Lokalna aplikacja mobilna Tu Tarnobrzeg wystartowała

Aplikacja mobilna Tu Tarnobrzeg, której uruchomienie planowane było na połowę lutego, jest już dostępna. W niespełna tydzień od startu pobrało ją już ponad 1000 mieszkańców.

Tarnobrzeski start-up Małe Miasta zgodnie z zapowiedzią udostępnił mieszkańcom Tarnobrzega platformę składającą się z aplikacji mobilnej oraz serwisu www. Platforma skierowana jest do wszystkich, którzy na co dzień mieszkają, pracują, uczą się lub robią zakupy w Tarnobrzegu. Głównym założeniem autorów jest zgromadzenie w jednym miejscu często poszukiwanych informacji.

Każdy, kto zainstaluje aplikacje, będzie mógł w prosty sposób sprawdzić ofertę wszystkich lokalnych restauracji “z dowozem”, a także znaleźć polecanego fryzjera, kosmetyczkę, lekarza i wiele innych usług. Dla tych, którzy lubią promocje, gromadzone są oferty lokalnych firm, których nie znajdzie się w popularnych “gazetkach”.

W aplikacji znaleźć można także wiadomości dotyczące Tarnobrzega od lokalnych i ogólnopolskich redakcji, informacje z Urzędu Miasta czy Urzędu Pracy, a także kalendarium wydarzeń, które z uwagi na pandemię, nie obfituje jeszcze szeroką ofertą.

Jeżeli masz czas na rozrywkę bez problemu znajdziesz w “Tu Tarnobrzeg” adresy klubów, kin i restauracji. Jeśli brakuję ci czasu na odwiedzenie różnych miejsc, możesz pobrać quizy, gry lub aplikację mobilne dla obstawiania zakładów sportowych. Przede wszystkim polecamy sprawdzić ranking aplikacji bukmacherskich, ponieważ musisz zacząć obstawianie w sposób odpowiedzialny i ostrożny.

Dzięki współpracy ze schroniskiem w Machowie, udało się także przygotować bazę psów i kotów, które czekają na adopcję. Listę i zdjęcia zwierzaków można sprawdzić w zakładce z ogłoszeniami, gdzie można także bezpłatnie dodać własne ogłoszenia w różnych kategoriach.

Aby pobrać aplikację wystarczy uruchomić sklep App Store lub Google Play i wyszukać “Tu Tarnobrzeg”, a następnie ją zainstalować. Można to też zrobić klikając w link tutarnobrzeg.pl/pobierz. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika Wojciecha Lisa, Tarnobrzeg nie poniósł żadnych kosztów w związku z uruchomieniem aplikacji.

info: materiały prasowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content