Tarnobrzeg. Rośnie liczba zachorowań. Władze apelują o rozważenie możliwości załatwienia sprawy bez konieczności wizyty w magistracie

Tarnobrzeski magistrat wydał komunikat, w którym apeluje o zachowanie wyjątkowej ostrożności, a także rozważenie możliwości załatwienia sprawy bez konieczności wizyty w magistracie. Komunikat wydany został w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19.

Komunikat dotyczący załatwiania spraw w Urzędzie

W związku z niepokojącą sytuacją epidemiczną w całym kraju, dynamicznym wzrostem nowych przypadków zachorowań, zwracamy się do mieszkańców Tarnobrzega, ale też do wszystkich, którzy planują załatwienie spraw urzędowych w Urzędzie Miasta Tarnobrzega o zachowanie wyjątkowej ostrożności, a także rozważenie możliwości załatwienia sprawy bez konieczności wizyty w magistracie. W najpilniejszych sprawach osobista wizyta w Urzędzie oczywiście jest możliwa (jedynie w budynku Urzędu przy ul. Mickiewicza 7), przy czym nadal zaleca się kontakt za pomocą platformy e–PUAP, poczty elektronicznej lub tradycyjnej bądź kontakt telefoniczny.

W związku ze zbliżającymi się terminami płatności podatków lokalnych oraz zwiększeniem liczby Interesantów dokonujących wpłat w kasie Urzędu, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, apelujemy, aby rozważyć możliwość dokonania płatności przelewem.

Strefa dostępna dla Interesantów mieści się na parterze budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7 i obejmuje:

– Biuro Obsługi Interesantów,

– Kasę,

– Kancelarię Ogólną,

– Miejskiego Rzecznika Konsumentów,

(wejście: główne do budynku od ul. Mickiewicza)

– Urząd Stanu Cywilnego,

– Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w zakresie spraw ewidencji ludności oraz dowodów osobistych.

(wejście: boczne do budynku od wjazdu na parking).

Przypominamy, w dni robocze w godzinach 12.00 – 12.30 w pomieszczeniach, w których obsługiwani są Interesanci będzie przeprowadzana dezynfekcja. W tym czasie obsługa będzie zawieszana.

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bronka
1 miesiąc temu

URZEDASY SIE BOJA????????????? A NAUCZYCIELE KLAS 1-3 MUSZA PRACOWAC STACJONARNIE

Justyna
1 miesiąc temu
Reply to  bronka

Oprócz nauczycieli to jeszcze 90% społeczeństwa musi pracowac stacjonarnie i to przez 8-10 godzin dziennie

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Justyna

po co pracować lepiej chorować ale na dobre to nie wyjdzie bo szef nie ma kasy na walkę z pademia lepiej się zarażać to reszta polski z ministrem zdrowia zrozumie aby było takie same zasady jak w innych państwach uninych a nie tylko za darmo kase brać a innemu zabraniać się rozwijać

Apel
1 miesiąc temu

Apeluję do pana prezydenta aby skrócił czas pracy urzędnikom. Powiadam wam, w tym jest na prawdę dobry i wie jak dobrze przeprowadzić akcję skracania czasu pracy. Doświadczenie robi swoje.

Petent
1 miesiąc temu
Reply to  Apel

I tak nikogo nie ma bo pracują zdalnie
Za żadnego prezydenta urząd nie był pusty już o godz 13.00
Kierownictwo przychodzi o 9tej a o 13juz w domu. Pandemia wszystko wytłumaczy
Bałagan organizacyjny i tyle.

Los- badylos
1 miesiąc temu
Reply to  Apel

WEŹ SPRAWĘ W SWOJE RĘCE, – TRANSPARENT, I POD URZĄD PREZYDENTA.!!

mieszkaniec
1 miesiąc temu

Codziennie biegam z pierdołami i zajmuję tylko cenny czasu urzędnikom ale dziękuję im za to, że „w najpilniejszych sprawach osobista wizyta w Urzędzie oczywiście jest możliwa” Na prawdę dziękuję 😀

TBG
1 miesiąc temu

W spółdzielni mieszkaniowej też się pozamykali wystawiając lokatorom chcącym załatwić sprawę telefon na korytarzu przed zamkniętymi drzwiami ,ale za to u mnie na Wyspiańskiego mogą się pracownicy pałętać po mieszkaniu.A to przegląd kominiarski ,a to gazowy. W Rzeszowie wiszą na klatkach ogłoszenia że wszystkie tego typu czynności są zawieszone, a wchodzą do mieszkania tylko w przypadku dużej awarii. Wiem że jest taki wymóg ale chyba można poczekać do lata jak będzie spokojniej .

