„Ekrany szansą na normalność”. Protestowali w związku z budową obwodnicy Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

– Po oddaniu tej inwestycji, będziemy ewentualnie czekać rok na wyniki badań natężenia hałasu. Może urzędnikom wydaje się, że przez ten rok przyzwyczaimy się do tej obwodnicy, ochłoniemy i nie będziemy już dalej protestować – tłumaczy Grzegorz Toś.

Mimo, że budowana właśnie obwodnica Tarnobrzega będzie przebiegać w odległości ok.21 metrów od jego domu, posesja nie będzie oddzielona od drogi ekranem akustycznym. Z tej właśnie przyczyny postanowił zorganizować dzisiaj protest, polegający na blokowaniu jednego z przejść dla pieszych. – Chcemy dać sygnał władzom miasta, że te ekrany są konieczne – wyjaśnia.

W podobnej sytuacji, jest jeszcze kilka domów przy ulicy Przyjaźni. W bliskim sąsiedztwie obwodnicy będą również domy przy ul. Stanisława Orła i Porucznika Sarny – tam również nie przewidziano postawienia ekranów akustycznych.

– Byłem na spotkaniu z panem prezydentem, który wstępnie zainteresował się tą sprawą. Przybył nawet na audyt z panią naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego Drogownictwa – tłumaczy Grzegorz Toś. – Po tym wszystkim dowiedziałem się, że na dzień dzisiejszy ekranów nie będzie, bo nie nakazuje ich ustawienia decyzja środowiskowa. Po oddaniu tej inwestycji, będziemy musieli ewentualnie czekać rok na wyniki badań natężenia hałasu. Może urzędnikom wydaje się że przez ten rok przyzwyczaimy się do tej obwodnicy, ochłoniemy i nie będziemy już dalej protestować. Dla mnie to tak wygląda – kontynuuje.

Jak tłumaczy pan Grzegorz, decyzję o pozwoleniu na budowę domu dostał początkiem 2015 r. – Byłem wtedy w wydziałach drogownictwa a później budownictwa i dopytywałem o tę szalenie dla mnie ważną inwestycję. Niestety zostałem wprowadzony w błąd, że tej obwodnicy przez następne 25 lat nie będzie. Okazało się inaczej – dodaje.

Protest odbył się na przejściu dla pieszych w okolicy wieży ciśnień. Ruchem kierowała przybyła na miejsce policja.

Więcej w materiale video. Zapraszamy
foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
1 miesiąc temu

Co tam robi milicja?

gość
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

protestuje razem z nimi

Dziękujemy władzy wybory będziemy amiętać
1 miesiąc temu

Na tzw.Miechocinie mieszka dużo członków komitetu wyborczego pana D.Bożka zobaczcie jakie są drogi na osiedlu a do garaży na Kamionce to iście Paryż-Dakar.Od wjazdu z A.Mickiewicza w Długosza następnie 12 Października poligon w Nowej Dębie to autostrada tu krajobraz jak z Islandii

obywatel
1 miesiąc temu

Wy się nie liczycie – burmistrz przekalkulował co mu się opłaca a opłaca mu się was poświęcić dla potrzeb współpracy z komunistycznymi spółdzielniami mieszkaniowymi – tam więcej wyborców a i za kasę kasę spółdzielców będzie miał możliwość za darmo naklejania afiszy wyborczych na klatkach schodowych blokersów ( tam gdzie mieszkają LOKATORZY pańszczyźniani ) w razie czego ma poparcie struktur PIS-u, bo w Siarkowcu Kaliniak jak i Nowaczek(pracuś spółdzielczy) mieli afisze w gablotach w budynkach a jeszcze do tego zrobią to pracusie spółdzielczy w godzinach pracy. Lepiej opłaca się współfinansować remonty im niż WAM.

każdy ma swój czas
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

spoko loko

Obywatel
1 miesiąc temu

Oni mieli przy urnach i w komitecie , następny za dwa lata.

Bi.
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Skąd ta pogarda i poniżanie tych co mieszkają w blokach.Czy ci co mieszkają w domach to jakaś uprzywilejowana wyższa rasa?Obywatelu ta pycha i demonstrowanie wyższości,że posiadasz własny dom popsuła ci rozum

Obywatel
29 dni temu
Reply to  Bi.

