Mistrzynie tenisa stołowego kolejny rok ze wsparciem Enei

W nowym sezonie KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg ponownie wystartuje ze wsparciem swojego strategicznego sponsora – Enei. Kontynuacja współpracy to ogromna szansa dla tenisistek w grze o kolejne zwycięstwa. W ostatnim sezonie drużyna po raz kolejny obroniła tytuł, sięgając po 29. mistrzostwo Polski.

Rok 2020 był dla KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg bardzo udany. Ogromnym sukcesem była obrona tytułu mistrzyń Polski po raz dwudziesty dziewiąty z rzędu. Ponadto na początku ubiegłego roku, Qian Li oraz Zbigniew Nęcek – trener i asystentka trenera Kinga Stefańska, występując w barwach reprezentacji Polski, uzyskali kwalifikację olimpijską do Tokio w turnieju drużynowym.

W Lidze Mistrzyń KTS Enea Siarkopol w 2020r. był klasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu europejskich drużyn. Dodatkowo nasze tenisistki przywiozły medale z indywidualnych mistrzostw Polski seniorek – złoto i brąz oraz z krajowego czempionatu młodzieżowców – brązowe i srebrne, a w połowie aktualnego sezonu z czystym kontem przewodzą ekstraklasie kobiet – powiedział Zbigniew Nęcek, trener klubu.

– Cieszymy się ze współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Dzięki niej kontynuujemy nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy mistrzowskich klubów na całym świecie. Wygrane mecze oraz zdobyte przez KTS medale na polskiej i europejskiej arenie sportowej, konsekwentnie wzmacniają międzynarodową rozpoznawalność naszej firmy. Dziękując tenisistkom za ich wysiłek i dostarczane emocje sportowe, życzymy dalszych sukcesów oraz realizacji wszystkich planów w nowym sezonie – powiedział Bogusław Rybacki, prezes Enei Połaniec.

– Celem w 2021 roku jest jubileuszowy 30. tytuł mistrzyń Polski i to priorytet w polskich występach. Indywidualne występy naszych zawodniczek są podporządkowane właśnie temu wyzwaniu. Jesienią czeka nas kolejna edycja Ligi Mistrzyń, a wcześniej – w co gorąco wierzymy – udział w letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio – dodał Zbigniew Nęcek.

Najbliższe sportowe emocje z udziałem zawodniczek KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg już w najbliższy piątek, 5 lutego. Tenisistki walkę o Jubileuszowy 30. tytuł Drużynowego Mistrza Polski rozpoczną meczem z KU AZS UE Wrocław.

Enea jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionach, w których najaktywniej działa. Firma wspiera m.in. drużyny siatkarskie i koszykarskie, a także edukację sportową dzieci w ramach Enei Akademii Sportu.

foto&info: materiały prasowe

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alabama
1 miesiąc temu

Brawo! Wyniki sportowe nie budzą wątpliwości co do zasadności wsparcia finansowego.

SIARKA
1 miesiąc temu

Brawo SIARKA, reprezentujecie dumnie miasto i region

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  SIARKA

To nie Siarka tylko KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

walt
1 miesiąc temu

od lat jedyne co jest na poziomie mistrzowskim w Tarnobrzegu to kobiecy tenis stołowy.
szacunek i gratulacje.

marek
1 miesiąc temu

Marnowanie kasy podatnika na zabawy pana Zbyszka z Chinkami w dyscyplinie świetlicowej, której nikt nie ogląda. I to ciągłe pierdzielenie o promocji Tarnobrzega. Jaka promocja? Do jakich mediów, oprócz lokalnych przedostają się informacje o tych niby sukcesach. Czy przez te 30 tytułów przybyło w mieście choć jedno miejsce pracy?

CZY BĘDZIE LODOWISKO?
1 miesiąc temu

Premier ogłosił otwarcie obiektów sportowych zewnętrznych.
Czy od 12 lutego ZOSTANIE OTWARTE LODOWISKO W TARNOBRZEG? Jest mróz ,zatem wystarczy jeden dzień i noc do zalania lodowiska na szkole 9-tce. Czekam na odpowiedź pana prezydenta. Pośpieszcie się! Mrozy są i ta sprawa jest szybka do załatwienia, jak wam się zechce!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x