Derbowa kompromitacja po raz drugi. Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 4:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Podobnie jak jesienią, tak i wiosną piłkarze Siarki nie mieli nic do powiedzenia w derbowym starciu ze Stalą Stalowa Wola. Gospodarze zasłużenie wygrali 4:0.

STAL STALOWA WOLA – SIARKA TARNOBRZEG 4:0 (0:0)

1:0 Piotr MROZIŃSKI 46′
2:0 Michał MISTRZYK 64′(k)
3:0 Piotr MROZIŃSKI 79′
4:0 Maciej WOJTAK 90′

Foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
91 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
abc
17 dni temu

Środowy finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola to rozumiem, że oddajemy walkowerem? Paliwa zostanie, kontuzji nie będzie, a przy takiej formie to i 0:3 wydaje się lepsze niż kolejny wyjazd do sąsiadki i pogrom. Czy my nie mamy kibiców, którzy by „zmotywowali” trochę drużynę? W Stalówce jakoś to pomogło.

anon
17 dni temu
Reply to  abc

kibiców nie ma i nie będzie nikt sie tym nie interesuje i mało kto za druzynom jest zawodnicy niech odejda oni graja prezes trener nie graja

kibic Siarki
17 dni temu

Ktoś nie ma honoru żeby odejść, dlaczego rada nadzorcza spółki to toleruje? Czas odejść prezesowi

Tomek krakowiak
17 dni temu
Reply to  kibic Siarki

Dokładnie kolego pan dziedzic chce chyba upokorzyć nas do końca i spuścić niżej jakas paranoja stalowa podnosi się po spadku a my nie możemy bo pan dziedzic eksperymenty robi

odp
17 dni temu

co wiem nikt tego nie chce przejać po dziedzicu bo klub jest zadyżony a prezes juz nie ma co sprzedawac na zwierzyncu a ze bez ttalencie sprowadził do klubu to ina stprawa a było paru na wylocje tylko majak chciał ich zostawic

odp
17 dni temu
Reply to  odp

błedy talwncie i innych

obywatel
17 dni temu
Reply to  odp

Oby tylko prezes – a ci wieczni działacze to gdzie, ci słynni akcjonariusze to Gdzie (nie latają już helikopterami) ????? Jak helikopter nałożył podatek na spółki miejskie _ podatek na piłkarzyków – to było dobrze .
Drużyna jak drużyna – ale przy drużynie tylu niepotrzebnych darmozjadów że aż głowa boli – to jest chore – w TBG zawodowcy a W Sandomierzu grają a przed grą zapierdalają w normalnej robocie przez tydzień.

Łysy
16 dni temu
Reply to  kibic Siarki

Powiedz mu może cię posłucha i odejdzie.

z sando
17 dni temu

miasteczko tarnobrzeg doluje

NoSzKur#@!
17 dni temu

Dziedzic wypier z wreszcie z tego klubu szkodniku!!! To jest kpina p Bożek dawać temu darmozjadowi pieniądze, Nie pańskie tylko nasze wspólne!

obywatel
17 dni temu
Reply to  NoSzKur#@!

Bożek nic nie daje – burmistrz rozdaje kasę mieszkańców. Zamiast wyremontowanych chodników i ulic majæ paru cwaniaków utrzymywać .

Juliusz Cezar
17 dni temu
Reply to  obywatel

Bez wsparcia miasta to piłki nożnej na profesjonalnym poziomie nie byłoby w Tarnobrzegu w ogóle, tak jest też w innych miastach. Poza tym, proszę przestać już atakować Pana Prezydenta, to radni podjęli decyzję o wsparciu dla klubu. Ja również jestem za ograniczeniem finansowania przez miasto prywatnej spółki, gdyż miasta po prostu na to nie stać, ale to nie takie proste. Pana Prezydenta chyba nie trzeba przekonywać, proszę przekonać radnych, żeby zmienili nastawienie. Tylko, że jeśli Siarka upadnie, to znając życie, całe odium nienawiści spadnie właśnie na Prezydenta, już było tak przy temacie koszykówki. To nie są łatwe decyzje, dlatego ja Pana Prezydenta Bożka doskonale rozumiem.