Jaka pogardą i poniżanie??? Tak was nazywają i traktują w spółdzielni.dostajecie rachunki że spółdzielni co miesiac np. że Siarkowcu’ ?- i co tam??? Tam tylko jest wpisane Lokator, i co tam jest wpisanie nie aby Czynsz ( a czynsz płaci tylko lokator – a nie właściciel). Poczytaj sobie regulaminy w których co chwila jest słowo „lokator” .czyżbyś twierdził, że prezio, wice-prezio i główna księgowa to niedouczone Marilyn a pod tym się podpisali. Zasługujecie tylko na to (takie nazewnictwo) jak was traktuje mafia Spółdzielcza i tam zatrudnieni.zreszta zatrudniacie też adwokaci by co tak o Was mówią

Obywatel
29 dni temu
Reply to  Bi.

Jeszcze zapomniałem!!!! Żeby tym co ustanowili odrębną własność lokalu (za ciężko zarobione pieniądze praca) nie przyszło do pustych łbów że są właścicielami lokali i współwłaścicielami nieruchomości wspólnej – Bo SA TYlKO Lokatorami, jak nie wierzycie to zapytajcie się miejscowej KASTY ( Ewy P.) i adwokaciny co pracuje w urzędzie miasta jak i siakowcu ( nagranie krąży wśród w tajemniczych kim taki głupek jest – lokatorem, nie mającym żadnych praw , który użytkuje lokal bez tytułu prawnego – po ch … Zawierali umowy o przeniesieniu własności, opłacali notariusza, opłaty za wpisy do ksiąg wieczystych, nie macie żadnych praw niż te które uzna za stosowne mafia Spółdzielcza) , chyba debilem ten sędzia nie jest, ani nie kłamie – tak wynika z ugruntowanego orzecznictwa miejscowej kasty będącej też lokatorem z tytułem spółdzielczym.

ewa
29 dni temu
Reply to  Bi.

A ja chętnie zamienię dom na mieszkanie w bloku.

TBG
1 miesiąc temu

Boże wysłuchaj nas – może powinno być inaczej sformułowane !!!!!. szkoda ludzi, że muszą domagać się ekranów, które powinny być w projekcie. Chciałbym się dowiedzieć prawdy, co zniknęło z projektu w ramach oszczędności? czy inwestycja ta nie będzie musiała być jeszcze długo długo po zakończeniu faktycznie kończona, bo coś będzie brakowało? Na czym miasto zaoszczędziło między przetargami? bo kwota spadła znacząco. Opinia publiczna nie zostało o tym fakcie poinformowana. Czy oszczędności nie wprowadzono kosztem bezpieczeństwa ludzi?

odp
1 miesiąc temu
Reply to  TBG

ta wypowiedz jest nie ma miejscu sami wybieraliscie prezydenta i radnych a kazdy chce do swojej kieszeni włozyc a nie wydawc z jej a miasto jest tkie słabe ze od 2 lat nie moze zadnego dofinasowania dostac i lepej sandomierz wychodzi a nie jest juz wojewodztwie podkarpackim

Obywatel
29 dni temu
Reply to  odp

Racja – tu go nie ma, wzywanie nadaremne.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  TBG

Kasa poszła na ściankę wspinaczkowa, park linowy , film o nasadzeniach i być może na zakup nocnika od hrabiego, wola patrzeć na nocnik , chwalić, się ,że do tego nocnika hrabia stał i szczał i zaplanować w kosztach ekrany. Wybraliście pojeb…. Deb…. To nie narzekajcie.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

A kto według Ciebie byłby lepszy z tych kandydatów , którzy zgłosili swoje kandydatury ? . Bożek jako pierwszy w historii miasta został wybrany w pierwszej turze. Nie zdziwię się jak w następnych wyborach wygra podobnie o ile wystartuje.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Szanowny Panie – wszystko co startowało w ostatnich trzech wyborach (pewnie wcześniej też) to startowało tylko po władzę dla kasy „żaden” – to wszystko ze starych komunistycznym nadaniem. Mówisz Pan ,. Że Bożek w pierwszej turze” – przyczyną prosta Kalinka- niektórym a zwłaszcza jemu wydawało się że ludzie zapomnienia kim jest jego tatuś i komu zawdzięcza stołeczki w pracy ( bo na pewno ani wiedzy, ani kwalifikacjom a zwłaszcza dokonaniom lub pracy) .Wystarczyło tylko tyle że był tzw: PO krótki okres aby co bardziej inteligentni zobaczyli że wsadza ryje swoich ( w tymmiejscowych farbowanych ludowców z bolszewicko – komunistycznym rodowodem). Sam osobiście znam takich co jasno określili, że na bydla…. Nie zagłosują. To wszystko co było i jest i działa obecnie w mieście to trzeba wydawać z korzeniami i wypalić ogniem , bo w przeciwnym wypadku to miasto zginie. Taka ciekawostka – nawet w komunistycznym mieście porodówkę i położnictwo zlikwidowali – wstydzą się ludzie że będą w aktach mieć miejsce urodzenia nazwę tego posta…. Miasta w którym okrada się ludzi, ich kłamie i ogłupia

