Beniaminek górą. Siarka Tarnobrzeg – KS Wiązownica 0:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg przegrała z KS-em z Wiązownicy 0:1 w meczu 26 kolejki III ligi, w grupie 4. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę, w Tarnobrzegu.

SIARKA TARNOBRZEG – KS WIĄZOWNICA 0:1 (0:0)

0:1 – Wojciech TROCHIM 74′

W ramach 27 kolejki Siarka zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Kraśnik. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 3 kwietnia.

SKRÓT Z MECZU JUŻ NIEBAWEM. ZAPRASZAMY

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NoNoNiee
2 lat temu

Le cabaret panie Dziedzic

kapral
2 lat temu
Reply to  NoNoNiee

myślisz , że dziedzic się przejmuje wynikami ?? on ma tam inną misję do
wykonania i całkiem dobrze mu idzie

karsnik_eleven
2 lat temu

Jak taki pajac cyrkowy majak mówi na konferencji że czeka go ciężki mecz za tydzień z cienkim jak sik węża Kraśnikiem to chyba sobie Kraśnik z Barceloną pomylił. To Siarka jakim tym klubem jest że już musimy przed takimi słabeuszami pękać . Kraśnik na każdy mecz wychodzi osrany że żal na nich patrzeć a taki pajac mówi że czeka go ciężki mecz. Kurwa tragedia. Po co było brać tego pajaca na trenera jak w każdym klubie był po 4-5 miesięcy. Trzeba było spytać się KSZO co to za pajac że szybko się z nim pożegnano z fanfarami. Był do łyknięcia Pawlak (Puławy) Hajdo (Motor)
Grzesik (Korona) a nie pajac cyrkowy co poza nazwiskiem nic nie potrafi.

Murgrabia
2 lat temu
Reply to  karsnik_eleven

Odpowiedź jest prosta i może to zrozumiesz. Siarki nie stać na trenera z wyższej półki, więc wzięli z nazwiskiem, a żadnym warsztatem. Nazwisko miało uspokoić nastroje, ale nie wyszło.

Juliusz Cezar
2 lat temu

No niestety, ale to jest mocny argument za tym, aby finansowanie klubu z budżetu miasta obniżyć do poziomu klubów osiedlowych. Chyba, że Panu Prezesowi uda się przekonać Pana Prezydenta co do wizji rozwoju klubu. Jednak obecne wyniki sportowe są coraz gorsze, jeśli Pan Prezes zadeklaruje, że w sezonie 2021/2022 będzie awans do II ligi to, MOŻE Pan Prezydent spojrzy łaskawiej na sytuację klubu (obecny sezon jest tak naprawdę stracony, przez sytuację pandemiczną mieszkańcy też nie doświadczają rozrywki, która jest celem podstawowym sportu na tym poziomie).
Zatem Panie Prezesie Dariuszu Dziedzic, proszę się zadeklarować, czy jest Pan w stanie w przyszłym sezonie dokonać takich wzmocnień, by Siarka wywalczyła awans? Jeśli nie, to proszę to Panu Prezydentowi uczciwie powiedzieć, jeśli jest Pan człowiekiem honoru, który nie rzuca słów na wiatr. Potem mieszkańcy mają pretensje do Prezydenta Miasta (a jakże!), że pieniądze z budżetu idą na prywatny klub! Co Prezydent ma powiedzieć mieszkańcom? Oczekuję od Pana męskich decyzji i wyjaśnienia Panu Prezydentowi wizji rozwoju klubu w przyszłym sezonie….Pacta sunt servanda…

Alf
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

W tym wypadku wydajesz się zupełnie nie znać miejscowych realiów. Z tym budżetem to osiągają poprawne wyniki. Do awansu brakuje ze 2 miliony .Po upadku kosza w mieście włodarz i rada zrobią wszystko ,żeby nie powtórzyło się to po raz drugi. Nic się nie zmieni . Miasto zupełnie się nie interesuje sytuacją w klubie. Wystarczy posłuchać sprawozdania prezesa przed radą .Zero pytań zero zainteresowania. Ale klub to podobno jak stwierdził prezes , jeden z większych pracodawców w mieście. Jak postraszy upadkiem i pustym stadionem to kolejny raz dostanie ile chce.