NuncjuszPreorder
17 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ty głupi jesteś czy z policji? To jest profesjonalny poziom? 4, za chwilę 5 liga? Zbereźny kudłaty odpowiednik z pławo jakoś potrafi tupnąć nogą a tu milczenie owiec. zwyczajnie ręka rękę myje, jeden boi się drugiego i nosa nie wyhyli byle się nie narazić i nie daj utracić stołek. To miasto, ten klub znalazło się w tak błędnym kole że głowa mała.

kibic Siarki
17 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Masz rację bez dotacji Siarka będzie grała w V lidze. Nie można do tego dopuścić, ale należy wygonić z klubu winnych w tym prezesa

tarnobrzeski
17 dni temu
Reply to  kibic Siarki

Niech gra gdzie chce ale za swoje.

Kacper
16 dni temu
Reply to  kibic Siarki

Dotacja ale pod warunkiem zmiany prezesa i zarządu bo jak tak dalej będzie to piłkarzyki znowu zagrają derby z Iskrą jak w 2006 albo klub całkowicie upadnie.

obywatel
17 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Juliuszu Cezarze – owszem wsparcie miasta jak będą grać swoi wychowankowie , chociaż połowa składu powinna być obsadzana w każdym meczu – z tym można by się zgodzić i wydawać te 1,2 mln z kasy mieszkańców – ALE TU GRAJĄ PRAWIE SAMI ZACIĘŻNI którzy zamykają drogę rozwoju swoim , wychowankom. Kiedyś po spadku z II ligi (pierwszym spadku) przez lata (w latach 80) grali prawie sami wychowankowie oraz tacy z ościennych miejscowości – i jakoś była ta III liga bez problemu (obecnie to byłaby II liga) i był sponsor (i to jaki). . Wydawanie kasy na ściągniętych (niby) zawodowców i opieranie drużyny tylko na armii zaciężnej nie wiem komu, czemu służy. Trzeba sobie jasno powiedzieć – miasta nie stać obecnie na ściąganie zawodowców (niby) i opieranie drużyna wyłącznie na nich. Lepiej niech drużyna gra w V lidze ale żeby grali swoi (lub z okolicznych miejscowości (np. powiatu ziemskiego TBG) – prawdziwy kibic Siarki przyjdzie i na okręgówkę). Pomijam to, że to Spółka akcyjna , są akcjonariusze (ale oni tylko gęby pokazują jak jest sukces) ale utrzymywanie na etacie Prezesa w tej lidze to kpina (może to społecznie robić, kierownik drużyny zresztą też – co najwyżej dieta po jakieś 200 zł.… Czytaj więcej »

Juliusz Cezar
17 dni temu
Reply to  obywatel

Proszę pamiętać, że Siarka Tarnobrzeg S.A. to prywatna spółka, gdzie miasto nie ma nic do powiedzenia. Klubem zarządza jednoosobowy Zarząd (w osobie Prezesa Dziedzica), który każdego roku musi uzyskać absolutorium z działalności. Absolutorium i pozytywna ocena działalności Pana Prezesa jest dokonywana co roku przez Radę Nadzorczą, przez co kadencja Pana Prezesa jest co roku przedłużana. W skład Rady Nadzorczej wchodzą: Leszek KONIECZNY, Ignacy Zbigniew LIPA, Witold BOCHYŃSKI, Wacław Stanisław SALAMUCHA oraz Józef BEDNARCZYK. Informacje te są jawne, można je sobie sprawdzić w eKRS (numer KRS Siarki to: 0000514031). W systemie eKRS znajduje się też dostęp do dokumentów finansowych klubu i każdy się może zapoznać z jego sytuacją finansową, sprawozdaniem z działalności czy uchwałami o powołaniu Prezesa Dziedzica na kolejny rok. Jest też także pozytywna opinia biegłego rewidenta – Pani Reginy Fiałkowskiej ze Stalowej Woli, która w poprzednich latach również pozytywnie opiniowała sprawozdania z działalności. Wystarczy wejść w eKRS. Jakby klub działał jako stowarzyszenie podległe miastu, albo chociaż miasto miało w spółce akcyjnej większość udziałów, to Prezydent mógłby wpływać na zarządzanie klubem. Jednak w obecnej sytuacji takiej możliwości nie ma. Miasto może albo dotować klub, albo tego nie czynić. Jak ktoś ma zastrzeżenia do działalności Pana Prezesa Dziedzica to powinien zwrócić… Czytaj więcej »

obywatel
17 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

No to po co Bożek daje kasę mieszkańców jak nie ma nic do powiedzenia ?

