Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej Klubu Konfederacji Tarnobrzeg (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej Klubu Konfederacji Tarnobrzeg. Konferencja poświęcona będzie sprawie przebiegu obwodnicy Tarnobrzega przez ogródki działkowe.

Konferencja odbędzie się w czwartek 25 lutego br., w parku w Dzikowie. Początek godz.11

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
odp
1 miesiąc temu

to miasto jest chore i ludzie co tutaj mieszkają……
jak nie budowali to żle jak budują też nie dobrze……
wiec sie do roboty aby miasto sie rozwiało bo zychowa tylko konferencie urządza dużo gada a nic nie robi a to już meczy a efektów żadnych

Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  odp

Za to, twój idol dużo robi, łącznie z wyrzucaniem w zimie ludzi że swoich działek.

działkowiec od 1978 roku - Emil
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Weś sie uspokoj kobieto/mężczyzno chora od nienawiści i zapewne z problemami emocjonalnymi. Zrozum.. ludzie czekają na tą inwestycje i nie da sie przeprowadzić drogi bez zabierania właśnci. Larum jakby ludzi z dnia na dzien wyżucali z domów z dorobkiem w zimie, bez niczego – weś jużprzestań i zajmij sie czymś pożytecznym

karolina
1 miesiąc temu

naucz sie poprawnej pisowni, bo az oczy bola od ortografii, a co do obwodnicy, to pierwszy raz slysze, zeby obwodnica przebiegala… wlasciwie przez miasto i utrudniala mieszkancom osiedli lezacych na obrzezach miasta swobodny przejazd do centrum, wybrali najgorszy wariant przebiegu tej pseudo-obwodnicy, nie mowiac juz o zamianie ogrodow dzialkowych, gdzie ludzie mieli swoj maly kawalek zieleni na beton i asfalt… robia cos dla ludzi kosztem ludzi i kaza sie cieszyc, a ty sie czlowieku ucz ortografii tak jak operator dlugopisu, ktory mieszka w Belwederze i ktory sie podobno caly czas uczy….

Andrzej
1 miesiąc temu
Reply to  karolina

To Ty sie naucz składni i pisowni, nie masz pojecia na temat dróg, jedyne pojecie to chyba z TVP info czerpiesz. Co Ty myslisz że obwodnice rysuje sie na mapie jak paluszek. Jakim kosztem ? Ja jako mieszkanieć chcę tej inwestycji a Ty jak chcesz uprawiac politykę to wio do Warszawy do Sejmu a miasto zostaw w spokoju

Artysta
1 miesiąc temu
Reply to  karolina

Wykształcona aspirująca do ,elyty’,ale sieczka ze słomy w butach pozostała.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

ale po co oceniac komentarz…..
jak się nie ma w głowie to ma się w nogach…..
ale to miasto nie istnieje bo jest za dłużo starego złomu a gdzie ten młody i nowy……

Hp.
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

To ci ludzie w zimie mieszkają w altankach na działkach?Robisz ludziom wodę z mózgu.

orzeł
1 miesiąc temu

czekam z niecierpliwością na jakiegoś andżeja albo sebika od obrony kościołów 🙂 Bo kabarety już wszystkie oglądnąłem. A Pana doktora wyciągnął z szafy?

As
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Śpiący rycerz na już chyba cotygodniowych konferencjach dosłownie i w przenośni staje się aktorem drugiego planu. Ale poczekajmy do jutra . zawsze mam nadzieje trochę śmiechu będzie.

Referendum
1 miesiąc temu

Proszę o zadanie pytania, czy będą zbierane podpisy w sprawie referendum. Niestety, ale z takich konferencji wiele nie wynika, jedynie uświadomienie części mieszkańców. Pan prezydent się tym kompletnie nie przejmuj, zarówno jeśli chodzi o konferencje, jak i komentarze na portalach. Sądzę, że w takiej rzeczywistości pozostaniemy do 2023 roku, kiedy to odbędą się kolejne wybory samorządowe.

