Siarka II Tarnobrzeg – Czarni Lipa 4:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Od wygranej 4:0 nad Czarnymi z Lipy rundę rewanżową zainaugurowały grające w stalowowolskiej klasie okręgowej rezerwy Siarki.

Wynik spotkania otworzył w 7 minucie Mateusz Janeczko, któremu otrzymane kartki uniemożliwiły występ w pierwszej drużynie. W 58 minucie na listę strzelców wpisuje się Leonard Zmarzlik i rezerwy prowadzą już 2:0. Zaledwie trzy minuty później, również pauzujący za kartki Dawid Bałdyga podwyższa prowadzenie tarnobrzeskiej drużyny. Ten sam zawodnik w 70 minucie ustala wynik meczu na 4:0 dla rezerw.

foto&video: Piotr Morawski