Tarnobrzeg: Około 200 osób zaszczepiło się w weekend w Starostwie Powiatowym

Około 200 osób zaszczepiło się w miniony weekend, w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu. Ze szczepień przeciw wirusowi COVID – 19, jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson skorzystali mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego, Tarnobrzega oraz przyjezdni z sąsiednich miast i powiatów.

Szczepienia zostały zorganizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 przy współudziale NFZ, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu oraz Urzędu Miasta Tarnobrzega.

– Wszystkich zainteresowanych informuję, że w starostwie akcji już nie będzie, ale szczepionki, które nam pozostały będą dostępne w punkcie szczepień nowodębskiego szpitala przy ul. Marii Curie Skłodowskiej – mówi Sylwia Rawska ze Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu. – Żeby skorzystać z pozostałych z weekendowej akcji szczepionek firmy Johnson&Johnson, trzeba zadzwonić pod numer 784 509 738 – dodaje.

foto&info: Starostwo Powiatowe

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 miesiąc temu

Tylko 200 pelikanów? A przecież miało być 1000 na eutanazje

Bozo
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

Jednak 800 życie miłe. Dzięki Bogu że debilem jest co 5 statystyczny mieszkaniec naszego zadupia tbg. A ty czym się zaszepiles? Fajzerek, moderna, astra, dzonson lub może dupsonem?

wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

I tak narzekają ,że podkarpackie zaszczepiło najmniej ludzi . Tu jest trochę myślenia , może uboższy teren a ludzie nie dowierzają tym osłom z Warszawy z MZ i doradcom . Mieli wystąpić do księży aby zwiększyć ilość tych osób .

jan
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

Zmienisz zdanie jak będziesz otwierał dziób i łapał powietrze gdy ci go będzie brakować jak cie dopadnie COVID. Bedziesz „wzorcowym” pelikanem. Nie zapomnij podzielić się tymi przeżyciami w formie filmiku.

Neltah
1 miesiąc temu

około 200 dało się przekupić ,albo ogłupiało ,albo ktoś ich do tego zmusił. Nie widzę innej możliwości aby szczepić się na coś co nie zagraża życiu i zdrowiu 99,9999% społeczeństwa, ale ktoś robi biznes ze sprzedaży preparatu, wiec robi się łapankę na przypadkowe osoby. Chociażby takie dzieci,które nigdy na to cos nie chorowały, nigdy im nie zagrażało, a szczepionki to są na poważne choroby, ale się im wciska pod wpływem pewnej ideologii która kreuje nowe nauki ,nowe teorie medyczne

obserwator
1 miesiąc temu

Był obecny lekarz? A może tylko figurant? Szczepienia w przychodniach, w Starostwie, w samochodach. To jakiś cyrk. Niedługo będą w WC ludzi szczepić byle upchnąć te niby szczepionki.

wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  obserwator

Proponuję szczepić na radzie miasta , a tak w ogóle to ilu jest zaszczepionych urzędników , czy wójt miasta też ze swoją świtą , ze tak wszystkich namawiają .

Odyseusz
1 miesiąc temu

szczepionkowe LUDOBÓJSTWO !

kłamcy szcz4pionkowi.jpg
wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Ostatnio J&J ma zapłacić 2mld dolarów za puder dla dzieci z aluminium

orion
1 miesiąc temu

Mnie interesuje kto wygrał hulajnoge. I czy wręczał ją magazynier pirotechniki lokaj dworczyk.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content