Zozol
1 miesiąc temu
Reply to  TBG

To samo na Serbinowie. Piecyka nie ma a gaz przecież czuć jakby się ulatnial. Przychodzi gość bez maseczki radośnie stwierdza że covid to ściema i idzie dalej. A skąd pewność że jestem zdrowy i facet nie polezie odemnie z zarazkiem?

tyż z bloku
1 miesiąc temu
Reply to  Zozol

Trzeba było nie wpuszczać do mieszkania i zadzwonić na Policje.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  tyż z bloku

a może cie zaraził i masz covida w swoim pustym deklu

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Zozol

ale nie ma takiego paragrafu w konstytucji a to jest wolny kraj i nikt nie może drugim żadzić te czasy już dawno mineły a jak się myle to niech ministra zdrowia zrobia monarchą bo jego żady są zajeb…… co wyprawia dla tego panśtwa brakuje korony na jego głowie

balonik
1 miesiąc temu
Reply to  odp

konstytualista się znalał !!!.Nie chlaj tyle.

Owen
1 miesiąc temu
Reply to  odp

A tobie brakuje znajomości (o przyjaźni już nie wspomnę) ortografii!

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Owen

znam ją bo ma wielkie luki a luki stwarzają dziury
i tak mamy najgorsze prawo jakie jest w pl a nie powiem co robią inni

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Zozol

z tym zarażaniem to tak jak mówiłem, nie ma zadnego dowodu naukowego ze osoba bez objawu, bez goraczki ,bez kaszlu moze kogos zarazić. Testy tego nie udowodnią, są nieskuteczne,bylo o tym pisane wiele razy. Wirusa złapiesz nawet w masce idąc do sklepu. bo tam na pewno ktoś kaszle i rozsiewa po pomieszczeniu.

nikuś
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

Bo nie ma też takiego dowodu że nie może zarażić. Przezorny zawsze ubezpieczony a głupiec zarażony.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  TBG

Przecież w tych spółdzielniach pracują prawie sami byli postkomuniści i ich potomstwo oraz potomstwo milicjantów , UB-ów, SB-ów, a w radach nadzorczych byli aparatczycy z PZPR (z przybudówką – ZSMP), milicji UB, SB z rodzinami (zwłaszcza w Siarkowcu).
Złodzieje co okradli mieszkańców na ponad 2,5 mln złotych w latach 2008- 2012 i prawdopodobnie robią to do tej chwili (Siarkowiec) pod czujnym okiem prawników, policjantów itd.
Nawet w Siarkowcu z prawa do dokumentów które powinny być zamieszczane na stronach internetowych okradają mieszkańców (czytaj: wyroki SA w Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, łodzi i SO w Katowicach itd) nierobom nawet tego się nie chce zrobić.

Magistrat stwarza większe zagrożenie
1 miesiąc temu

Czy prof. Simon już potwierdzil,że jest badanie naukowe w ktorym pokazano że w magistracie jest 10 razy wyższe prawdopodobieństwo „zakazenia” od tego w sklepie i należy unikać wizyt. Magistrat stwarza większe zagrożenie niż stoki narciarskie a nawet dyskoteki! Unikajcie przychodzenia!

obywatel
1 miesiąc temu

Bardzo ciekawa teoria – ciekawe na podstawie czego tą teorię wymyślono i po co.
Wygląda na to, że w myśl tej teorii do sklepu nie chodzą ludzie z covid-em a do urzędu tak
ale bzdury że w urzędzie można się zarazić a w sklepach nie (to w takim razie po co zamykali galerie ?????).