Juliusz Cezar
2 lat temu
Reply to  Alf

Proszę tak nie wyrokować, bo mało Pan wie. Realia od wielu lat są, jakie są, ale oczernianie Prezydenta jest tu nie na miejscu. Prezydent nie chciał być „grabażem” kolejnej dyscypliny w tym mieście, więc zgodził się na finansowanie klubu przez miasto. Jednak Pan Prezes Dziedzic dobrze wie, jakie jest zdanie Prezydenta na temat finansowania przez miasto prywatnej spółki. O wykorzystywaniu stadionu miejskiego też pisać nie będę. Jeśli klub promuje miasto, to można jeszcze potraktować takie finansowanie jako korzystne także dla miasta. No ale na poziomie III a może IV ligi to żadna promocja. Na razie klub zarządzany przez Prezesa Dziedzica się stacza, obecnie finansowanie jest, ale to nie znaczy, że ten stan będzie trwał wiecznie, bo miasto też ma wiele innych potrzeb, z których rozliczany będzie nie kto inny jak Prezydent.

Alf
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Zdaje się ,że nie dalej jak w 2019 roku miasto ugięło się i dało prawie milion nie licząc inkasa z targowicy i reklam spółek miejskich. Pan Prezydent zgodził się na takie rozwiązanie. Jaki wpływ na funkcjonowanie klubu uzyskało wtedy ? Kompletnie żaden. Jak jedna radna poprosiła prezesa o wgląd w wynagrodzenie zawodników to usłyszała ,że w zasadzie klub jest prywatną spółką i nikomu nic nie musi pokazywać. Zdaje się ,ze potem jakiś ograniczony dostęp jednak otrzymała. To jest obecnie układ nie do ruszenia . W zmiany uwierzę jak zobaczę

84
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wymagasz od niego niemożliwego, ten chłop już dawno powinien być pogoniony ze stołka i to chociażby przez Bożka ale jak widać tu nikomu nie zależy na tym klubie i trochę dziwie się postawie rajców, że mając tak spory wpływ finansowy wymaga od Dziedzic tak mało jeśli w ogóle.

Juliusz Cezar
2 lat temu
Reply to  84

To jest prywatna spółka akcyjna, Prezydent nie ma kompetencji by ingerować w ograny spółki, od tego jest Rada Nadzorcza a przede wszystkim Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które udziela Prezesowi Dziedzicowi absolutorium. Miasto może jedynie ograniczyć finansowanie prywatnego klubu z budżetu. Co do radnych, to się zgadzam, będzie w lecie sesja poświęcona temu tematowi, więc mam nadzieję co niektórzy spojrzą bardziej krytycznie. Chyba, że zmieni się zarządzanie klubem, ale mam w to coraz mniejszą wiarę.

Mar
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Czekać do końca sezonu 2021/2022 z ograniczeniem dotacji? Czemu nie do końca sezonu 2022/2023? Serio?

Juliusz Cezar
2 lat temu
Reply to  Mar

Już w tym sezonie Siarka miała walczyć „o najwyższe cele”. Ja rozumiem, że pandemia, że zmiana trenera, jednak kredyt zaufania wobec Zarządu się wyczerpuje. Miasta nie stać na finansowanie na takim poziomie klubu występującego na 4.szczeblu rozgrywkowym.

Mar
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Jak sam napisałeś „Już w tym sezonie”, czyli „sprawdzam” powinno być na końcu tego sezonu, a nie 2021/2022. Według mnie dotacje powinny były zostać ograniczone już dawno, a najlepiej, jeśli to możliwe, całkowicie zlikwidowane. Gdyby klub awansował i chciał reklamować miasto, to wtedy możnaby rozmawiać o ich przywróceniu.