Prywatny podmiot z takimi forsiastymi gościami jak „ponton” Bochyński, Bednarczyk , akcjonariuszami Mastalerz i inni doi kasę od miasta : biednych emerytów i biednych rodzin co podatki płacą ??????

Juliuszu Cezarze – w Banku Spółdzielczym w Grębowie (i nie tylko) też był biegły rewident – oooooo!!!!!!! i lustratorzy przeprowadzali lustracje
a okazało się że to sami oszuści i złodzieje – okradali ludzi (kasa znikała z kąt) a w papierach było wszystko OKEY.
Czyli od lat w Siarce SA robi ten sam biegły rewident ?????????????? (Jak w Grębowie .

Juliusz Cezar
17 dni temu
Reply to  obywatel

Prezydent jest organem wykonawczym, wykonującym uchwały RM. Jest uchwała RM która określa warunki ubiegania się o dotację w sporcie, Siarka spełnia warunki przyznania tej dotacji, więc Prezydent ma obowiązek ją przyznać. Natomiast patrząc na poziom dotacji na 2021 rok, to rzeczywiście coś jest nie tak:
– Stal Stalowa Wola 805 000 zł.( Piłkarska Spółka Akcyjna wsparta kwotą 720 000 PLN dodatkowe 85 000 zł. z przeznaczeniem na ZKS Stał Stalowa Wola
– Siarka Tarnobrzeg S.A 805 000 zł. ( 80 000 zł. z przeznaczeniem na młodzież)
– Wisła Sandomierz – 400 000 zł.
– Podlasie Biała Podlaska 450 000 zł.
– Hetman Zamość – 420 000 zł.
– ŁKS Łagów – 300 000 zł.
– KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 250 000 zł.
– KS Wiązownica 250 000 zł.
– Sokół Sieniawa 232,250 zł.
– Stal Kraśnik 220 000 zł.
– Orlęta Radzyń Podlaski – 210 000 zł.
– Lewart Lubartów 205 000 zł. ( na pół roku )
– Wisła Puławy – 190 000 zł.
– Wisłoka Dębica – 142 000 zł.
– NKP Podhale Nowy Targ 54 000 zł (z czego 29 000 z przeznaczeniem na młodzież).

cxzwsda
16 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Lasy państwowe go olewają, wodociągi też, dotacji z rządu ni huhu bo z, niewłaściwej frakcji, w klubie we własnym mieście nie może nic, to do czego właściwie on nam jest potrzebny? Tto przecinania wstęg?

Gosc
16 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Śmieszny jesteś. Radni tylko ręce podnoszą. Rządzi kto inny. Ale do odważnych decyzji trzeba mieć jaja

wisła
17 dni temu
Reply to  NoSzKur#@!

niech zawodnicy wyp , te chłoptasie po co im płaca nie płacic do roboty oni nie sa zawodowcami i niech sie nie uważaja i oni nie nadaja sie do 3 ligi sa słbi nic nie graja , a jak wygrywali czy remisowali to sie im udawało mieli szczęscie dawali im wygrac

z sando
16 dni temu
Reply to  wisła

wisla z kim ty trzymasz?

Łysy
16 dni temu
Reply to  NoSzKur#@!

W Dębicy też był taki prezes szkodnik to go kibice wywalili i teraz jest już normalnie – nawet sponsorów im nowych przybyło.

odp
14 dni temu
Reply to  Łysy

ale nasz prezes nie ma głowy do pozyskiwania sponsórów?
a że kibice wisły się zaczynaja wysmiewac z naszych piłkarzy to świadczy o działaniu prezesa a to nie pierwszy i nie ostatni mecz ze tak sie zbłaznili?
gra młodzierz ogrywa sie ale z tego zespołu juz talentu nie wyciagna skład jest martwy

Sth.stara.gwardia
17 dni temu

No tak znowu ta sama śpiewka. Lepiej według was wywalić prezesa? Otóż nie. Należy wywalić tych kilkunastu nieudaczników co nie wiedzą co ze swoim życiem zrobić. Łamagi grać nie umieją, piłki prosto podać, kopnąć. Cyrk nie zespół, zbieranina amatorów. Dalej twierdzicie że to wina prezesa? Spójrzcie w końcu prawdzie w oczy, a zacznijcie najpierw od tych naszych marnych kopaczy

