„Media do wyboru”. Odpowiedź TVP INFO na akcję „Media bez wyboru”

„Media do wyboru” – to odpowiedź TVP INFO na dzisiejszą akcję „Media bez wyboru”, będącą protestem mediów prywatnych przeciw planom nałożenia na telewizję, radia, prasę, portale internetowe, kina i firmy billboardowe nową składkę reklamową, która w konsekwencji uderzy w konsumentów.

Szerzej na ten temat piszemy w artykule: „Media bez wyboru”. Dziś protest przeciwko podatkowi od reklam. Stacje TVN i Polsat nie nadają programów

PRINT SCREEN TVP.INFO:

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ona
2 miesięcy temu
makos
1 miesiąc temu
Reply to  ona

lepsze jest: -Wyłączamy TVN? -Nie, niech oni sami to zrobią

adam
1 miesiąc temu
Reply to  makos

TVN – ” Tu miał być twój ulubiony program”
Nawet jak nie nadają to kłamią.

https://pbs.twimg.com/media/Et2Jt-xXIAAFGva?format=jpg&name=900×900

Odyseusz
2 miesięcy temu

Wszyscy płacą podatki wiec czemu media nie miałyby płacić ze swoje nachalne reklamy !

Obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Weź poczytaj w kogo ma ten podatek uderzyć i czemu ma to służyć a potem może się wypowiadaj.

Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

w łuni płaco,we francji,belgi,holandi,nawet niemiaszki płaco,paniał?

Zuzia
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

ANALFABETO –DO SZKOLY,!!

Tarnobrzezaninz Joli
1 miesiąc temu
Reply to  Zuzia

Ty nie jesteś żadna Zuzia tylko mąż Joli

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

PROSTAKU –DO LOPATY I SNIEG ODGARNYWAC,!!

mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

ja niet paniał,ub? czy z sb?

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

W TWOJA. PUSTA GLOWE NIE UDERZY.

Gobi
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Media zawsze placily podatek I placa.A Ty jak nie rozumiesz tematu, to nie zabieraj glosu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gobi

To może Pan powie ile np. TVN wykazuje zysku ( setki milionów) a ile odprowadza podatków (niespełna 100 tysięcy).

Gobi
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Wyjasniam, TVN,- zaplacila podatek w wysokosci–5,13 mln zlotych.Jest to podatek ,–19/procentowy od zysku.Jaki byl zysk, to prosze samemu obliczyc.!!

mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Gobi

zlikwidować tvn sabaki

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  Gobi

30 sekund reklamy w TVN kosztuje 70 000 złotych. Stacje prywatne nie chcą płacić podatku od reklam… to tak dla jasności sytuacji.

Gobi
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Koszty reklam , to koszty elastyczne.Wplywa na to,-czas reklamy, ilosc powtorzen, dzien tygodnia.

Lech
2 miesięcy temu

A to jest najlepszy portal do komentowania dla tarnobrzeskiej śmietanki towarzyskiej

Muszę
1 miesiąc temu
Reply to  Lech

A ja mam w obowiązku sluzbowym ujadać na tym forum bo inaczej będę pominiety w nagrodach

Papa Smerf
2 miesięcy temu

Ja wam mowię : w Tarnobrzegu śniegu ni ma i nie będzie !!!!!!

Tomasz
2 miesięcy temu

„Dziękujemy za zaufanie” Ha ha! Dobre! Takie mam do nich zaufanie jak mój ojciec do „Trybuny Ludu” 😀

onety niech sobie idą
1 miesiąc temu

Powiem w ten sposób. Jeszcze wczoraj motywem opłaty miała być walka z pandemią, znaczy kasa miała iśc na hotele, restauracje,itd. Dziś jednak motyw opodatkowania zupełnie się zmienił, chodzi o opodatkowanie zagranicznych koncernów medialnych. Co do pierwszego motywu mam wątpliwości, ale to drugie już mi się podoba. To są w większosci grupy z zagranicznym kapitałem, ci którzy protestują i tak jak jest w innych krajach powinni płacić podatki.
Jak dla mnie ,może oprócz kanałów polsatu, to nie będę płakał za ofertą tv i za mediami typu onet, wp, bo to jest taki śmietnik, 3/4 wiadomości jest wyssane z palca albo zmanipulowane. Naprawdę jest mnóstwo polskich portali www, zamienników onetu, z mnóstwem ciekawych wiadomości, więc mogą sobie protestować ,albo wynieść się z Polski i tyle.
Ja codziennie dziesiątki stron z informacjami i nawet lepiej jak zniknie kilka śmieciowych portali. RMF FM też mogą wyłączyć, jest pełno innych stacji z lepszą muzyką.