Edi
1 miesiąc temu

Witam, mamy dziś ładna pogodę A na weekend nawet po 10 stopni na plusie. Polecam każdemu spacerek na świeżym powietrzu 🙂 Oczywiście dla tych normalnych, co się świadomie nie dusza kawałkiem ścierki na twarzy.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

No ja żadnych nakryć nie nosze na ulicy, bo chyba trzeba byc glupim by to wkładać. Raz że wirusy nie latają w powietrzu,tylko ulegają rozproszeniu,inaczej niż w pomieszczeniu. Po drugie, nie widze żeby ktoś kaszlał ,a musiałby zrobic to prosto na mnie z bliska żeby mnie zarazic, bo zdrowi nie roznoszą wirusow oddychajac tylko kaszlacy i kichający. Wiec jest to kompletny absurd

henio
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

duszą sie debilu w szpitalach takie niedowiarki jak ty

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  henio

No duszą się ,jak siedzi 2 tygodnie na kwarantannie w domu z coraz gorszymi objawami na cudowne czekając wyzdrowienie,bez dostepu do lekarza, bez wypisanego leku, lecząc sie na własną rękę, a minister Niedzielski nie chce zatwierdzić amantadyny ,leku na cięzkie objawy covid, bo mu niewygodnie. No bo jak wezma lek to sie nie beda szczepić ,no i się nie opłaca.
Przymusowe zamknięcie w 4 ścianach,bez tlenu,bez wyjścia to gorszy przebieg i gorsze objawy.

płaskoziemca
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

O skutecznym leku amantadynie doktor Bodnar informował rząd w marcu 2020r. pismo to zostało bez odpowiedzi. Jeden z profesorów napisał wniosek do rządu o grant na 3mln zł na badanie kliniczne amantadyny to mu odpowiedzieli, że mają ważniejsze wydatki. Taką mamy pandemię!!! Ludzie niby umierają, jest tani skuteczny lek a w szpitalu dostaniesz środek na zbicie temperatury i może tlen. Podpięcie pod respirator to już 50% szans na przeżycie 🙁 Amantadyną w Polsce wyleczyło się z covida kilka tysięcy osób w tym wielu lekarzy(sam Bodnar ma udokumentowanych tysiące wyleczonych pacjentów), nawet Warchoł z rządu wyleczył się amantadyną, publicznie mówił o tym fakcie i dziwił się, że ten tani bezpieczny lek nie jest wprowadzony do leczenia covida. Więc k. nie dziw się, że ludzie się duszą jak się ich nie leczy. Takie są procedury. My i cały skretyniały świat wywlekamy miliony zdrowych ludzi z domów i będziemy ich „leczyli” eksperymentalnymi szczepionkami. Tak izolujemy osoby starsze pchając ich kilkakrotnie do punktów szczepień(rejestracja oraz dwie lub nawet trzy dawki szczypionki) a w święta będziemy mieli wprowadzone limity gości w domach. Gdzie logika? W tym czasie miliony chorych umiera w szpitalach bo nikt im nie poda skutecznego leku. Ale to oczywiście „teorie przygłupów” i… Czytaj więcej »

Los- badylos
1 miesiąc temu
Reply to  płaskoziemca

Chyba w Ciebie piorun pierdolnal, no ale to w lecie, do tej pory powinno przejść.

Edi
1 miesiąc temu
Reply to  henio

W szpitalach ludzie umierają z braku pomocy bo rząd takiemu jak ty zrobił taką wode z mózgu jakąś pseudo pandemią. Milcz zakładaj maskę i uklęknij przed Jarosławem. Jak każą ci wysmarować twarz gównem to to zrobisz i tak dalej i tak dalej 🙂

bimbam
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

DURNY CHAM POPISUJE SIĘ RETORYKĄ LEWACTWA

Owen
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

Oj, żebyś biedaku nie wylądował z covidem w szpitalu bo wtedy będziesz błagał o maskę ale z tlenem! Takie brednie wypisywać może tylko człowieczek z maciupkim rozumkiem, któremu nikt z rodziny i znajomych nie przypłacił covida życiem! Tak, tak, covida.