SGS
17 dni temu

Czas na zmiany w Siarce

adi
17 dni temu
Reply to  SGS

„panowie piłkarze Siarki Dziękujemy za walkę ” derby w tym sezonie 1-8 po prostu WSTYD

1984
17 dni temu
Reply to  adi

Przecież to jeszcze dzieci… 🙂 Btw, CZY LECI Z NAMI PILOT?

kszo
17 dni temu
Reply to  adi

jacy panowie a co to ta siara brawo dla Satalowej

Tomek krakowiak
17 dni temu

A kto ich zatrudnienia nie prezes?

odp
16 dni temu

sam wybiera i mierza w 3 miejsce pro junior bo pozstałem dwa 1 klubu sa juz nie osiagalne ale korona szykuje sie do spadku

Starogwardzista
14 dni temu

Pamiętasz grę piłkarzy z lat 90tych ? Te połamane kości i hektolitry potu i krwi wylewane na boisku nie tylko podczas meczów ale i na treningach? A teraz to jest jakaś parodia a nie poważna gra. Biegają jak panienki na wybiegu modelek i przegrywają z wieśniakami.

Relaista
17 dni temu

Prezesa zwolnić i prezesa. A widzieliście w ogóle ten skrót… Parodia westernu. Bramkarz jakby oderwany od rzeczywistości nie wie gdzie jest i co się dzieje. Obrony w ogóle nie ma. Prezes kazał bramkarzowi się tak kaprawo zachowywać i obronie. Amatorzy na kacu grali. Nieudacznicy

stat
17 dni temu

To różni oba kluby .Kiedy Stal miała kryzys prezydent postawił sprawę jasno prezesowi albo się żegnamy albo zakręcam kasę. Niestety Bożka na takie gesty nie stać

obywatel
17 dni temu
Reply to  stat

Tu jest odwrotnie – burmistrz się boi, że jemu kasę odetną – ma robić burmistrz to co mu każą
(tak jest w TBG) – burmistrz to figurant tylko.

odp
16 dni temu
Reply to  obywatel

bozek ma kase tylko nie na prywatny klub piłkarski tylko na budowe obiektów sportowych jak się wypowiadał tylko ska to kase znajdzie jak nik juz tego upadłego miasta nie chce dofinasowywac a nie ma takiej modrej głowy w klubie aby łatwe kase od sponsorów ciahnac

obywatel
16 dni temu
Reply to  odp

Jeśli tak to bardzo dobrze, że nie daje i dobrze by było aby już nie rozdawał pieniędzy mieszkańców a prywatne podmioty ( chociaż raz zasługuje burmistrz na plusik ) – mam nadzieję że już takiego wniosku nigdy nie złoży do uchwalenia przez bandę przygł..
W radzie.

siara
17 dni temu

Ale stadionik maja spoko.Fajnie ze tam zagrałem.Chu…z porażką.

Plandeka
17 dni temu
Reply to  siara

Stadionik.

tbg
17 dni temu

jaka kompromitacja to wiadome było ze przegraja i będa przegrywac ale dostali w dupala a w puchaże Stalowa tez ich rozgromi , te dzieciaki to dziady grac nie potrafia i sie nie naucza do wymiany skład im już nikt nie kibicuje

Paweł
17 dni temu

Kogo to interesuje?? Mamy epidemię Ludzie umierają na ulicy w Biedronce stosy ciał przy warzywniaku

FBI
16 dni temu
Reply to  Paweł

Za biedrynkami te stosy podobno są palone jak w Indiach. Lepiej siedzieć w domu, oglądać telewizor i programy gównoprawda 24 na dobę. Tam się człowiek uspokoi i dowie się jak jest na prawdę. Gdy wyjdziemy z domu i zobaczymy tłumy uśmiechniętych, zdrowych ludzi to nie jest prawda bo przecież wszyscy wkoło umierają lub chorują. A na świecie umarło na srowid już 0,03% ludności. Więc jak tak dalej pójdzie to za tysiąc lat srowid wybije całą ludność… Aby tak się nie stało, siedź w domu, noś maseczkę a najlepiej dwie lub trzy na raz i słuchaj mądrych rad świetnego rządu i jego ekspertów(mało kogo interesuje, że 8 z 10 ekspertów rządowych dostaje lub dostawało kasę od koncernów produkujących szczepionki – dowody są zamieszczone w „raportach przejrzystości” na stronach tych koncernów) Stosując się do zalecań będziemy żyć, będziemy zdrowi i wesoło pozamykani w swoich czterech ścianach. Do tego zmierza ten obłęd.