adam
1 miesiąc temu
Kurek
1 miesiąc temu
Reply to  adam

I dobrze bo to co pisza to śmietnik informacyjny.

Inni mogą
1 miesiąc temu

Jak czytam ze prezydent Rzeszowa byl w ratuszu caly dzień i w nocy nadzorował pracę piaskarek to zrobilp mi się bardzo przykro.
Masz prezydent Bozek w ratusxu gosciem Ciagle nieobecny ciagle coś załatwia Prezydent Rzrszowa zwalczyl l biurokrację w urzedzie swoim przykladem i brakiem przyzwolenia na byle jakość.
Szkoda ze u nas w urzędzie biurokracja i niekompetencja rośnie i ma się dobrze za przexydentury Bożka

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Inni mogą

Bo u nas w urzędzie najwazniejsze są biurokracja, polityka na szczeblu lokalnym,prywatne biznesy radnych. Takie są priorytety włodarzy Tarnobrzega

makos
1 miesiąc temu

TVP to taka sama propaganda co TVN wiec nie będę ich bronił. Natomiast TVN miał przychody w wysokości 9 miliardów, czyli budżet na miarę 4 przekopów mierzei a zapłacili od tego 70 tysięcy. Wartość nowego auta. Czyli efektywna stawka to jest 0,000009% przychodu. Przychód to nie dochód, ale przy uczciwych założeniach to taka firma nie ma prawa istnieć

walt
1 miesiąc temu

mega sprytne to jest,media będą płacić specjalny podatek by go mógł jakiś partyjny watażka oddać niczym rząd usłużnym sobie mediom od kurskiego,karnowskich,rydzyka czy innych lisickich. a część gawiedzi ma taka percepcję,że pyta : dlaczego oni mają nie płacić ? a to jak to jest,że nie płacą niby obecnie podatków ? jak pis do tego doprowadził ? jak na to pozwolił ? ano jest manipulacją niskich lotów i przeznaczoną dla wiernych kościoła smoleńskiego,że owe media nie płacą. no ale zawsze można włączyć kurską tv i posłuchać jak wszyscy zazdroszczą nam dosłownie wszystkiego. człowiek ja patrzy na to jak rozegrane jest polskie społeczeństwo,jak głupi,bierni,małostkowi i ordynarnie nikczemni są Rodacy to nie ma już wątpliwości dlaczego były zabory i okupacje,dlaczego nieprzerwanie od ponad 300 lat z małą przerwą stacjonują tu obce wojska. dzięki temu doświadczeniu można zrozumieć dlaczego Bułgarzy naśmiewając się z nas mówią,że Polacy to tacy Ruscy co się im wydaje,że są Francuzami. a jednak szkoda ale trzeba to zaakceptować,że bliżej nam do demokracji azjatyckich niż europejskich. szkoda ale to konsekwencja tego w jakim stanie intelektualnym oraz kondycji moralnej znalazło się nasze społeczeństwo patrząc na nie globalnie. a potem ludzie się dziwią,że wśród dzieci i młodzieży mamy najwięcej prób samobójczych w europie… Czytaj więcej »

mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  walt

głąbie to ma iść na nfz!włącz tfu-en i patrz jak ci mózg piorą!