Los- badylos
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

POPIERAM- SAM KORZYSTAM Z LONA NATYRY.

orzeł
1 miesiąc temu

grudzień, rok 2027 – izolujmy się aby następne święta były już normalne

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

zbliżamy się do 112 fali

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Izolowanie tez nic nie da,bo unikajac świeżego powietrza ,tlenu, slonca obniżasz swoja odporność i częsciej zapadniesz na wirusy od tych którzy są stale w ruchu ,uprawiają sport, są aktywni. Dla nich każda wizyta w sklepie może skończyc sie zachorowaniem, maseczka nie pomoże ,bo wirusy przenikają i sa rozproszone w całym pomieszczeniu gdziegromadza się ludzie,np autobusy,sklepy,poczekalnie. Tam złapiesz przez maseczke jak nie masz odporności. Ludzie głupi tego nie pojmują

bimbam
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

A ty pojąłeś bo jesteś najmądrzejszy na całym „durnym” światem który maseczki nosi . SZPITAL PSYCHIATRYCZNY OCZEKUJE NA CIEBIE.

srowid
1 miesiąc temu

Dziwię się, że strażacy na zlecenie Um nie odkażają jeszcze miasta jak to miało miejsce przy kilkudziesięciu „zakażeniach” dziennie. A plac targowy kiedy prezydent zamknie? Spora część społeczeństwa od dawna wie, że pandemia to ściema a ludzie chorują bo zawsze w tym czasie chorowaliśmy na różne wirusy. Przeraża tylko, że „czegoś” nadal decydenci się boją i powielają bzdurne decyzje, które rujnują zdrowie ludzi a przedsiębiorców doprowadzają do ogromnych strat i bankructwa.

pito
1 miesiąc temu
Reply to  srowid

ciemniak znowu rozjaśnia „teorią przygłupów” wbrew całemu światu.

As
1 miesiąc temu
Reply to  srowid

To jak wytłumaczysz tumanie ,że ponad 75% łóżek Covidowych jest w tej chwili zajętych? Myśl co chcesz jeszcze nikt ci nie zabroni , ale po co na siłe usiłujesz zainteresować tym innych? Może chciałbyś u nas drugiej Lombardii? Wiadomo ,że ten wirus jak wiele innych u nas zostanie. Problem w tym ,żeby się na niego uodpornić i nie przeciążać w tej chwili wydolności służby zdrowia gdzie prawie wszystkie siły są tam rzucone .

Tom
1 miesiąc temu
Reply to  As

75% o jak to groźnie zabrzmiało, jakbym telewizora słuchał, napisz z ilu łóżek? Poczytaj o Lombardii i później zabierz głos. W Lombardii jest ogromne zagęszczenie tzw DPSów, tam również kilka miesięcy przed pandemią przeprowadzono szczepienia przeciw grypie wśród najstarszych na ogromną skalę(po takim szczepieniu zapomnij o odporności przez kilka miesięcy). Resztę widziałeś w tv, część z tych obrazków była prawdą ale na pewno nie te z trumnami w szkole, które nakręcono lata wcześniej po zatonięciu łodzi z uchodźcami. Duża ilość trumien do straszenia naiwnych pasowały jak ulał.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  As

@as, zauważ że jakimś cudem nie chorują ci co chodzą bez masek, co chodzą po mieście,po rynku, co są aktywni,tylko ci co ciągle siedzą w maskach i malo się ruszaja, prowadza siedzący tryb życia? zapadają na wirus po 1 wizycie w sklepie i mają tam maske!
Odnośnie Lombardii, to nie wiem czy wiesz że rok temu miał tam miejsce zamach terrorystyczny poprzez celowe rozzsiewanie wirusa na małym obszarze ,w krótkim czasie. Chorowali wszyscy. To sie samo nie zrobiło, prawda?

Los- badylos
1 miesiąc temu
Reply to  As

BYŁEŚ? WIDZIAŁEŚ? POWIELASZ PISOWSKA PROPAGANDĘ. ZMIEŃ SOBIE PROGRAM.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Los- badylos

Nie, ale po roku mozna wyciągnąć pewne wnioski i podsumowac fakty. Pierwone ognisko bylo tam. PiS i tvp info twierdzi że wirus sam przyleciał samolotem z Chin, tysiące chorych,kaszlacych,kichajacych chinczyków wylądowało w Lombardii, potem w Niemczech i tam zamieszkali i zarażali wszystkich.

bimbam
1 miesiąc temu
Reply to  Los- badylos

Pooglądaj BBC nie TVN. i nie wydurniaj się swoim ograniczeniem lewackim

henio
1 miesiąc temu
Reply to  srowid

boją sie choroby idioto,bo jak wiecej zachoruje ludzi,tak jeszcze ze 3 tyg, to zobaczysz jak ludzie bedą umierać przed szpitalami i w domach,wtedy zobaczysz srowid we własnej osobie czubie

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  henio

Ale z tymi pretensjami idź do ministra, dlaczego nikt nie sprawdza na bramce do sklepów ,autobusów temperatury czoła wchodzacych, nie ma ciąglej dezynfekcji powietrza? to sklepy są źródłem zakażeń, nie stoki ,nie magistrat,nie hotele!