Łysy
12 dni temu
Reply to  FBI

Flaszka!

z sando
16 dni temu

uczynmy tarnobrzeg znowu wojewodztwem wtedy bedzie kasa

koziolek
16 dni temu
Reply to  z sando

Prawda.Ale juz nie ma Gierka.A szkoda.Bylo tak ladnie.Po amerykansku hahahaha

Roberto
16 dni temu

Jak długo jeszcze?.Panie Dziedzic ma Pan honor?

jarosław
16 dni temu

Od czasów TUŁACZA ZESPÓL corocznie jest osłabiany aż do skraju nędzy i dziś może konkurować najwyżej w 4 lidze .Drużyna jest prowadzona jako spółka i ona odpowiada za wyniki.Miasto dawało pieniądze i nie ma decydującego głosu.JEŻELI SPÓŁKA niechsię bawi za własne pieniądze.Doprowadzili zespół do upadku niech go wyciągają albo natychmiast wypiepszają i koniec dyskusji.AMEN.

obywatel
16 dni temu
Reply to  jarosław

I jeszcze ten ponton w radzie (chyba, zapewne to też ten co swego czasu był w zarządzie KS Machów) – nigdy się za robotę uczciwą nie weźmie – zawsze tylko z nadania politycznego- to obraz tej spółki. Gówno zawsze śmierdzi i zawsze na wierzch wypłynie !!!!

odp
16 dni temu
Reply to  jarosław

stw fajny sposob zrobiła zarabianie kasy na reklamach ale nasz prezes ma pusto w głowie i tylko się upokarza ale nikt tego idioty nie zmieni bo nie ma chetnych na jego stanowisko chyba że któryś z radnych co lubi sport a kto taki to mógł by byc…….

odp
14 dni temu
Reply to  jarosław

nie od czasów tułacza po po nim był gasior i też byli spoko zawodnicy ale jak spadli do drugiej ligi sami po odchodzili np do resovi co awansowała do 1 ligi pieciu nie będe wymieniał wiecej tylko najlepszy snajpere się osmieszył z transferem do motoru bo ławe grzeje i nawet bramek nie sztrzela a co do rezygnacji to sa wszyscy do wyzucenia bo teraz tam sami emerycji pracuja bo przyjda odwala swoje i na winko maja

Bolek
16 dni temu

Może coś przyjemnego.Siarka rocznik 2006 wygrała z KROSNEM ; ) 6-0 a rocznik 2007 wygrał z Sanokiem 7-1.Brawo chłopaki.Wasz wierny kibic

SGS
16 dni temu
Reply to  Bolek

Oby to nie zostało zniszczone jak w koszykówce i siatkówce. Dlatego mądry tarnobrzezanin po dwóch szkodach

obywatel
16 dni temu
Reply to  SGS

A kto tak naprawdę zniszczył te dyscypliny – podpowiadamy , działacze z komunistycznym rodowodem ( oraz ich protegowany i potomkowie) – jedyną rzeczą jaką potrafią to działać czyli wyciągnąć kasę od miasta (mieszkańców) z myślą o napchane sobie kieszeni i lansu swoich gęb
Piłka nożna jest tego przykładem.

odp
16 dni temu
Reply to  Bolek

a dziś młodzi [przegrali z pilznem nie wiem jaki wynik
a co do meczu dobrze ze się skonczyło 4:0 bo i jak w tbg-u to tak samo w stw dajemy przeciwnikowi darmowe bramki w dwu meczu 2 karne i 4 podania które stal miała łatwe gole 8:1 w tej rundzie zobaczymy puchar w srodę…..

Kula
16 dni temu
Reply to  Bolek

No tak ale nie w najwyższych ligach. Z tego co się orientuję to tylko chłopcy z 2008 grają z najlepszymi z Podkarpacia chyba że się mylę. Ciekawe dlaczego.? Czego naszym trenerom grup młodzieżowych brakuje? Czy nasza młodzież z Tarnobrzega jest gorsza od tego szrotu z pierwszej drużyny?. Czy Prezes liczy tylko na Pro? Nie wiem.

