Rekordowy finał WOŚP w Koprzywnicy (fotoreportaż oraz video HD)

Z ogromną radością pragniemy poinformować że Wspólnie z Państwem, mimo wszystkich trudności i obowiązujących obostrzeń w Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Koprzywnica w 13 puszkach kwestarskich oraz 4 stacjonarnych zebraliśmy imponującą kwotę: 15880,90 oraz 18 827,76 w aukcjach ALLEGRO oraz 800 w wirtualnej puszce- eskarbonce- co daje nam łączną deklarowaną kwotę 35 tysięcy 508 złotych 66 groszy !!!! – informują Justyna Dziubek oraz Justyna Jesionek- Wojnar z koprzywnickiego sztabu WOŚP.

Najwięcej spośród wolontariuszy zebrali:

I. Pani Burmistrz Aleksandra Klubińska – WYNIK 1656,12PLN + 20 EUR 10 NOK

II. Kwestująca po raz pierwszy Natalia Kawecka- WYNIK 1791,80 PLN + 0,10 EUR

III. Szef sztabu Justyna Jesionek- Wojnar 2149,12 PLN

Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi najmłodsi wolontariusze- Oliwia Brudek i Krystian Klocek!

Aukcje Allegro przyniosły nam imponującą kwotę 18 827,76. Śmiało możemy je określić mianem rekordowych.

Największą wartość osiągnęła kolacja z Panią Burmistrz Miasta i Gminy Koprzywnica Aleksandrą Klubińską, która przyniosła Fundacji kwotę 5100, a także pościel z Alpaki- ufundowana przez zaprzyjaźnione RANCZO ALPAKA z Woli Baranowskiej 1030 zł, koszulka szczypiornisty Sławomira Szmala z autografami kadry 1236, 11 zł oraz lampa naftowa vintage za 1325 zł!

W zbiórce podanej sumy swój udział mają również organizacje MORSY KOPRZYWNICA którzy przekazali kwotę 500 złotych oraz KOŁO NR 37 POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W KOPRZYWNICY z kwotą 790 złotych, jednocześnie organizując wspaniałe widowisko. Miejscowi Morsi poza przekazaną kwotą zaangażowali się także w paradę traktorów- rozpoczynającą finał oraz w światełko do nieba!

Warto wspomnieć o inicjatywnie uczniów Szkoły Podstawowej im. W. Jasińskiego z klasy 3c w Koprzywnicy, którzy w bardzo krótkim czasie z pomocą wychowawczyni pani Bożeny Grzyb wykonali własną puszkę, laurki dla wolontariuszy oraz uroczyście przekazali wspólnie uzbieraną kwotę 200 zł.

Sztabowe puszki stacjonarne przyniosły nam następujące kwoty:

Lewiatan Koprzywnica: 1145,17 zł

Delikatesy Centrum Koprzywnica 260,71 zł

Stacja Paliw H. Kaczor Koprzywnica 195, 73 zł

Przedszkole „Pod Sosnami” w Koprzywnicy 604,56

Chcielibyśmy także wspomnieć, że z całego 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadziliśmy transmisję na żywo, podczas której mogliśmy oglądać występy małych artystów z „Przedszkola pod Sosnami”, grupy wokalnej działającej przy Domu Kultury, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koprzywnicy, pokaz taneczny Akademii Tańca „Art Dance”, występ wokalny Karoliny Kołodziej oraz koncert zespołu PRETEKST BAND- od strony technicznej i za przekaz odpowiadał Piotr Morawski z portalu „NADWISLA24.PL”.

Nową, kreatywną formą zbiórki był objazdowy wolontariusz, który odwiedził wszystkie miejscowości Miasta i Gminy Koprzywnica z ogromnym Białym Misiem, który później zabawiał mieszkańców w terenie oraz na rynku w Koprzywnicy.

W Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu stworzyliśmy również Słodką Kawiarenkę na wynos, którą zorganizowały Koła Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwa Miasta i Gminy Koprzywnica. Wszystkim tym osobom należą się ogromne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zebraniu tak imponującej kwoty.

 Justyna Dziubek oraz Justyna Jesionek- Wojnar z koprzywnickiego sztabu WOŚP

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JoKeR
3 miesięcy temu

Jest dużo plusów, trochę złamanych zasad bezpieczeństwa, a sama realizacja transmisji pod względem możliwości mogła być o wiele lepsza, realizator miał problemy z dźwiękiem.

Mirek
3 miesięcy temu

A co zrobił dyrektor ośrodka kultury w tej sprawie, proszę o konkrety?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content