„Czarny Kruk” Barber & Tatoo – wielkie otwarcie salonu w Sandomierzu

Już w sobotę, 24 kwietnia o godzinie 14 – wielkie otwarcie salonu barbersko-tatuatorskiego „Czarny Kruk” w Sandomierzu, z promocjami i konkursami. Takiego miejsca jeszcze regionie nie było.

Nieprzypadkowo ten nowo powstały salon otwieramy się w przeddzień zniesienia lockdownu, ponieważ od 26 kwietnia (poniedziałek) branża kosmetyczno – fryzjerska będzie mogła działać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na mapie w naszym regionie pojawi się nowy salon, jakiego dotąd nie było. To „Czarny Kruk” Barber & Tatoo, w którym będzie golibroda, fryzjer męski oraz tatuator.

To propozycja nie tylko dla wszystkich panów, którzy dbają o swój wygląd, ale też dla tych, którzy zechcą z nami przeżyć prawdziwą metamorfozę.

Wielkie otwarcie salonu już w sobotę o godzinie 14, wydarzenie zaplanowano do późnych godzin wieczornych.

Już dziś można zapisać się na strzyżenie męskie, strzyżenie brody lub sesję tatuatorską. Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: strzyżenie męskie i broda – 500 179 652, tatuaż 721 695 047.

Można też kontaktować się wysyłając wiadomość na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/czarnykruksandomierz

– Przyjdź i zobacz jak działamy, poczuj niepowtarzalny klimat jaki bije z tego miejsca.

„Czarny Kruk” Barber & Tatoo mieści się na ulicy Mickiewicza 15 w Sandomierzu, w dużym oszklonym budynku obok banku PKO na poziomie minus 1.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Brudnopis
24 dni temu

Powinni w ofercie mieć jeszcze przezroczyste ubrania i szklane trumny. Po co zasłaniać malunki na ciele.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content