Bolek
16 dni temu
Reply to  Kula

Coś w szkoleniu młodych kuleje bo np z rocznika 2006 kilku chłopaków co stanowili o sile drużyny odeszli z Siarki i przeszlu do stalówki gdzie grają w podstawowym składzie i pukają do centralnej ligi.W ubiegłym sezonie pechowo w dogrywce przegrali z Unią Tarnów.Jak desperacja musi być u rodziców i tych chłopaków ze przeszli do St.Woli. Dziś gdyby ich zatrzymali ten rocznik byłby w innym miejscu niż jest.Nie wiem co jest przyczyną ale nieciekawie to wygląda.Rocznik 2008 rzeczywiście radzi sobie i fajnie grają czyli da się

Mikołaj
16 dni temu
Reply to  Bolek

Bo akurat STW ma najmocniejszy rocznik u 15 na Podkarpaciu do tego warunki do trenowania

Walkower dla Siarki?
16 dni temu

W Stalówce jeden zawodnik (Adam Waszkiewicz) powinien pauzować już po meczu z Chełmianką (30 kolejka), gdyż złapał w tym meczu 4. żółtą kartkę (http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=21913&id_sezon=97). Tymczasem grał z Wisłoką (31 kolejka), Lewartem (32. kolejka) i Siarką (33. kolejka). W meczu z Lewartem złapał 5., a w meczu z Siarką 6. żółtą kartkę. Czy Siarka nie powinna złożyć protestu? Wisłoce i Lewartowi już minęły termin na protest (48 h), więc w którymś z tamtych meczów nie da się już orzec walkoweru. Tym bardziej, że Komisja Dyscyplinarna już wydała komunikaty w sprawach tamtych kolejek. Siarka może złożyć protest jeszcze jutro. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

Noico
16 dni temu

Dlaczego nikt nie rozlicza Prezesa i trenerów za wyniki. Zobaczcie na 90 minut wyniki z lat 2019 pierwszej drużyny. A potem na łączynaspiłka. Pl wyniki naszych grup młodzież owych od 2020 roku. To jest dramat. Dlaczego Bożek nie zada pytania do Prezesa dlaczego Krosno, sanok, Mielec w różnych rocznikach leje nas do zera i co Prezes robi z tym. Ja odpowiem nic. Trenerzy w grupach młodzieżowych to porażka. Szkolenie w Siarce to porażka. Zresztą po co szkolić jak przyjdzie jeden z nadania do pierwszego zespołu i ma grać. Powiem tak…. Norbert wróć. Wpierniczałeś się w skład miałeś swoje wizję… Ale miałeś KS w sercu. Co trzeba zrobić abyśmy się w końcu obudzili kibice. Ile jeszcze musimy znosić tych hańb i robienia z nas błaznów. Ja już mam ponad 50 lat i życie już za mną ale ludzie robieni jesteśmy w huja przez tych panów. Co jeszcze musi się stać?

obywatel
16 dni temu
Reply to  Noico

Z tym Swoim norberdzikiem to ” wyp….” Jak najdalej , jedyne co potrafił to kasę od spółek miasta ciągnąć. A tak swoją drogą to czy tam twój pies …. Norbercik nie jest akcjonariuszem ????

Alf
16 dni temu

Kolejne bicie piany , które nic nie zmieni. Miasto musi w końcu się zdecydować , czy dalej będzie dawać na to dziadostwo pewnie z targowicą ponad milion rocznie, czy wreszcie postawi warunki mające na celu reformę tego bałaganu. W Stalowej dają sobie z tym radę ,żeby mieć wpływ na klub. Tylko nie piszcie głupot ,że Dariusz nic nie może. To on składa propozycje budżetu radzie pod głosowanie. Śmiem twierdzić ,że rada się nie sprzeciwi patrząc na historię głosowań. Klub bez wsparcia miasta nie przetrwa roku. Najwyżej trzeba będzie cofnąć się krok do tyłu ,żeby później zrobić dwa kroki do przodu. Problem w tym ,że do takich decyzji potrzeba odwagi i zdecydowania ,żeby dalej nie dać się szantażować upadkiem klubu. Na razie nie widzę ze strony rządzących jakiejkolwiek chęci do zmian .