Mar
1 miesiąc temu
Reply to  Referendum

Referendum? Jak na razie nie ma organizacji, która byłaby w stanie zebrać np. 10 podpisów pod petycją do rady miejskiej w konkretnej sprawie, więc gdzie to do zebrania tysięcy podpisów, nie wchodząc już w kwestie kampanii referendalnej itd. Należy zacząć od nagłaśniania zwykłych spraw, założyć np. konto na fb, gdzie zwykli mieszkańcy mogliby zgłaszać różne sprawy, które byłyby publikowane, wraz ze zdjęciami itp. Tylko że wtedy trzebaby oddać głos mieszkańcom, a nie przedstawiać swoje wizje.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Mar

a jest ktoś taki który się tego dotknie….
ale wiecej jest tchórzy a mało co chce walczyc

walt
1 miesiąc temu

trzeba im oddać,że niezłomnie biją pianę z regularnością smoleńskiej miesięcznicy.
a,że nic z tego nie wynika i mało kto tego bełkotu słucha to inna sprawa.

kiedyś kiełb też tak regularnie bił ile wlezie i nawet się udało 🙂

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Oni biją pianę, bo poruszają tematy trudne i ważne, które mają znaczenie na wiele lat na przód. Władze PO natomiast żyją sprawami przyziemnymi, tym co tu i teraz, ale gdy wreszcie doznają przebudzenia i coś zaplanują, to nagle jakaś wtopa, jakiś skandal, tak jak z tymi ogródkami, z tym jeziorem, nic nie ogarnięte, nic nie przygotowane. Nikt nie pomyślał wcześniej że trzeba się dogadać z działkowcami PRZED rozpoczęciem inwestycji.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

dla nich owszem to są tematy trudne i ważne ale nie każdy ma taką perspektywę jak oni 🙂
władze peo to nie wiem czym żyją i mało mnie to przyznaję interesuje.
lepsze życie mają pisowskie zdolne dzieci na dyrektorskich stołkach.to muszę im oddać.

aka
1 miesiąc temu

Trzeba łapać gorącego kartofla a nóż ktoś ich zrozumie,ale banał szkoda że robią konferencję kiedy wszyscy o wszystkim wiedzą,na co dzień cicho spokojnie konfederacja milczy ale wyjdzie gorący temat to oni pierwsi

Emocje jeszcze się we mnie tlą
1 miesiąc temu

Jestem świeżo po oglądniąciu konferencji. Bez dwóch zdań stwierdzam że Pan Andrzej wygrał dzisiejsze tarnobrzeskie internety.
Piękny wiersz o działkowcach na koniec, proszę sie nie smiać ale gdyby był zorganizowany wieczór recytatorski chętnie bym posluchał np. wiersza o plażowiczach znad jeziora

Ela
1 miesiąc temu

Rzeczywiście bardzo przyjemnie się go słuchało

kapral
1 miesiąc temu

andrzej na prezydenta !!!

On.
1 miesiąc temu
Reply to  kapral

a ty do psychiatryka

Alf
1 miesiąc temu

Panie Andrzeju , proszę mnie więcej nie cytować. Zupełnie próbuje Pan zmieniać kontekst moich wypowiedzi.A kontekst ,był taki ,że popieram budowę i jestem przeciwny aby prócz odszkodowań dawać może w gratisie inne działki. Proszę podać przynajmniej jeden przykład takich praktyk w kraju.Nigdzie nikt nie wysyła żadnych pism do działkowców , bo najzwyczajniej nie są stroną w sprawie. Poza tym miasto nie ma bazy tych działkowców. Ma ją Związek , ale jej nie udostępni , bo mamy RODO . Inna sprawa ,że nie mówi Pan czy to są posty z internetu , czy to Pana autorskie przemyślenia. Czyba ,że coś przeoczyłem. Kto kazał opróżnić ogródki z ruchomości w ciągu 1-2 dni?.

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x