Tom
1 miesiąc temu

Marketów nie można opodatkować, stacji telewizyjnych też. Najprościej walić bezpośrednio w szaraków podnosząc VAT i kradnąc kasę z OFE (Tusk), wprowadzając podatek cukrowy, podnosząc akcyzę (Kaczor). A Wy barany kłócicie się między sobą. Przecież oni nawet nie wiedzą że istniejecie! Widzicie coś złego w tym, że oddadzą część kasy rodzinom w 500+, choć to nędzny ochłap w porównaniu z podobnymi świadczeniami na zachodzie. Jak małpy powtarzacie to co ktoś Wam mówi, nie sprawdzając tego. Żal mi Was. Jedni pasą Rydzyka, drudzy Owsiaka i jego rodzinę. A z jednego taki święty jak z drugiego filantrop. Chcecie pomagać, to pomóż sąsiadce, bezdomnemu lub innym których spotkasz, a nie raz na rok 5 zł do puszki, albo w niedzielę na tacę i jestem świętym dobrym człowiekiem. Zacznijcie od siebie, bo nikt nie jest święty. W głowach Wam się już miesza, a każdy kto interesuje się politykom powinien leczyć się u psychiatry. Macie swoje życie i szkoda go marnować. Zamiast oglądać kretynów w TV można wyjść z domu i żyć. Po co pluć na siebie? W imię czego?

Owen
1 miesiąc temu
Reply to  Tom

„…a każdy kto interesuje się politykom powinien leczyć się u psychiatry. ” – no bardzo ciekawy wywód! Tylko pytanie „po co pluć na siebie” autor tego wpisu w pierwszej kolejności powinien zadać samemu sobie.

ada
1 miesiąc temu
Reply to  Tom

Najlepiej na paradę

„https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/147725192_3550424248416852_7174315801266271489_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8lPBWO3wKmEAX8IdhUX&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b16e724cffa22812e1e9f5852b827715&oe=6047C9FB”

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Tom

Całą prawda – kretyni pasą wszystkie telewizje (oglądają to jedną to drugą) – oglądają byle co –
zamiast lenie zamiast zabrać się za robotę.
Pasą Rydzyka, Owsiaka , Kurskiego, Solorza, Walterów , Michnika i wielu bezproduktywnych przeróżnej maści celebrytów .
Po ch… Wam telewizja – prawdy trudno tam szukać.

Odyseusz
1 miesiąc temu

30 sekund reklamy w TVN kosztuje 70 000 złotych. Stacje prywatne nie chcą płacić podatku od reklam… to tak dla jasności sytuacji.

Gobi
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Wyjasnienie, Wyzej.

infornacje tvp o koronawirusie
1 miesiąc temu

Informacje tvp na temat świrusa są takie sobie, często zmanipulowane i niekompletne. Przykładów można mnożyć. Na temat stanu faktycznego o kowidiusie można się dowiedziec dopiero zaglądając do internetu i przeglądając różne niezależne strony ,analizując różne fakty i wyciągając wnioski. W TVP od roku czasu pojawiają się pseudoexperci rządowi, pseudolekarze, którzy odegrali znaczącą rolę w sparaliżowaniu służby zdrowia ,na skutek czego zmarło o 80 tys więcej ludzi niż rok wcześniej, a liczba ta stale rosnie. Ich porady zdrowotne, pomysły na walkę z pandemią nie przyniosły żadnego skutku, mamy największy wskaźnik zgonów w Europie ale nie z powodu pandemii jak w Hiszpanii czy Włoszech tylko przez głupią politykę rządu.

ada
1 miesiąc temu

Znajoma jest po szczepieniu i TVN ma normalnie…

walt
1 miesiąc temu

https://streamable.com/v8ih8w

wolne media hehehe zazdroszczę percepcji infantylnego dziecka tym propagandystom,którzy naszą kurską telewizję rodem z korei północnej porównują do plastikowego tefałenu 🙂

i od razu dodam : jak ja nosiłem koszulki z przekreślonym iti na stadionach to większość dzisiejszych plujących oglądało taniec z gwiazdami z czy tym podobne gówienka z tefałen.

ada
1 miesiąc temu
Reply to  walt

No i komu ta super – cisza przeszkadzała?

https://pbs.twimg.com/media/Et7cqqBXAAA3kuY?format=png&name=900×900

mieszkaniec
1 miesiąc temu

robię przelew na abonament w kwocie 0.01 zł,tytuł płatności; tu miał być wasz ulubiony przelew

40
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x