Tarnobrzeg: 52-latek miał być w izolacji ale poszedł po alkohol. Teraz stanie przed sądem

52-letni mieszkaniec Tarnobrzega złamał bezwzględny obowiązek izolacji i wyszedł z mieszkania. Mężczyzna chodził po ulicach miasta, a na stacji paliw kupił alkohol.

Informacja o złamaniu obowiązku izolacji została przekazana policjantom w miniony piątek, przed godz. 20. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna mieszkający przy ul. 11-go Listopada w Tarnobrzegu wyszedł z mieszkania, mimo bezwzględnego obowiązku pozostawania w izolacji domowej.

Na miejsce natychmiast przyjechał policyjny patrol wyposażony w środki ochrony osobistej, aby sprawdzić zgłoszenie. Mimo wielokrotnego pukania do drzwi mieszkania, nikt nie otwierał, a w środku panowała cisza.

Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i przystąpili do sprawdzenia przyległego terenu, w celu jego odnalezienia. Na jednej z ulic zauważyli mężczyznę w spodniach od piżam i kurtce. Policjanci ustalili, że 52-letni mieszkaniec Tarnobrzega, mimo bezwzględnego obowiązku pozostawania w izolacji, poszedł na stację paliw kupić alkohol. Podczas interwencji mężczyzna ignorował polecenia funkcjonariuszy. W asyście funkcjonariuszy wrócił do mieszania i tam pozostał.

Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem, o fakcie został również powiadomiony Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Za sprowadzenie zagrożenia epidemiologicznego dla życia i zdrowia wielu osób, grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

info: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
28 dni temu

1.rozstrzelać 2.zrzucić z mostu w nagnajowie 3.ustawić na torach dworca 4.ukamienować 5.rozciągać koniami 5.jerzeli kupił 0,5 l i wypił i doszodł do stałego miejsca zamieszkania uhonorować jako zasłużony obywatel TBG który zwalczył covida i głupotę panującą obok niego 6.pił bo ma depresję na wystąpienia Darka

wasyl
28 dni temu

Będą chłopa męczyć i straszyć sanepidem , a jakby ktoś był dobry z tego sanepidu i kupił chłopu produkt odkażający to by nie musiał wychodzić ,a z drugiej strony ma dobrych sąsiadów , którzy nasłali sanepid i służby a sami nie załatwili mu flaszki . Nie chodził nigdzie poza stacją paliw a w tym czasie może i nie było tyle osób które mógł zarazić . Zresztą niemieccy naukowcy orzekli i ten artykuł był na portalach ,że człowiek przebywający na powietrzu najmniej zaraża innych , po co tyle zachodu , a jakby sanepid przeczytał ten dokument to by może inaczej podszedł do tej osoby .

Neltah
27 dni temu
Reply to  wasyl

sanpid nie będzie nic czytał, bo oni nie są od zajmowania się naszym zdrowiem,tylko jest to element aparatu państwowego, służba represyjna zarządzana centralnie przez władzę, tak jak kiedyś Służba Bezpieczeństwa, tak mają nakazane i mają konkretne osoby wyznaczone do ścigania,restauratorów,hotelarzy, osoby z fejkowymi testami zrobionymi przypadkiem i parę innych osób. Sami sie przyznali ,sporo materiałów w internecie jak działa w Polsce sanepid i jak jest sterowany, interwencje poselskie były w tej sprawie

Kacper
26 dni temu
Reply to  Neltah

Dobrze piszesz ale już kilkunastu pracowników sanepidu ma procesy cywilne o te mandaty niezgodne z prawem i tłumacza się że tylko wykonywali polecenia i chcą się dogadać z restauratorami żeby wycofali pozwy bo wiedzą że przegrają.

Obywatel
26 dni temu
Reply to  wasyl

Bo bezbronny dlatego go męczą , jakby był to milicjant, komunista, sędzia, prokurator to żadnej sprawy by nie było.

orzeł
28 dni temu

pół litra + lub 10 piw+ i paczka fajek plus dziennie dla osób w kwarantannie. Przecież mamy tyle programów plus. Covid by się szybciej skończył bo by ludzie sami się na kwarantanny zgłaszali. pieniądz by wrócił z akcyzy i wszyscy by było zadowoleni

Neltah
27 dni temu

Teraz niech sanepidowe świrusy udowodnią że facet miał ebole albo wąglika i kontakt z nim zagrażał życiu i zdrowiu wielu osób. Jak to udowodnią, to będą mistrzami absurdu. Ale trzeba rozwinąć wątek w innym kierunku, jak to się stało że facet miał wystawiony zakaz opuszczania, czy ktoś mu zrobił test, czy sam się zgłosił na taki test covidowy(wiemy że większośc jest fejkowych) .Przecież 99% ludzi nie robi sobie testów i nawet jak na coś choruje,to nikt ich nie izoluje ani nie sprawdza czy są chorzy.
W sądzie ma dość argumentów by się wybronić, jednak służby będą koło niego łazić i truć d.pe jeszcze długo

Kwiczoł od Janosika
26 dni temu

Myślałem, że okowitka leczy covitka 🙂

Kwiczoł od Janosika
26 dni temu

sorry, miało być: covidka :-)))

Paweł
26 dni temu

Straszne przestępstwo

Obywatel
26 dni temu
Reply to  Paweł

No poszedł kupić środki oskarżające a tu niespodzianka!

Zorro
24 dni temu
Reply to  Obywatel

i maseczkę na buźkę, coby wyglądać jak Zorro 🙂

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content