Wejściówki na koncert M. Maleńczuka rozeszły się w błyskawicznie

Błyskawicznie rozeszły się wejściówki na  koncert Macieja Maleńczuka, który odbędzie się w niedzielę 20 czerwca br., w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Chętni którzy przyszli do TDK po odbiór darmowego biletu przed godziną 9, musieli odejść z kwitkiem. 

Jak podkreśla w rozmowie z portalem NadWisłą24 Renata Domka z TDK, zainteresowanie koncertem Maleńczuka jest bardzo duże.

– Sala jest udostępniona tylko w połowie, wejściówki były darmowe, w związku z tym cieszyły się bardzo dużą popularnością. Telefony w sprawie wejściówek odbieraliśmy już wczoraj ( w poniedziałek – przyp.red), wszystkich zainteresowanych informowałam, że bezpłatne wejściówki będą do odebrania na portierni od wtorku – kontynuuje dodając, iż  pierwsi chętni pojawili się pod TDK tuż po godzinie 6 rano.

Identyczna sytuacja miała miejsce w Sandomierzu, tam również wejściówki na poniedziałkowy koncert M. Maleńczuka rozeszły się błyskawicznie.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
As
1 miesiąc temu

Jak to darmowe ? To Pan Maleńczuk koncertuje za free ?

smile
1 miesiąc temu
Reply to  As

Tu jest taka bieda….że inaczej się nie da….:))))

janosik
1 miesiąc temu
Reply to  smile

Smile – guzik prawda. Najprawdopodobniej Pan Maciej dostał dotację od Ministra G. i teraz musi zrealizować zobowiązania.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content