Noico
16 dni temu
Reply to  Alf

Zgadzam si~ z tym co napisałeś. Pytanie czy znajdzie się człowiek który to ogarnie. Nie jestem fanem NM. Ale nikt z rozsądny w sercu z KS mi nie przychodzi do głowy który to może ogarnąć.

Alf
16 dni temu
Reply to  Noico

Czytasz to co piszesz ? Przecież to helikopter jest architektem tego co teraz mamy. Kto inny jest odpowiedzialny za utratę kontroli nad klubem przez miasto ? O tym ,że ,że przez jedną kadencję miasto podwoiło zadłużenie nawet nie wspomnę.

Noico
16 dni temu
Reply to  Alf

Masz rację. Zwracam honor. Czyli co? Dalej niech tak będzie czy opcja zero. Od podstaw. Tylko ludzi brak

odp
14 dni temu
Reply to  Alf

raczej przez 2 lata panowania miasto podwyszyło 4 lub 6 krotnie
nie bede wymieniał jakie pdb zrobił prezenty ale zych jest zadowolony
rdm tez ze dostaja ochłapy do zrobienia
radio leliwa ze dostaje dodatkowa kase pod stołem sa owinieci wokoł palca
a i nie chce zapomniec o tvl gdzie tez palce sa włozone

obywatel
16 dni temu
Reply to  Alf

niech miasto i sponsrzy nie daja na klub nic niech im nie płacą to może te dzieciaki zaczna grac , i nikt dobry tu nie przyjdzie

obywatel
16 dni temu
Reply to  obywatel

Sponsorzy prywatni jak chcą to niech dają ale miasto to bezczelna przesada .
Dzieciakom jak się płaci to im się psuje w głowach..

odp
14 dni temu
Reply to  Alf

miasto nie daje żadnej zł na klub?
ile za robia na rynku to jest ich kasa ale też wchodzi w rachubę pracownicy a nikt
za darmno nie chce stac i marznac ale tam tez sa układy aby kasa była wieksza jest
potrzebny człowiek z głowa tylko który taki a jest kilku radnych co ma w sercu klub ale
czy sie odwazna wy……….. dziedzica nik tego nie wie

Zenek
16 dni temu

Ja tam jeżdżę do roboty i powiem tak. Stalówka ma Kibiców ….!!!! takich których ja nie widziałem u nas z Tarnobrzegu. Oni cały czas gadają w robocie o piłce i mają naprawdę realny wpływ na to co dzieje się z ich klubem. Są zawirowania gdy tylko coś nie idzie zgodnie z ich myślą i są bardzo zdeterminowani aby budować nową drużynę i wrócić do ligi centralnej. Tego u Nas nie ma i zwyczajnie jesteśmy słabi i organizacyjnie i grajki kiepskie. No i trochę słabo u nas z robotą nic nie ma a w stalowej mają pracę i wolę tam jeździć bo jest fajna kasą niż siedzieć tu w tym naszym Tarnobrzegu. Bardzo dużo oba te miasta różni .Stalowa się rozwija i widać to codziennie a Tarnobrzeg jak by się do średniowiecza cofnoł.kurde słabe to trochę i beznadziejne. Pozdro KS .

osoba która opuściła tarnobrzeg
16 dni temu
Reply to  Zenek

w tym miasteczku mieścinie tarnobrzegu nie dzieje sie nic nie m a ludzi,cicho jest juz upadł i nie powstanie i klubik grajdołek tez i brak słow i nie ma co juz mówic o tej drużynie

Flotafoska
15 dni temu

nie pisz tu włóczęgo, wyjechałeś zapomnij, bo my tu mieszkamy i nie tęsknimy z takim jak ty, siedź sobie tam za zwałką

Big finger
15 dni temu

amelinowy ludku zamilcz

Flotafoska
15 dni temu
Reply to  Zenek

po co masz jeździć przeprowadź się

Zenek
15 dni temu
Reply to  Flotafoska

Dokładnie tak bym zrobił bo mam kumpli z osiedla którzy już dawno to zrobili ale póki co nie mam takich możliwości i coraz bardziej dochodzi do mnie myśl o przeprowadzce.

