Siarkowcy po dwóch sparingach. Trener Majak: Do stylu gry mamy jeszcze wiele zastrzeżeń (fotoreportaż oraz video HD)

Trwają przygotowania Siarki Tarnobrzeg do rundy wiosennej sezonu 2020/21 w trzeciej lidze, w grupie 4. Dotychczas podopieczni trenera Sławomira Majaka rozegrali dwa sparingi, przegrany z Resovią w Rzeszowie 0:2 i zwycięski z Garbarnią w Krakowie 3:1.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
realia
1 miesiąc temu

ale to słabo wygląda ze strony klubu jedno przyszedł dwóch odeszło ale jakich zawodników a filar obrony jak był słaby to nadal jest taki zero zmian co po pomocy nie mamy skrzydłowych a co do napastników nie mamy klasycznej 10 wiec to słabo widzę a prezes nawet sponsora nie załatwił śmieszne to pora myśleć ni o sobie tylko o klubie….

SIARKA_OSIEK
1 miesiąc temu

WIELKA SIARKA – największy nacisk na SMS SIARKA, tak by trenujących i uczących piłkarzy SIARKI było jeszcze więcej, od przedszkola, poprzez szkołę podstawową, następnie liceum a później na PUZ (PWSZ) Tarnobrzeg powinien być kierunek dla przyszłych Wuefistów i trenerów, tak by Tarnobrzeg stał się miastem sportu. Współpraca z niektórymi małymi klubami sportowymi powiatu tarnobrzeskiego, sandomierskiego, mieleckiego, kolbuszowskiego, stalowowolskiego, opatowskiego i staszowskiego. AVE SIARKA

wojciech
1 miesiąc temu
Reply to  SIARKA_OSIEK

osieku starozytny grodzie sandomierszczyzny z kim ty trzymasz?

anonim
1 miesiąc temu

a co to sa te siałkowcy zółciaki i żaden osiek nie jest za ta jakoms siarom te gnojki nie umieja grąc i sie nie naucza dziadostwo dziady cieniasy będa przegrywac nie ma kim grac 3 liga to nie dla nich .

rafi
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

milcz debilu z pława

SIARKA_OSIEK
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

co ty wiesz o Siarce? nic

wojciech
1 miesiąc temu
Reply to  SIARKA_OSIEK

losieku nie trzymaj z galicja

SIARKA_OSIEK
1 miesiąc temu
Reply to  wojciech

staszowioku akysz diable rogaty, Osiek za Siarką

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x