Masowe szczepienie w hali MOSiR. W Tarnobrzegu mają powstać punkty szczepień powszechnych

 

W małej hali sportowej MOSiR oraz w przychodni przy ul. Targowej już wkrótce mają działać punkty masowych szczepień przeciw wirusowi SARS-CoV-2. O fakcie tym poinformował podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek.

– W Tarnobrzegu podobnie jak w wielu samorządach w tej chwili pracujemy nad uruchomieniem punktów masowych, czy powszechnych szczepień (…) Chcemy przyspieszyć na terenie miasta szczepienia dla mieszkańców, dlatego będą uruchomione dodatkowe dwa punkty – mówił prezydent Tarnobrzega.

Jeden z tych punktów ma być zlokalizowany w przychodni przy ul. Targowej, drugi zaś w małej hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

– W tej chwili przygotowujemy tam trzy zespoły. Administracyjne z naszej strony wszystko jest już dopięte, jak również z firmą która będzie to realizowała też wszystko jest przygotowane. Czekamy tylko jeszcze na tzw. zgody z góry. Dokumenty były u pani wojewody, przeszły do stolicy, czekamy na decyzję z Warszawy – tłumaczył D. Bożek.

– Liczę na to, że najpóźniej w środę lub w czwartek będziemy w stanie już uruchomić te punkty szczepień – dodał.

foto: MOSiR Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sukces
1 miesiąc temu

I znowu sukces Bozka Panie Bożek jest Pan tylko przekaźnikiem informacji To pomysł rządu i rządowe pieniądze. Nic Pan nie wniósł do sprawy
W kreacji sukcesów mistrzostwo.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Sukces

To nie żadna kreacja to zwykle, bezczelne, prymitywne lansowanie swojej bezużytecznej burmostrzowzkiej mordy w najlepszym komunistycznym wydaniu po nauce sztuki gebellsowskiego kłamstwa.

Edward
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Odyseusz- walnij sie w łeb i weź zimny prysznic!

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  Edward

No cóż kowidianie są wśród nas, szkoda że propaganda medialna wyżarła wam mózgi !

Swoją
1 miesiąc temu

Sprzedam szczepionkę

Tarbyk
1 miesiąc temu
Reply to  Swoją

kupię wystaw na olx

Paweł
1 miesiąc temu

Lekarzy zaszczepili się 40 % a nie jak podawali w telewizji 98 %

Poinformowany
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Liczba zaszczepionych lekarzyn nie powala. Czyżby czegoś się obawiali? Wiedzą coś o czym nie mówią w głównym nurcie tv. Dokładnie zaszczepiło się 40% lekarzy dentystów wykonujących zawód oraz 46% lekarzy wykonujących zawód. Źródło strona Naczelnej Izby lekarskiej: https://nil.org.pl/aktualnosci/5359-szczepienia-lekarzy-i-lekarzy-dentystow-p-covid-19-w-liczbach

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  Poinformowany

Z tego parędziesiąt procent zwykła witaminą C albo sola fizjologiczną !

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Poinformowany

Bo ta reszta przyjmuje tylko telefonicznie – to po chu… Będą się szczepić , zresztą ich szczepienie też po ch … Szkoda kasy. Również tych co pozamykali się w urzędach , mafiach spółdzielczych co tylko zdalnie urzędują też nie powinno się szczepić – bo po ch.. telefonu nie zaraza.

Ewelina
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

A przychodnie dalej zamknięte i nie przyjmują pacjentów.

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ewelina

Choroby teraz specjaliści lekarze rozpoznają telefonicznie – istny cyrk i błazenada.

Beata
29 dni temu
Reply to  Ewelina

Przyjmują tylko musisz zapłacić i wtedy wirusa nie ma.

łysy
1 miesiąc temu

Chętnych nie ma to idą na całość ludzi trzeba wyszczepić jak bydło .

odp
1 miesiąc temu
Reply to  łysy

chetni sa ale ci tylko powzej 50+ bo młodzierzy nie widze chyba co robia badania lekarskie do pracy
niech kazdy za siebie mowi i nech kazy sa siebie decyduje

Na zdrowie
1 miesiąc temu

dzięki za wlewy inżynierii genetycznej które są w trakcie badań a firmy farmaceutyczne nie ponoszą odpowiedzialności za skutki uboczne i już świergolą o 3 dawce że trzeba brać

Siemano
1 miesiąc temu

zakrzepica udary bezpłodność choroby immunologiczne itd?

baranem nie jestem i nie skorzystam
1 miesiąc temu

Ratownik medyczny na temat sytucji w szpitalach, na oddziałach ,o testach covidowych i szczepionkach
https://www.youtube.com/watch?v=D6EM7qQL6k8
a że to nie jakiś fake news potwierdza z kolei program „warto rozmawiać” u Pospieszalskiego
https://nczas.com/2021/04/14/to-naprawde-polecialo-w-tvp-masakra-zwolennikow-lockdownu-i-fanatykow-szczepien-w-warto-rozmawiac-pospieszalskiego/

Dorian
1 miesiąc temu

„Proszę państwa do gazu”

Kolumb
1 miesiąc temu

PYTA. SIĘ MYSZA SZCZURA – SZCZEPIŁES. SIĘ – SZCZUR. ODPOWIADA, – NIE, CZEKAM. CO PRZYNIOSĄ WYNIKI. NA LUDZIACH.

