany tak, aby można go było zabrać wszędzie, gdzie jest potrzebny. Jest kompaktowy i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Spacerówka oferuje szereg opcji regulacji siedzenia, w tym pełne odchylenie, które umożliwia ułożenie dziecka płasko na plecach. Specjalna dźwignia jednoręczna umożliwia odchylenie siedziska do czterech różnych pozycji, a jedno kliknięcie przycisków wystarczy, aby zmienić ułożenie siedziska Cybex Mios tyłem lub przodem do kierunku jazdy na przodem. Składanie wózka jest możliwe jedną ręką, dzięki czemu cały proces jest prosty i przyjemny.

Model posiada amortyzację na cztery koła, co zapewnia płynną jazdę po nierównościach miejskich dróg. Wózek ten, podobnie jak Priam, rozbudować można do zestawu 4w1. Dla najmłodszych dostępne są dwie gondole (LUX i LITE) z materacem piankowym.

Oba modele z kolekcji Cybex Platinum 2020 łączą komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz nowoczesny design. Dzięki wymienianym elementom zapewniają wygodę, a szeroki wachlarz wzorniczy sprawi, że wózek stanie się modny i dostosowany do gustu rodzica.

O wózkach Cybex przeczytasz również w artykule http://elblag24.pl/wozki-cybex-polaczenie-piekna-i-wygody/

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content