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

Jeszcze o mafii spółdzielczej zapomniałeś napisać. Koniec końców nikogo lepszego nie było , a kogoś przecież wybrać trzeba było.

obywatel
29 dni temu
Reply to  Alf

Dobrze , że uzupełniłeś – ale jakbyś nie zauważył to radny Nowak, Kiełb (były radny i burmistrz), radny Lenart, do tego Dziubinski (myślisz, że tak za darmo pracuje w mafii spółdzielczej), Mastalerz (radny, burmistrz , prezio spółdzielni TSM) , przypomnij sobie spotkania o których pisano (Lenart – Stasiak), przypomnij sobie w spółkach adwokaciny powiązane z mafią spółdzielczą (zarówno z TSM jak i Siarkowca) jak i wielu pasożytów co jedno pracuje w urzędzie lub spółce miasta a drugie w mafii spółdzielczej . Aha niech jedna co się przejechała (straciła stołeczek w urzędzie a później z nią wyjechali bo startowało w wyborach) co ze spotkania z preziem spółdzielni wynikało – to jest wybór największego szlamu w mieście , ludzi co kłamstwo mają w genach.
Patrz :jak się ustala opłaty w spółdzielniach zgodnie z prawem ???

(https://zielonogorskasm.pl/uploads/files/Ucwa%C5%82a%20Nr%2023_2019%20z%20dn.17.12.2019%20r.%20RN.pdf) ,

https://zielonogorska-sm.pl/uploads/files/Uchwa%C5%82a%20Nr%205_24.03.2020_R.N.pdf

Zapytaj się później cwaniaków z tarnobrzeskich spółdzielni dlaczego prawa się nie stosuje (np. Nowaka) – a dla ciekawości : najważniejsza księgowa i adwokaciny ze Siarkowca ( w tym też ta co świadczy usługi dla miasta) kłamią nawet w sądzie (bezkarnie jak na razie ) – bo trudno uznać , że są takie tępe.

obywatel
29 dni temu
Reply to  Alf

Przecież z tej mafii spółdzielczej i urzędniczej nie wyłączając burmistrzów , radnych (zwłaszcza z PIS ale nie tylko )wielu uważa się za chrześcijan – tacy z nich chrześcijanie jak z d…… trąba!!!!! Nie tylko Ósme ale i dziesiąte (nie żądaj więcej niż ci się należy – „Dziesiąte przykazanie Dekalogu zakazuje chciwości i przywłaszczania sobie bez ograniczeń dóbr materialnych oraz zachłanności, zrodzonej z bogactwa i niesprawiedliwości, która przynosi szkodę w dobrach bliźniego (por. KKK 2536). „ Franciszek: „Nie kłam” znaczy bądź prawdziwym dzieckiem Boga W dzisiejszej katechezie zajmiemy się ósmym słowem Dekalogu: „Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek”. To przykazanie, jak mówi Katechizm – „zabrania fałszowania prawdy w relacjach z drugim człowiekiem” (n. 2464). Życie w komunikacji nieautentycznej jest poważnym wykroczeniem, ponieważ uniemożliwia utrzymywanie relacji, a zatem miłość. Tam gdzie jest kłamstwo, nie ma miłości. A kiedy mówimy o komunikowaniu się między ludźmi, mamy na myśli nie tylko słowa, ale i gesty postawy, a nawet milczenie i uniki. Człowiek mówi tym wszystkim, czym jest i co czyni.  NOWY TESTAMENT List św. Jana. Należy zachować przykazania 3 Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania.  4 Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań,  ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy.  Przekazania i… Czytaj więcej »

obywatel
27 dni temu
Reply to  Alf

A w tarnobrzeskiej Mafii spółdzielczej cicho, – prokuratura chroni, sąd chroni ??????????????????
https://www.o2.pl/informacje/podcial-sobie-zyly-podczas-przesluchania-to-prezes-spoldzielni-mieszkaniowej-6631449904683840a

Podciął sobie żyły podczas przesłuchania. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
Prezes spółdzielni mieszkaniowej Ujeścisko w Gdańsku miał targnąć się na swoje życie podczas przesłuchania. Ma na koncie osiem zarzutów i grozi mu do 10 lat więzienia.