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

bo nikt nie chce pracowac w tym kraju nawet sąsiedzi uciekli z tego chorego państwa bo u siebie maja lepiej wiec nie dziw się że rak brakuje do pracy a to nie tylko w polsce tak samo jest w niemczech i państwach blisko polski bo nie chcą polaków na swoich ziemiach…….

gin
1 miesiąc temu
Reply to  odp

takich tumanów jak ty, to napewno nie chcą

odp
1 miesiąc temu
Reply to  gin

ale ja sam na siebie zarabiam
sam jestem dla siebie szefem
a nie potrzebuje prywaciarzy jakich dużo widać w tbg-u i na wypłatach ciebie jeszcze kantują powodzenia czarny murzynie

bombam
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

analityk jak kozi d..y trąbka — popatrz na świat, na sąsiadów Oczywiście dla lewactwa do rząd sprowadził covida .

smile
1 miesiąc temu

Cieszmy się, że nie ma pandemii grypy żołądkowej….
Wtedy wszyscy byśmy musieli chodzić w pampersach….:))))

SARS COV-2
1 miesiąc temu
Reply to  smile

IDĘ PO WAS NIEDOWIARKI,JUZ WKRÓTCE SIE POŁĄCZYMY,AMEN

smile
1 miesiąc temu
Reply to  SARS COV-2

Jeszcze się nie zakończyła trzecia fala sraldemii. a „dobra zmiana” już planuje czwartą falę w maju…

gino
1 miesiąc temu
Reply to  smile

dobra zmiana głupków i prostaków lewackich nadeszła

odp
1 miesiąc temu
Reply to  gino

do pieca bo szkoda drewna meczyć…….

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  smile

grype żołądkową jest łatwo wyleczyć metodą urynoterapii, działa natychmiast. Ta metoda działą też ma wzrost odporności

kapral
1 miesiąc temu

pare zachorowań i już urzędasy się zamykają …w to im graj , będą słodko pierdzieć w stołeczek

Los- badylos
1 miesiąc temu
Reply to  kapral

O to w tym wszystkim chodzi.

Owen
1 miesiąc temu
Reply to  Los- badylos

Na covid umarł mój kolega, drugi: wysportowany, w sile wieku, prowadzący zdrowy tryb życia już drugi tydzień walczy z covidem, nigdy wczesniej nie chorował. Jak czytam te wpisy ignorantów to się zastanawiam zwyczajnie czy oni nie kuszą losu.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Owen

z plandemistami niespecjalnie jest o czym dyskutować 🙂 dla nich to jeden wielki spiseg 😉

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  walt

A myślisz że u mnie było inaczej?W styczniu 2020 przechodziłem 3 tygodniową chorobę ,sam kaszel, gorączką. Stosowałem domowe sposoby, pomogło. Tak samo ,od 20 lat nie chorowałem. TO JEST SEZON GRYPOWY, jest duża zachorowalność, nikt tego nie podważa że jest wzrost zachorowań. Ale nazywanie tego pandemią, to przepraszam, ale włącz sobie film „ebola w Afryce, 2013”. To co zrobił rząd to czyste szaleństwo, odebrali ludziom możliwość leczenia się, dostęp do lekarza, kazali chodzić w maskach, co jeszcze pogarsza sprawę w wielu sytuacjach. Wczoraj w radio zaczęli rzucać oskarżenia na przedszkola i szkoły,że tam najwięcej „zakażeń”, chociaż dzieci nie chorują i mało osób dorosłych tam pracuje. Żadna maska w szkole jest bez sensu, gdyż znowu, to zamknięte pomieszczenie i wszyscy oddychamy jednym powietrzem i wirus I TAK SIĘ DOSTANIE,jak nie masz odporności. Tylko kretyn nosi maskę w szkole, a tam pracują ludzie wykształceni!
.A najwięcej „zakażeń” jest w supermarketów, gdzie chodzą seniorzy,którzy ciągle chorują, kaszlą,kichają ,roznoszą zarazki,nic dziwnego że rośnie liczba chorych