SSW
16 dni temu

Stalowa Wola najlepsza jest kazdy o tym wie pANY brawo za wygrana

Flotafoska
15 dni temu
Reply to  SSW

nazwóz na pola

obywatel
14 dni temu
Reply to  Flotafoska

to siara tarnobrzeg prawda i każdy o tym wie

niepodleglosci
15 dni temu

Jednak co by nie powiedziec ale stadion maja naprawdę świetny.Oby w przyszlym sezonie awansowali.Druga liga to minimum na co zasluguje Stalowa Wola.Chcialbym te aby Tarnobrzeg ale…..brak wszystkiego.Infrastruktury,kibicow,madrych ludzi.A szkoda.Brawo Stalówka.

SiaraOi!
15 dni temu
Reply to  niepodleglosci

Ty głupi jesteś albo z pławo. Skoro stalowa ma to wszystko to dlaczego jest tu gdzie nic nie mający my? Już Ci odpowiem. To wszystko to tylko opakowanie, wewnątrz ten klub i ludzie z jego otoczenia to takie same bałwany jak i u nas. Nie masz się czym wywyższać bo tak samo cienko przędziecie. Teraz dostaliśmy w zupę i pewnie taki wynik się jeszcze przytrafi ni raz ale w obliczu poważnego zastrzyku finansowego z pjs dla klubu jestem w stanie zrozumieć jeszcze większe stawianie na młodzież bo spadek już nam raczej nie grozi. Wy jesteście tylko pasożytem w tym i wcześniejszych sezonach.

stat
15 dni temu
Reply to  SiaraOi!

Potwierdzam osoby z naszego środowiska to bałwany dlatego nowy zarząd będzie zewnątrz bo prezydent widzi wreszcie dużo mu czasu mu zeszło że lokalni ekperci to co najwyżej nadają się do okręgówki

niepodleglosci
15 dni temu
Reply to  SiaraOi!

Rzecz w tym baranie ze nawet jesli by siarka awansowała do I ligi to musiałaby grac w Mielcu albo w Stalowej Woli.Bo na to klepisko i po ciemku nikt by sie nie zgodził a pieniędzy na taka infrastrukturę jak w Stalowej Woli czy w Mielcu nie ma i nigdy nie będzie .Bo nie ma nawet na załatanie dziur w ulicy .Baranie.Dlatego co najwyżej siarka może kupę zrobić i podetrzeć sie trawa z klepiska.Dlatego z tego prostego powodu Tarnobrzeg skazany jest na co najwyżej trzecia lige.Na zawsze.

odp
14 dni temu
Reply to  niepodleglosci

no tak osle ale czy ty pracujerz w mu bo takie pierdoły piszesz ze masakra stw bo tej pory spłaca budowe obiektu sportowych ludzie z tamtad uciekaja bo jest drogo do mielca sie zgodze a osietlenie i tak bedzie musiało powstac jak pdb chce zrobic szkolenie piłkarzy nie wiem skad sie urwałes ale prozba zakop sie pod ziemie

odp
14 dni temu
Reply to  odp

poprawiam sie oświetlenie tylko czy sie uda ze znowu lotek wyłozy kase jak na budowe stadionu tego nikt nie wie

anon
14 dni temu
Reply to  SiaraOi!

niepodległość dobrze napisał prawda musza awansowac na przyszły sezon to człowiek z tebega napisał i ja tez jestem z tebeg i dużo ludzi jest za stalowa

Kamyk
15 dni temu

Majak ! Jeśli masz honor podaj się do dymisji ! Bierzesz pieniądze tarnobrzeskich podatników !

odp
14 dni temu
Reply to  Kamyk

nie ma co go krytykowac za bardzo bo za jego kadecji siarka tylko 4 mecze przegrała
ale do jego ustawiem to mozna niec ale
kazdy wie ze grał dla rp i powinien swiecic przykładem wiec jak tak bedzie dalej to niech
kukiełke sciagna na trenera bo widze ze mu sie kreci biznes trenera

walt
14 dni temu

miejmy nadzieję,że bezradni i tym razem za możliwość zjedzenia cateringu i ogrzania się przy blasku dumnych akcjonariuszy dadzą kiełbasie na tą zabawę nie milion ale dwa 🙂
efektów nie będzie ale będzie jeszcze zabawniej 🙂

Janusz
13 dni temu
Reply to  walt

Zapomniałeś o możliwości zajęcia miejsca w „loży vip”

Alf
14 dni temu

Kto i na jakich zasadach przekazał klubowi lokale pod trybuną.? A Wy wierzycie ,że miasto nogą tupnie

91
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content