Bozo
1 miesiąc temu
Reply to  TBG

Między lidlem a skrzyżowaniem Wyspiańskiego/Kopernika ekranów nie ma, a o dziwo ludzie jakimś cudem żyją. Jak to możliwe? Lepiej zluzujcie gumę w majtkach bo was za bardzo uciska. Ekrany…. Zejdźcie na ziemię, a jak chcieliście ciszę to trzeba było za Wisłą u parasoli się budować np w ciszycy, a jak za Wisłą nie pasuje to w żupawie, cyganach lub innym zadupiu

singularis
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

pękła żyłka w majtkach czy popuściłeś już fekalia?

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

To jest właśnie typowe blokerskie podejście lokatora pańszczyźnianego z typowymi korzeniami ze wschodu z rodowodem sługusa bolszewickiego z pochodzenia komunisty z PZPR lub przybudówki ZSL. Zejdźcie na ziemię – komunistyczne organy miasta szumnie nazywane ” władza” ( jak bolszewicką ideologia) czegoś nie chce – to nie i tyle, jak chce kupić nocnik to kupi, jak chce wybudować ściankę dla bolszewickich dzieci , to wybuduje , – wasze prawdziwy potrzeby to jeden wielki nieprzydatny dla władzy ch….

Alf
1 miesiąc temu

Wyglądało to niestety tak jak pisałem kilka dni temu. Przyjechała Policja i protest praktycznie stracił znaczenie. Myślę ,że miastu potrzeba nowej krwi. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia. Również form protestów. Trzeba nadążać za zmieniającymi się trendami. Dotyczy to również a może przede wszystkim osób decydujących o naszej przyszłości. Myślę głównie o dinozaurach w radzie . Ale na razie beton trzyma się mocno i sam nie odejdzie. Ci ludzie nie zaproponują nic nowego. Rada jest do gruntownej rekonstrukcji.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Pełna zgoda , już dawno bardziej trafnej oceny tu na forum nie było, ale później niezbędne są czystki w urzędzie i spółkach obsadzonych przez cwaniaków tylko dla kasy.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Oby tylko nie wymienić tatusia na synusia, męża na żonę ( lub odwrotnie), prezia spółdzielni na jego chrzestnego, lub podwładnego itd. może w końcu i lokatorzy pańszczyźniani się obudzą bo to też za ich jest wesołe miasteczko .

Odyseusz
1 miesiąc temu

Brawo dla protestujących za odwagę w walce o swój los. Przykre że na tyle domów w okolicy powstającej obwodnicy nikt z jej mieszkańców nie wsparł organizatora. I jak zwykle policja pacyfikujące wszelkie inicjatywy społeczne

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

według mnie sie osmieszaj to po co budowali sie w lesie bo tam jest kamionka i kajmany a jak by poligon tam był też by starjkowali nie daleko sa jednostki wojskowe n.b i nisko to przynajmiej czysto by było i smieci by nie wyzucali w krzaki o tym nie pomysleli ze nie da sie tamtedyk przeisc bo same błoto jest i mozna wypadek spowodowac na jednej kierunkowej bo sami sie pod koła pachaja wiec niech wiecej buża a mniej smieca bo gdzie jest ochrona srodowiska kto na to odpowie i lasu na zwierzyncu tez nie ma

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  odp

Widzę że mamy żal dupę ci ściska , proponuje na tą dolegliwość wazelinke;) Uważam że jeżeli ktoś uczciwie zarobił na swój dom , to ma prawo korzystać w pełni ze swojego majątku. I na prawdę te kilka ekranów nie są jakimś problemem, by nie dać tym ludziom godnie żyć !