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

zerknij na liczbę zgonów za poprzedni rok,porównaj z poprzednimi latami.
coś zaczyna świtać ? 🙂

przeszedłem covid ale to nie była grypa.

a jestem w sile wieku 40 letnim mężczyzną o muskularnym ciele 😉
dni z gorączką były poważnym obciążeniem dla organizmu.

noszę maseczkę bo mam 90 letnią babcię i matkę w wieku 60+ i nic mnie nie kosztują takie środki ostrożności i wolę by się ze mnie brałny czy inne matołki śmiały a ja nie będę ryzykował ich życia bo chciałbym z nimi jeszcze poprzebywać.amen.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  walt

walt, gdyby to było takie proste jak ludziom nie czytającym się wydaje, to byłoby super. Ale proste nie jest. Absurd w przestrzeni społecznej goni absurd. Ani to noszenie maski, ani inne pseudoochrony nie pomogą przed zachorowaniem. Lek powinien każdy senior się wyposażyć, jeśli jest obawa choroby, nie można liczyć tylko na domowe sposoby. covid to rodzaj grypy,który może mieć różne dodatkowe objawy ale nie musi, odporność odgrywa szczególną rolę oraz ilość wirusa, większa dawka to większe ryzyko i gorsze objawy. W 2020 zmarło o 80 tys więcej ludzi w Polsce, jednak większość nie na covid tylko obostrzenia rządowe. W Szwecji gdzie nie było obostrzeń zmarło o 5 tys więcej tylko na covid(ogółem 97 tys w 2020). Wniosek jest taki że gdyby u nas nie było maseczek ani obostrzeń ,zmarło by o wiele mniej ludzi. Pierwsze leki na covid były sugerowane już rok temu, rząd nie uznawał żadnego, obecnie amantadyna została przetestowana, jest to lek na parkinsona pod inną nazwą i działa także w tej chorobie. Maski nie noszę(tylko w sklepie) ,gdyż niedotlenienie z pewnością odbiłoby się na moim stanie zdrowia i kondycji i równiez groziłoby mi zachorowanie na covid, problemy układu krążenia,ciśnienia, niedotlenienia w konsekwencji alergia,astma i inne powikłania. Ograniczenie… Czytaj więcej »

Bolek
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

Ciekawe spostrzeżenia tylko jeżeli noszenie maseczek powoduje takie szkody w organizmie to jak wytłumaczyć całkiem dobre zdrowie personelu medycznego szpitali zakaźnych który przez lata po kilka/kilkanaście godzin dziennie pracuje w maseczkach.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

To samo można zapytać, a dlaczego lekarze, pielęgniarki w ogóle żyją ,jeśli przez 30 lat pracują w miejscu gdzie kumulują się wszysktie choroby świata, w tym choroby zakaźne z ciężkimi objawami? Bo taki mają zawód i muszą się dostosować do procedur,za to biorą wynagrodzenie i po to zdobyli wykształcenie aby poradzić sobie w takich warunkach. Głównym motywem wydaje się być kontakt z chorymi,którzy czują się bezpieczniej gdy personel jest masce i faktycznie otrzymują mniejszą dawkę wirusa, ale jednak otrzymują. Co wraźliwsi i tak zachorują

Paweł
1 miesiąc temu

Uwaga grupa atakuje!!!!

Paweł
1 miesiąc temu

To państwo to fikcja a ta niby epidemiami będzie przez lata żeby ludzi zniewolić Będzie fala 5.8.10

grabarz
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Przyjmij się jako wolontariusz do szpitala gdzie covid leczą a potem pogadamy, jeśli będzie z kim bo możesz już być w trumnie.

Odyseusz
1 miesiąc temu

Czy to nie dziwne że w marketach nie ma korona-świrusa ? Panie na kasach to najbardziej odporna grupa zawodowa na świecie !

Urzędnik
1 miesiąc temu

Jak dobrze ze jest ta pandemia
Nic nie robię nagrody dostaje w bród podczas gdy innych zwalniają z powodu braku pracy
Żyć nie umierać

Bolek
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Cóż począć nieboraczku w czepku urodzony skoro tylko taką marniutką prowokacje jesteś w stanie wmyślić.

69
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x