Andrzej Starżyński zwycięża w jubileuszowej, XL edycji Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka (fotoreportaż oraz video HD)

Andrzej Starżyński z UMCS Lublin JMP Flowers wygrał tegoroczną edycję Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka. Liczący 10 kilometrów dystans, zwycięzca pokonał w 30 minut i 52 sekundy. 

Wśród pań, najszybciej w tym roku pobiegła Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżne, która na mecie zameldowała się po 37 minutach.

Łącznie tegoroczną edycję biegu ukończyło ponad dwieście biegaczek i biegaczy z rożnych części Polski. Do pokonania była 10 kilometrowa trasa ze startem usytuowanym przy budynku administracyjnym Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Machowie i metą na Placu Bartosza Głowackiego.

Niedzielna edycja biegu Siarkowca odbył się w Tarnobrzegu już po raz 40. Okrągły jubileusz obchodzi w tym roku również miejski klub Biegacza Witar, którego założyciele od lat propagują bieganie, poprzez organizację lub współorganizację imprez biegowych w Tarnobrzegu.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głos z Wodociągu
1 miesiąc temu

Szał spoconych pał ! A papa smerf też spocił pałę ?

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Wszystkich chętnych do zapoznania się z uwagami dotyczącymi zalewu zwanego jeziorem tarnobrzeskim zapraszam do zakładki „Drogi nad jeziorem Tarnobrzeskim po odbiorze technicznym”

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu

Gdzie dystans, gdzie mają maseczki? Sanepid gdzie jest? Dlaczego na takie imprezy jeszcze pozwalają?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content