Juliusz Cezar
2 lat temu
Reply to  Mar

No jeśli prezes zadeklaruje, że przyszły sezon rozpoczniemy celem jakim jest awans do II ligi to myślę, że można dać ostatnią szansę, tylko niech Prezes będzie uczciwy wobec Prezydenta, Rady Miasta i mieszkańców. Obcinanie dotacji po tym sezonie mogłoby być źle odebrane, gdyż obecny trener objąć drużynę w połowie sezonu i teraz Siarka już o nic nie walczy. Dlatego jeśli rozmawiać o wsparciu finansowych ze strony miasta na kolejne lata to oczekiwałbym deklaracji, czy w przyszłym sezonie jesteśmy w stanie wywalczyć awans. Jeśli wyniki znowu będą podobne jak obecnie, to wtedy już nic nie wybroni Pana Dziedzica. Zresztą zawsze można sobie szukać sponsorów i grać o PJS, a także ubiegać się o inne dotacje. Miasto nie może być głównym mecenasem dla prywatnego klubu, w którym nie ma niczego do powiedzenia.

SonGo
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Prezes to Ci może obiecać walkę o awans o dwie ligi wyżej, tylko patrząc na skład to kim? te dzieci to i tak cud, że są w połowie stawki i czasem coś tam wygrają. Bożek nie ma jaj żeby otwarcie podważyć pozycję Dziedzica ale widocznie obydwaj panowie mają podobne ambicje w zarządzaniu odpowiednio miastem, klubem.

anonim
2 lat temu
Reply to  SonGo

to nie jest wina prezesa trenera to wina zawodników oni graja a ci dzieciaki młodziki nie umieja grac i sie nie naucza ,sie im nie chce , i niech sie nie nazywaja zawodowcami bo nie sa i nie płacic im po co im płaca , ten klubik grajdołek jest słąby cieniasy najsłąbrza drużyna w lidze , nigdy nie będzie awansu spadek to tak . a jak cos wygraja to sie im udaje przeciwnicy daj aim wygrac aby nie płakali nie zasługuj ana te miejsce w tabeli co sa .

Młodynie pławo
2 lat temu
Reply to  anonim

gimbusie z pława martw sie o twoją cwelówke bo trzeci raz z rzędu w dup .la

ks ks s
2 lat temu

sam jestes gimbusie ze w wsi dziwków ja z tbg pisze prawde i ludzie tez tak mówia nie wiesz kto pisze gnojku to sie nie odzywaj zamknij ryjka napinaczu internetowy , zganiac na jednych potraficie a każdy sie smieje z tej druzynki

As
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Obejrzyj sobie konferencje prasowe prezesa przed każdym sezonem od kilku lat. My zawsze walczymy o awans. Jak wyżej pisali , wystarczy na skład przed sezonem popatrzeć ,żeby nie wierzyć w te zapewnienia. Nie ma sianka nie ma granka. Za rok radni się będą bali bo niedługo potem wybory a co jak ich nie wybiorą?

Krzych
2 lat temu
Reply to  As

Aby myśleć o awansie trzeba mieć kasę i dobrych zawodników z wyższych lig jak Puławy przykład idealny sąsiedzi mieli zawodników z 2 ligi w przerwie wprowadzili wariant oszczędnościowy i teraz wszystko przegrywają.Prawdopodobnie poleci cały zarząd i prezydent zapowiada drastyczne kroki bo chcą awansować za rok

As
2 lat temu
Reply to  Krzych

Na razie to są przykładem największej porażki. ale tak to jest jak ludzie typu kędzior biorą się za rzeczy o których pojęcia nie maja. Tam winny tego bałaganu jest Lucek i nikt inny.