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

okej wazelinke sam sobie posmaru jak cię swedzi rów
ale nie musieli sie tam stawiac mogi kilka kilometrów dalej
ale to nie zwalnia ze tam jest jedno smietnisko a gdzie mam grzyby
poszuka w grózie wywalonym lub starych oponach

Owen
15 dni temu
Reply to  Odyseusz

Po pierwsze to „naprawdę” pisze się łącznie, a po drugie to cóz to za wielki żal i wylewanie łez nad właścicielami – a tak naprawdę nad jednym właścicielem domu, że ekranów nie będzie mieć? Działkowców nie było żal??? Starych biednych ludzi gonili bez zmiłowania, uciekali w popłochu zostawiając w wielu przypadkach na tych swoich działkach nawet meble ogrodowe i wiele innych rzeczy, a z zostawionych nasadzeń podobno najwięcej skorzystał organizator. W ich przypadku można było postąpić nie po ludzku ale juz w przypadku właściciela domu trzeba spełniać jego zyczenia? A cóż to, jakaś lepsza rasa?! Wiedział gdzie sie buduje to niech sobie na obwodnicy mieszka. Amen.

Gdzie jest policja???
1 miesiąc temu

Zobaczcie 1:25 filmiku z protestu. Na przejściu dla pieszych Opel przejeżdża pół metra od pieszej stojącej prawie w połowie jezdni. Widać rejestrację tego auta, policja była na miejscu. Dziennikarze zainteresujcie się tematem bo bez wątpienia kierowca Opla złamał prawo i zasłużył na naganę i kilka złotych mandatu. Wątpliwe aby Policja sama zajęła się tym przypadkiem.

Antek
1 miesiąc temu

wcześniej terenówka tsa przejechała gdy pieszy był na pasach, k. wszystko widać. Prze ch. ci kierowcy i milicjanci. ewidentne łamanie przepisów

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Antek

To posiłki tajniaków z osciennego województwa !!!

Obywatel
1 miesiąc temu

Policja pilnuje aby przejeżdżający kapusie, tajni współpracownicy i urzedasy mogli robić zdjęcia niepokornym . W Tarnobrzegu policji nie ma są tylko tacy co uczestniczą w okradaniu ludzi jak ten co zasiadał w radzie nadzorczej SM Siarkowiec – okradli ludzi na około 2,5 mln złotych a on pilnował tego . Dobrze chociaż tyle, że cwaniaczka już na komendzie nie ma.kielb siedział za 20 tys a milicjant za udział w poranku na około 2,5 nie i włos mu z głowy niespal (swoi tego pilnowali milicjanci).

Obywatel
1 miesiąc temu

Jak widać po czerwonych łapkach – przy kompach !!!!!

Wy to takie nowoczesne jak wóz drabiniasty
1 miesiąc temu

Daro odwalacie fakirki i tyle . Z ciebie i twoich kamratów to taka ekipa tłustych sytych misiów .

Obywatel
1 miesiąc temu

Dla tego obecnego układu ludzie się nie licza – dla nich ważniejszy jest nocnik hrabiowski . Woleli kupić od hrabiego nocnik aby się chwalić że w Tarnobrzegu hrabia stał i szczał do nocnika. Zamiast w kosztach zaplanować ekrany Bożek z urzedasami przy pełnej aprobacie pasożytów z rady miasta , woleli kasę wpakować w ściankę wspinaczkowa .

Browar Dzikowski
1 miesiąc temu

ci policjanci teraz to tacy smutni wycofani jakby myślami byli przy piontuniu z Leszkiem ( niee mylić z tym co klepie beton)

Obywatel
1 miesiąc temu

Smutni , bo zamiast siedzieć przy biurku, w ciepelku pić kawunie, pired…. Na komendzie głupoty – musieli wyjechać na miasto i trochę postać na powietrzu. Kasę po podwyżka nie zła a coś popracować trzeba. – nic więcej.

Don Johnson
1 miesiąc temu

ci w majami to mają policję

Obatel
1 miesiąc temu

„ekranów nie będzie, bo nie nakazuje ich ustawienia decyzja środowiskowa”. Wincynty: „piniendzy ni ma i tyż nie będzie”.

Obatel w Polsce się nie liczy.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Obatel

Ha, ha ha ” i jakby natura chciała, to by ekrany i były” ale widocznie natura tego nie chce.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

polska dla polaków nie tylko dla brudasów
a gdzie sa te łona natury bo w tbg sama kostka brukowa

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  odp

Widocznie tak natura chciała ale ta najgorsza ludzka. Kiedyś był piękny rynek , Mnóstwo drzew, krzewów i jeszcze sporo miejsc parkingowych, przedzie sklepy a teraz czerwony plac i to chyba za pożyczone i sprzedaży dawnego PEC-u a teraz pełno pustostanów i jak burmistrz wprowadzi płatne parkingi co zapewne jeszcze wielu handlowców spierdo… , Będą tylko miejsca ?????

