Tarnobrzeg: Przedłużony termin dystrybucji maseczek

Tarnobrzeg przedłuża termin dystrybucji maseczek dla mieszkańców osiedla Dzików, Stare Miasto oraz Przywiśle. W sobotę, 17 kwietnia, swoje maseczki będą mogli odebrać także mieszkańcy os. Piastów. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, do Tarnobrzega trafiły za pośrednictwem Wojewody Podkarpackiego.

  • Dla mieszkańców osiedla Dzików dystrybucję maseczek prowadzi Zarząd Osiedla Dzików. Te będą rozprowadzane18 kwietnia, w godz. 9.30 – 13.00 przy kościele parafialnym na osiedlu Dzików, po każdej mszy świętej.
  • Dla mieszkańców osiedla Stare Miasto dystrybucję maseczek prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna oraz Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu. Dystrybucja odbywać się będzie w dwóch punktach::

– przy siedzibie głównej MBP, ul. Szeroka 13, w dniach: 19, 20 , 21, 22 i 23 kwietnia, w godz. 10.00 – 15.30;

– przy siedzibie Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu, B. Głowackiego 34, w dniach: 17, 18 kwietnia, w godz. 11.00 – 16.00 .

  • Dla mieszkańców osiedla Przywiśle dystrybucję maseczek prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tarnobrzeski Dom Kultury. Dystrybucja odbywać się będzie w dwóch punktach:

– przy siedzibie MOSiR, Niepodległości 2, w dniach: 19, 20,21, 22, 23 kwietnia, w godz. 10.00 – 17.00;

-przy siedzibie TDK, Słowackiego 2, w dniach 19, 20, 21, 22, 23 kwietnia, w godz. 12.00 – 16.00.

  • Dla mieszkańców osiedla Piastów dystrybucję maseczek prowadził będzie Zarząd Osiedla Piastów wraz z Jednostką Strzelecką 2002 Tarnobrzeg w dniu 17 kwietnia, w godz. 9.00 – 15.00 w dwóch punktach:

– przy piekarni Monika, B. Śmiałego 39;

– w rejonie skrzyżowania ul. Borów i ul. Strzeleckiej.

PAMIĘTAJ!

Przy odbiorze maseczek przestrzegaj obowiązujących wymogów sanitarnych. Zasłoń usta i nos przy pomocy maseczki, załóż jednorazowe rękawiczki jeśli to możliwe, zdezynfekuj ręce. Jednocześnie unikaj nadmiernego nagromadzenia się osób, zachowaj bezpieczną odległość.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kolumb
1 miesiąc temu

Chińskie, dziadostwo wycofane z krajów unijnych bo nie spełniają norm europejskich, rozdają naiwnym.

Grażyna
28 dni temu
Reply to  Kolumb

Zwłaszcza że jeszcze trochę i nie trzeba będzie nosić tych namordników podobno góra 2 miesiące i koniec.

obywatel
1 miesiąc temu

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, w którym sąd umorzył postępowanie w sprawie o brak maseczki za czyn po 2 grudnia 2020 r.
Jak czytamy, sąd oparł się na dwóch podstawowych argumentach. Po pierwsze: nakaz noszenia maseczki godzi w konstytucyjną wolność do poruszania się, a zatem powinien być wprost sformułowany w ustawie. Po drugie: ustanowienie generalnego nakazu obowiązującego de facto w całym kraju, a nie na wyszczególnionych obszarach stanowi przekroczenie delegacji ustawowej.

A w TBG policja dalej wali mandaty.

Bolek
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Zmieniły się końcem grudnia przepisy w tym temacie i w tej chwili od strony prawnej wszystko jest ok,co nawet stwierdził RPO

Tata
1 miesiąc temu

Doomoowe przedszkole, dzisiaj znów się nap i e r ole! Miłego jabolowego dnia życzy sponsor codziennego jabola czyli PiS i program rodzina pińcet plus

Leonsio
1 miesiąc temu

przekażcie maski maskom żeby nie straszyły

Gdzie tu logika?
1 miesiąc temu

Media trąbią wokoło ile to ludzi dziennie umiera, kilkadziesiąt tysięcy dziennie się niby zakaża, że trzeba się izolować, siedzieć w domach bo firus szaleje a tu pan prezydent Bożek zachęca WSZYSTKICH mieszkańców do wychodzenia z domu po aż 4 maseczki o wartości kilkunastu groszy!!!!!!!!!!!! Genialne posunięcie panie prezydencie. Aby było bezpiecznie wystarczyło wrzucać je do skrzynek pocztowych. Dlaczego nikt w Um na tak prosty pomysł nie wpadł?

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu

Szanowny Panie,
rok temu przekazywano pakiety właśnie w formie bezkontaktowej, to pojawiły się narzekania mieszkańców, że nie każdy go otrzymał. Głosy niezadowolenia będą zawsze, ale dla części mieszkańców niezależnie od okoliczności winny będzie tylko Bożek. Czy to sprawiedliwe? Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, każdy niech sobie odpowie sam, czy ocenia działania Pana Prezydenta uczciwie, biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się znalazł, gdy obejmował urząd. Pozdrawiam!

Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Rok temu Bożek razem z mafia Spółdzielcza włamywał się bezczelnie do skrzynek pocztowych, nawet cholot… Że Siarkowcu’ podrabiała klucze – bezczelne przestępcze działania . Niech zaniosą te maseczki ( których na pewno wielu nie odbierze) tym bezczelnym złodziejom i oszustem że Siarkowcu’, szczególnie tej oszustce z księgowości co łzę jak s… W sądzie, udajac Jeszcze katoliczkę a to zwykły oszustka łamiąca przekazania a jak wiadomo katoliczka co łamie przekazania (kłamie) to zwykła kłamczucha i oszustka razem z oszustami raz adwokaci nami.

Mar
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

A w jakiej to sytuacji znalazł się Pan Prezydent obejmując urząd? Wiadomo było na jaki urząd kandyduje, a jako przewodniczący rady miejskiej powinien był mieć szeroką wiedzę na temat stanu miasta. Zatem co konkretnie sugerujesz?

Kolumb
1 miesiąc temu

Za wiele zadasz od tumanow, zatrudnionych w urzędzie.

Obywatel
1 miesiąc temu

Nie nie podrzuca zarazy ludziom do skrzynek – nie wiadomo jaka zarazę urzędnicze hieny podrzuca – bezpieczniej jest już nawet w Lidlu lub Biedronce kupić.

Neltah
29 dni temu

Tak i pewnie będą wciskać tym starszym ludziom żeby się udusili na ulicy jak najszybciej ,bo w telewizji im kazali nosić wszędzie. Brak tlenu dla starszej osoby to większe ryzyko chorób sercowych, krążeniowych, ciśnienie, a potem dochodzą kolejne. Dadzą za darmo ,będą zachęcać do noszenia cały dzień. Nie ,dziękuję mam kilka swoich.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content