Paweł
2 lat temu

Kogo to interesuje Powinni w niedzielę zrobić na stadionie targ Tak jak to kiedyś bylo

Norbi
2 lat temu
Reply to  Paweł

Kiedyś w latach 90 ten targ miał swój klimat na stadionie ale jak nie było bazaru na Kwiatkowskiego. Już to nie wróci.

tbg
2 lat temu

a co to ta siara juz jest mało kto za nimi i sie im nie kibicuje brak słów aby ich opisac te druzyne zawodników gnojków i ten klub dziadostwo to wiadome było ze będa przegrywac

Młodynie pławo
2 lat temu
Reply to  tbg

cwelówka 2-0 w dup.la z was to dopiero beka,pisałeś gamoniu niedawno o awansie jesteście pośmiewiskiem

Norbi
2 lat temu
Reply to  tbg

Przegryw to ty sam jesteś i to życiowy.

adi
2 lat temu

Pytanie o strzeloną bramkę przez KS Wiązownica ?
Jak to możliwe ,że p.Wojciech Trochim prawie 40-letni zawodnik strzela bramkę głową jak jest niższy od naszych środkowych obrońców Bierzało i Józefiak o głowę i cięższy 0 10kg ……

Solskiego
2 lat temu
Reply to  adi

Trochim ma 32 lata

Paweł Kowal
2 lat temu
Reply to  Solskiego

To są idioci co nie wiedza ile ma lat

odp
2 lat temu
Reply to  adi

dobrze ze sie skonczyło tylko na jednej bo goscie mogli ich wiecej stzrelic a mieli do tego okazje
a unas marnował bałdyga wiec ile prezes kasy za ten mecz chapnał pod stołem?

siarkka serbinów
2 lat temu
Reply to  odp

mało przegrali mogli im nakopac nie chcieli aby nie płakali ma sie ich gdzies nigdy nie awansuja kim czym chyba do czwartej ligi nie ma na co patrzec siara to posmiewisko

Serb
2 lat temu

stara ruro z Charzewic daj sobie spokój, lucek ci płaci za ten spam

Paweł Kowal
2 lat temu
Reply to  adi

Tak właśnie ośmieszył was 🙂

podkarpacie
2 lat temu

Stal Stalowa Wola w sobotę 27 marca przegrała na wyjeździe z Wólczanką Wólką Pełkińską. Po powrocie do miasta zawodników przywitali zdenerwowani kibice. W ruch poszły jajka, pojawił się również specjalny transparent.To są kur…a jaja!!! Za nami 26 kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV. Stalówka przegrała z Wólczanką w Wólce Pełkińskiej 2:0. To trzecia z rzędu porażka Zielono-Czarnych. Kibice kolejny raz muszą się wstydzić za kopaczy , którzy reprezentują ich ukochany Klub. Po meczu , pod stadionem na piłkarzy czekał wymowny transparent . W stronę zespołu poleciała spora dawka ostrych słów i deszcz…jajek. Sytuacja Stalówki jest już jasna. Awans nam nie grozi a z taką postawą kopaczy, za kilka kolejek możemy za to martwić się o utrzymanie. Wstyd i kompromitacja. Czy poza wypłatą potrzebują dodatkowej motywacji? Kiedy „atomowe rozwiązania”? Jakie „atomowe rozwiązania”? Czy ktoś ma wizję i plan dla Stali??? Chcemy być dumni z tego Klubu. To, że nie ma nas na trybunach nie oznacza , że przestaliśmy kibicować i wspierać Stal. Bacznie śledzimy wyniki i sytuację w Klubie. Czekamy na działania osób odpowiedzialnych za bieżący stan. STOP DEGRADACJI KLUBU !!! Hej STAL – napisali kibice na swoim profilu na portalu facebook.com.Przypomnijmy, że porażka Stali z Wólczanką była jej… Czytaj więcej »

podkarpacie
2 lat temu
Reply to  podkarpacie

A w Tarnobrzegu cisza.