Za późno..
1 miesiąc temu

… się dowiedziałem bo bym tam poszedł,zostałbym lokalną gwiazdą.Jeszcze jedną z Tarnobrzega

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Za późno..

I tak lansera burmistrza nie byłbyś w stanie przebić, bo musiałbyś jeszcze zatrudnić dwóch nadwornych fotografów.

Tomasz
1 miesiąc temu

2016 trasa zatwierdzona, Byli prezydencie z Kiełbem i całą ekipą z PIS głosili że wszystko jest super, gość co protestuje dwa lata temu wybudował dom. Radny z PIS na sesji wnosi o wsparcie działkowiczów to są poprostu jaja i żart.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Tomasz

Radny wnosi o wsparcie działkowców bo zapewne zapraszali go darmowe żarcie pod zaś słynnych ” dni działkowców” i co najlepsze , działkowcy dostawali kasę od spółdzielni mieszkaniowych i zapewne jakieś dodaje z miasta, zapewne też jak zwykle na popijawie byli zaproszeni goście – ale tego ten komunistyczny radni ci nie powie. Dla tego obecnego postkomunistycznego układu w mieście ludzie się nie liczą i ich prywatną własność – liczy się rozrywka jak ścianka wspinaczkowa. Park linowy , kolekcja malowideł, imprezki , kasa dla pasożytniczych stowarzyszeń żerujących tylko na kasie z urzędu miasta ,czyni mieszkańców – ludzie się nie liczą dla postkomunistów ani dla ich potomków.

Mar
1 miesiąc temu

Teraz wiadomo już po co m.in. są potrzebne konsultacje publiczne w sprawach modernizacji lub budowy dróg? Odpowiednie osoby mogą się wykazać zgłaszając projekt uchwały dot. obowiązkowych konsultacji publicznych w takich sprawach.

mieszkaniec
1 miesiąc temu

typ dostał pozwolenie na budowę w 2015 gdy temat przebiegu obwodnicy był już konkretny i był konsultowany, no ale liczył, że ta obwodnica powstanie może „za sto lat” co sam przyznał, bo tak ludziska gadali, no to zaryzykował, postawił chałupę a teraz jest lament, bo jednak zbudują drogę… no kurka ja dziecko

Darek
1 miesiąc temu

Widze ze kazdy jest madry na forum bylo trzeba przyjsc i protestowac i sie wypowiedziec przed kamera. A jesli chodzi o stolki w urzedach to co myslicie szczego bede uczymywal dom samochud a wakacje na wyspy to za co he

Obywatel
29 dni temu
Reply to  Darek

No właśnie , premie były, podwyżki były dla urzedasow – były , chu…..z ekranami remontami ulic, chodników + to jak coś zostanie !!!!

Owen
14 dni temu
Reply to  Obywatel

Cóż to za wielki żal i wylewanie łez nad właścicielami – a tak naprawdę nad jednym właścicielem domu, że ekranów nie będzie mieć? Działkowców nie było żal??? Starych biednych ludzi gonili bez zmiłowania, uciekali w popłochu zostawiając w wielu przypadkach na tych swoich działkach nawet meble ogrodowe i wiele innych rzeczy, a z zostawionych nasadzeń podobno najwięcej skorzystał organizator. W ich przypadku można było postąpić nie po ludzku ale juz w przypadku właściciela domu trzeba spełniać jego zyczenia? A cóż to, jakaś lepsza rasa?! Doskonale wiedział gdzie sie buduje, pozwolenie dostał od łapówkarza w 2015 czy 2016 – kiedy juz dostać nie powinien bo w tym czasie odbywału się konsultacje w sprawie przebiegu obwodnicy (może warto się zainteresować w jakich okolicznościach?) to niech cicho siedzi i na obwodnicy sobie mieszka. Amen.

Mariusz
11 dni temu

Jeden oszołom i tyle krzyku, i tak gówno zdziała

optymista
5 dni temu

ten pan już wystawił swój dom na sprzedaż… desperat czy inwestor?

56
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content