Tarnobrzeg: Nieudane odśnieżanie na Przywiślu (zdjęcia)

Nie udała się dzisiejsza akcja odśnieżania parkingów i chodników na osiedlu Przywiśle. Powód? Część mieszkańców nie zastosowała się do apelu zarządu osiedla i nie „przeparkowała” swoich samochodów.

” Samochody które nie zostały przeparkowane  to jedno, z drugiej strony służby przeprowadziły akcję rankiem, kiedy śnieg był zmrożony, mając do dyspozycji plastykowe łopaty” – informuje naszą redakcję internauta, załączając kilka zdjęć wykonanych już „po akcji”, przeprowadzonej przez zarząd osiedla.

Na szczęście prognozowana jest odwilż…

foto: internauta

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kowalski
17 dni temu

Gdzie miałem przeparkować auto skoro wszędzie stały inne auta? Akcja słabo zaplanowana. Poza tym po genialnej reorganizacji ruchu na osiedlu jest dodatkowo nieco mniej miejsc do parkowania. Trzeba poczekać na odwilż innego sposobu nie widzę.

Ewa
17 dni temu

Trzeba było odśnieżać na bieżąco a nie teraz na łapu capu. I gdzie Ci ludzie, w większości starsi mieli przeparkować auta. Pewnie nawet nie wiedzieli, że taka akcja ma być (ilu z nich ma internet czy słucha radia leliwa).

Paulo
17 dni temu
Reply to  Ewa

Gdyby podali komunikat w ,radiu , MA. RYJA, TOby wszyscy wiedzieli., — ,

Ewa
17 dni temu
Reply to  Paulo

Wystarczyło ogłoszenia na klatkach schodowych powiesić!

obywatel
17 dni temu

Znowu bezczelnie , cynicznie z hipokryzją zwalają nieudacznicy spółdzielczy na mieszkańców
– niby gdzie mieli zaparkować (może do Zakopanego na imprezkę się udać)????
Jacy pomysłodawcy takie efekty – odśnieżają parkingi – śmiechu warte (pasożyty bezczelne marnujące kasę mieszkańców).
Jak pracusiom (leniom bezczelnym) i członkom rad przeszkadza śnieg (bo dojechać do pracy w spółdzielni jest trudno) to na piechotę – niedaleko przecież. We łbach się poprzewracało tym ciulom spółdzielczym.

Bozo
17 dni temu

A czy kiedykolwiek w tym mieście było coś udane? -Otóż nic

orzeł
17 dni temu

marudy, a jak powinno wyglądać to odśnieżanie? Przecież jak auta stoją to nawet regularne nic nie da bo wszystko na boki idzie tumany

Paulo
17 dni temu
Reply to  orzeł

Po czym poznaje sie tumana,– bo sam sie. nim jest.!!

Karola
17 dni temu

Fakt bardzo mało aut przeparkowało samochody ale nie osądzajmy że nie chcieli tego zrobić. Jeśli informacja byłaby wywieszona na klatkach mieszkańcy napewno by się dostosowali przecież to w ich interesie. Sama wyszłam rano przeparkowac auto i przy temp. – 10 ciężko się odśnieża ale nie jest tak że nie dało się tego zrobić. Jakoś poprzednia ekipa sprzątająca miasto dawała sobie radę ze wszystkim i osiedle zawsze było zadbane. Obecn firma to kompletna porażka. Może pora wziąść się do pracy a nie zwalać winę na wszystko tylko nie na siebie

adam
17 dni temu

Głupota do n-tej potęgi!!! Niby gdzie należało przeparkować? Czyżby jakiś nowy parking wykonano specjalnie pod odśnieżanie? Chyba na cmentarzu! Śmiechu warte!

Alf
17 dni temu

I co teraz ? Będą czekali aż śnieg stopnieje żeby wyjechać? Wystarczy wziąć łopatę kilka razy machnąć i po problemie. Co można było inaczej zrobić ? Tak na klatkach informacje wywieszać , ale to chyba pretensje do zarządu a nie do miasta?

łysy
16 dni temu
Reply to  Alf

Na innych osiedlach było tak samo.Dobrze że wożę łopatkę w bagażniku bo rano bym nie pojechał do roboty.

Józiek
17 dni temu

Ta akcja to czyste kretyństwo co najmniej z 2 powodów:

  1. Zbyt późno! Idzie odwilż!
  2. I gdzie ci ludzie mają przeparkować? Na łąkę?!
Alabama
17 dni temu

Akcja na tyle udana na ile pozwoliły warunki stworzone przez mieszkańców. Chęci były, moce ze strony RDM załatwione, ale bez współpracy się nie da.

Neltah
16 dni temu

No i mamy to samo, co z działkami.
A CO MAJĄ LUDZIE ZROBIĆ Z AUTAMI SZANOWNA SPÓŁDZIELNIO?
Na drzewach mają posadzić ,czy na trawnikach? No weźcie myślcie ,zanim coś ogłosicie, weźcie MĄDRZE zaplanujcie akcje. Sprawa jest prosta, taka akcja musi być podzielona na 2 etapy, po połowie każdej ulicy ,a potem w odśnieżone miejsca przeparkowywać samochody następnego dnia i odśnieżać resztę. To się nazywa LOGISTYKA. Pojęcie widać nieznane pracownikom urzędu miasta i spółdzielni

mieszkaniec
16 dni temu

temperatura wzrośnie i zrobi swoje, taka akcja nie będzie potrzebna, ktoś chciał zabłysnąć?

jaga
16 dni temu

trzeba było wcześniej nagłośnić. Gdzie niby mamy przeparkować jak wszędzie stoją auta, a z tych zamarzniętych kolein ciężko było wyjechać. Może trzeba było na bieżąco odśnieżać i z g łową a nie pod zaparkowane samochody. A czy przypadkiem gdyby było posypane na bieżąco to teraz też byłby taki problem?Może więcej jednokierunkowych bezsensownych narobić to będzie jeszcze gorzej. Zapraszam na A.Krajowej 3 – super się parkuje. Ale to chyba miedza Spółdzielni- wywóz śniegu nie przysluguje- łatwiej zepchnąć pod stojące auta lub czyjeś okna.

Mar
16 dni temu

Tam gdzie stoją auta nie da się odśnieżyć – proste i logiczne.

Mtbg
14 dni temu

na pewno było nieudane bo jak miałem prze parkować auto jak nie mogłem wyjechać bo tyle śniegu nasypane z ciągnika który drogę odśnieżał. Kolejna sprawa czepiacie się aut a chodniki dalej nie odśnieżone.

lipa
13 dni temu

Kiedy będą sprzątać psie łajna bo pełno ich na chodnikach?

ObywatelTBG
11 dni temu

Przykład idzie z góry, jak pracownik UM nie rusza samochodu-złomu z miejsca parkingowego przez prawie rok, blokując tym samym miejsce parkingowe i możliwość odśnieżenia, to dlaczego macie pretensje do innych.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x