SanFrancisco
2 lat temu
Reply to  podkarpacie

Taką pajacerkę to trzeba było odstawić jak drużyna była zagrożona spadkiem z 2 ligi teraz to szczyt hipokryzji wyzywać się na kopaczach, za których sprowadzenie odpowiedzialny jest wiadomo kto. Lucjusz jak to pisior lubi atencję i pozorowane działanie to udaje, że mu wielce zależy by nie zrazić do siebie ten naiwny elektorat dresowy. O herb też mocarnie walczyliście, kto go tym razem kreślił? Drogą konkursu w przedszkolu ten pazdzierz wybraliście? 🙂

Krzych
2 lat temu
Reply to  SanFrancisco

Nie do końca on prezes chciał wprowadzić model oszczędnościowy i pozbył się Fidziukiewicza jak i trzonu drużyny. Zpobaczymy co wymyśli bo awans za rok jest sprawą honoru

Krzych
2 lat temu
Reply to  Krzych

Pozatym po spadku od razu zdarli z zawodników koszulki widziała to cała Polska Siarki nie stać było na taki gest jak pamiętam

SanFrancisco
2 lat temu
Reply to  Krzych

Jak piłkarze Siarki za Mastalerza nie radzili sobie przy okazji podobnych zarobków jak wasze gwiazdy to zaliczyli wjazd kiboli do szatni i poważną męska rozmowę zamiast dziecinnego rzucania jajek – cała Polska o tym słyszała ty masz klapki na oczach i dlatego dostrzegasz tylko to co pławskie.

Odyseusz
2 lat temu

Zamknąć, zaorać patałachów z siarki – zacząć od nowa z nowymi zawodnikami i działaczami !

wólczanka
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

gimbusku z plawa pozdrawiam

anonim
2 lat temu

na mecze ich sie nie patrzy następne mecze tez w dupala dopier ich czekaja trudne mecze a oni nie maj asił dziady cieniasy grac sie im nie chce jak sie utrzymaja to będzie cud

HeniekMotyka
2 lat temu
Reply to  anonim

Dokładnie, biedna ta Stal nawet jej trochę szkoda 🙁

Roberto
2 lat temu

Pytam się co jeszcze musi się stać aby Prezes wraz z towarzystwem odszed?. Ile jeszcze ta agonią będzie trwała?. Bożek niech przynajmniej zagrozi wstrzymaniem finansowania tej farsy. Niech ktoś w końcu się obudzi. To są jaja. Ile jeszcze…

walt
2 lat temu

tyle lat mija a wciąż królują tu mrzonki i marzenia ściętej głowy. trudno oczekiwać od tak powołanej spółki i takiej grupy towarzyskiej,która dzięki panu jajecznicy wyprowadziła drużynę do spółki akcyjnej,by nie sięgała po kasę skoro widzimy jak co roku bezradni za to by catering na stadionie zakosztować bądź uchodzić też za wielmożnych dobrodziejów po prostu swoim kolegom ze spółki z różnych powodów płacą. tak samo trudno oczekiwać by klub piłkarski nie będący właścicielem nawet połowy boiska do grania w piłkę,związany na zawsze już z małym,zadłużonym,prowincjonalnym miastem nagle podbił świat czy tylko wojewódzką piłkę. to se już ne vrati. prezydent ma tu najmniejsze pole do popisu bo on akurat realizuje to co mu bezradni podsunął w temacie. a ci boją się o życie swoje i swoich dzieci i dla świętego spokoju głosują za kasą na piłkę. podobnie ma prezydent bo jest pełen obaw,że gdyby się zawziął to odium tego,że wykończył piłkę przy tak ogłupionej gawiedzi nie spadnie na geszefciarzy kręcących tym burdelem od dekady tylko na niego. tak jak część gawiedzi pretensje ma nie do Pyszniaka tylko do władz samorządowych. pamietajmy tu ponad 60% głosuje na pis więc ich percepcja jest jaka jest,to ludzie głębokiej wiary,wierzyli w zamach,w wyzwolnie przez kaczyńskiego… Czytaj więcej »

polak
2 lat temu

i dobrze ze przegrali nie zasługuja na wygrane siara spadnie powinni będzie cud jesli zostana albo mecze będa kupowac

mecz
2 lat temu

dzisiejszy mecz na jeden punkt
a tu jest live z tego meczu Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg – YouTube

Postaw mi kawę na buycoffee.to
48
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content