„Marzec z Mamą” – już dzisiaj rusza cykl wirtualnych spotkań. Na początek rozmowa z położną

Położna Teresa Gorycka będzie pierwszym gościem spotkań wirtualnych, organizowanych przez firmę aktoto. Emisja programu odbędzie się w poniedziałek 1 marca o godzinie 20-ej na fanpage aktoto: www.facebook.com/aktotosklep

Cykl spotkań wirtualnych „Marzec z Mamą”, organizowany jest przez aktoto – firmę, która oprócz prowadzenia sklepu z akcesoriami niemowlęcymi, prowadzi tez usługi szkoleniowe, doradcze, organizowania warsztatów tematycznych dla przyszłych i obecnych Rodziców z tematu opieki okołoporodowej, okołonoworodkowej, laktacyjnej i niemowlęcej.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju wiele przyszłych Mam, jak i tych zaraz po porodzie samodzielnie szukają informacji i odpowiedzi na najprostsze pytania, jak np. co zabrać na wyprawkę do szpitala w Tarnobrzegu, czy trudniejsze – z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Bardzo często pytania te kierują osobiście, lub za pomocą FB czy maila do obsługi sklepu aktoto. Pytania te często się powtarzają, pojawiają tez zupełnie nowe.

Powstał zatem pomysł utworzenia nieodpłatnych spotkań Mam ze specjalistami. Ze względu na pandemię spotkania te muszą odbyć się wirtualnie, w innych czasach przybrałyby stosowaną wcześniej formę warsztatów i szkoleń.

Będzie to cykl cotygodniowych spotkań ze specjalistami: położną z wieloletnim doświadczeniem, fizjoterapeutką uroginekologiczną czy dietetyczką.

Startujemy 1 marca o godzinie 20-ej na fanpage aktoto: www.facebook.com/aktotosklep

Czas trwania Live – 15 – 45 minut w zależności od specjalisty i podejmowanego tematu.

Po zakończonym spotkaniu będzie czas na pytania od uczestniczących.

Cykl spotkań ma pomóc przyszłym i obecnym Mamom w rozeznaniu się w świecie porodu, pierwszych dni i tygodni po porodzie, zadbania o siebie w ten szczególny czas.

Mamy w ciąży pytają o to co powinna zawierać wyprawka do szpitala, jak dbać o siebie w okresie okołopołogowym, o laktację, jak wrócić do swojej wagi sprzed ciąży itp.

Pomoc Mamom w dobie pandemii jest szczególnie ważna. Warto dotrzeć z tak ważnymi tematami do jak największej liczby przyszłych i obecnych Mam – Social Media, Facebook mają duży zasięg i jest szansa, że wiele mam skorzysta z porad.

Źródło finansowania i promowania spotkań – własne aktoto.

info: organizatorki

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Asior
1 miesiąc temu

Czy Nasz Tarnobrzeg zamierza wziąć udział w Konkursie Samorząd Pro Familia, gdzie należy do 31 marca 2021r. nadesłać Zgłoszenie, wypełnioną Ankietę oraz Opis długofalowej strategii działań podejmowanych przez samorząd w ramach polityki prorodzinnej. Zasady Konkursu określa znajdujący się poniżej Regulamin na stronie Ministerstwa https://www.gov.pl/web/rodzina/dokumenty-konkursowe

Bozo
1 miesiąc temu
Reply to  Asior

Asior lewaku zamiast liczyć na wieczny socjal weź się w końcu do roboty zamiast wyciągać łapy po kasę bez pracy. Niestety ustrój panujący w Polsce to czysty socjalizm

Asek
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

może czas pochwalić się przed ministrem z działań ProFamilia

Bozo
1 miesiąc temu

Bardzo dobra inicjatywa. Trzeba szkolić nowe madki

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x