Olo
1 miesiąc temu

To nic innego jak propaganda medialna preziów naszego miasta. Niech się wezmą do pracy a nie lansują w mediach. Szczepienie odbywają się w sposób prawidłowy. Kolejna grupa zawodowa stomatologów i ich zakładów dołączy do punktów szczepień. Takie skupisko jak hala MOSIR spowoduje tylko dodatkowe i niebezpieczne zagrożenie złapania wirusa…

Alf
29 dni temu

Dla tych co tu piszą ,że to głównie zasługa rządu. Rząd jest tu jedynie pośrednikiem pomiędzy Unią Europejską , dzięki której mamy te szczepionki. To Unia podpisała umowy z koncernami a nie nasz rząd. Przepraszam rząd próbował rozmawiać bezpośrednio z producentami ale bardzo szybko został olany i dał sobie spokój. Cały ciężar dodatkowych szczepień spada na samorządy. Mają zapewnić personel i pełną infrastrukturę towarzyszącą szczepieniom. To tak ku przestrodze Jarkom a zwłaszcza Zbyszkom , którzy przebierają nogami ,żeby opuścić Unię.

Dr n. med. Zbigniew Martyka
29 dni temu

Profesor Ryszard Rutkowski z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku wydał oświadczenie w związku z wezwaniem przez Naczelną Izbę Lekarską „niepokornych” lekarzy, w tym jego, na przesłuchanie. Poniżej jego treść:
„W związku z pytaniami czy będę zeznawał w dniu 23.04.2021 w NIL w Warszawie oświadczam ‚NIE BĘDĘ ZEZNAWAŁ, PONIEWAŻ PODTRZYMUJĘ, ŻE DOTYCHCZAS PREZENTOWAŁEM POGLĄDY OPARTE O WIEDZĘ NAUKOWA, KTÓRE MOGĘ SZERZEJ PRZEDSTAWIAĆ LEKARZOM I SPOŁECZEŃSTWU W RAMACH DEBATY NAUKOWEJ, A NIE POSTĘPOWANIA DYSCYPLINARNEGO PROWADZONEGO PRZECIWKO KONKRETNYM OSOBOM.’
prof. Ryszard Rutkowski”

Tymczasem strona rządowa powoli zaczyna zmieniać narrację. Kilka dni temu media głównego nurtu obiegły wypowiedzi członka Rady Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów, prof. Miłosza Parczewskiego, który (zgodnie z prawdą) stwierdził, „noszenie masek na dworze jest bez sensu”. Rzeczywiście, jest. Mówiłem o tym dokładnie rok temu w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej. Powiem więcej – w pomieszczeniach zamkniętych też jest bez sensu. Oby rządzącym i ich doradcom odkrycie tego faktu nie zajęło kolejnego roku.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się wiosna. Jak co roku, zachorowania na grypę i choroby grypopodobne gwałtownie spadną. Dokładnie tak samo będzie w przypadku Covid-19. Mogę się założyć, że już niedługo usłyszymy, że to wynik polityki rządu i wprowadzonych obostrzeń…

Bolek
29 dni temu

Niby dlaczego ma spadać skoro w zeszłym roku o tej porze krzywa raczej była wznoszącai też była piękna wiosna.Skoro jak Pan twierdzisz w pomieszczeniach maseczka też jest bez sensu to dlaczego Pana koledzy chirurdzy zakładają podczas zabiegów maseczki.Idiotami przecież nie są

Odyseusz
29 dni temu
Reply to  Bolek

Lemingu zakładają tylko podczas operacji i nie dlatego ze chroni przed wirusami tylko żeby nie opluć pole operacyjne śliną. Po drugie zmieniają co 20-30 minut na inne nowiutkie maseczki a nie łażą tygodniami w tej samej zagrzybionej. Po trzecie pracują w klimatyzowanych i sterylnych pomieszczeniach. Włącz myślenie głąbie !!!

Bolek
29 dni temu
Reply to  Odyseusz

Leming Ci mowi że bredzicie towarzyszu i mijacie się z prawdą co do czasu zmiany maseczka przez lekarza.Nie spotkałem się z sytuacją by lekarz dokonujacy operacji przeszczepu.np wątroby zmieniał maseczka co 20-30 minut.Wato czytać na ten temat choć wiem że dla niektórych to droga cierniowa.

Paweł
29 dni temu

PiS to komuna

Kolumb
29 dni temu

Masowo, to bydło się szczepi. A ty człowieku jak nie będziesz się zdrowo odżywiał, to nawet kilka szczepionek nie pomoże. CZOSNEK–MIOD-KURKUMA-IMBIR. TO CIĘ UCHRONI PRZED CHOROBAMI oraz RUCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.

Lump
28 dni temu

KRÓLIKI DOŚWIADCZALNE – SZCZEPCIE SIĘ.!!

Milutka
28 dni temu

SEX + WINO I ROCK n ROLL, – Sposób. Na covid 19.

34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content