W niedzielę 27 czerwca Charytatywny Spot Fiatów 126P Dla Marysi

Jako grupa Lipsko 126p zrzeszająca sympatyków motoryzacji klasycznej, głównie naszej polskiej myśli technicznej jaką jest popularny w czasach PRL samochód Fiat 126p zdrobniale nazywany „Maluchem”, mamy przyjemność zaprosić na Charytatywny spot dla trzy letniej Marysi Wolskiej, która cierpi na ciężką chorobę – SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

 
W związku z chorobą Marysia nie może chodzić. W rozwoju fizycznym doszła do momentu siedzenia z asekuracją. Niestety jeszcze nie raczkuje, sama nie staje i nie chodzi. Pieniądze, które dla Niej zbieramy potrzebne są na zakup nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji narządu ruchu Marysi.
 

LINK DO ZBIÓRKI – tutaj

W czasie trwania spotu:
Akcje Fotka Za Piątaka Dla Marysi (robienie zdjęć pojazdów  = 5zł do puszki)  

Równolegle do będzie odbywać się piknik rodzinny:
– konkursy
– loterie
– malowanie twarzy dzieciom
– robienie kolorowych warkoczyków
– licytacje (w tym gadżety z maluchem) 

 
Nasze wydarzenie jest, również doskonałą promocją dla naszego miasta jak i społeczności. Wsparcie spotu to przede wszystkim pomoc stawianiu Marysi na nogi, ale i będzie okazją do promocji naszego miasta i ukazania jego walorów turystycznych.
 
 
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Wszystkich chętnych do zapoznania się z uwagami dotyczącymi zalewu zwanego jeziorem tarnobrzeskim zapraszam do zakładki „Drogi nad jeziorem Tarnobrzeskim po odbiorze technicznym”

Odyseusz
1 miesiąc temu

Skoro nie rozróżniasz pojęcia zalewu od jeziora, to szkoda czasu na twoje wypociny. Zastanawia mnie również ta twoja zgryźliwość, „zalew…” co żal dupę ściska że Tarnobrzeg może pochwalić się czymś w skali kraju ?

Tarnobrzeżanie
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie Bożek, nie interesuje nas jakaś Marysia. Gdyby Pan przekazał na jej konto 1 lub 2 swoje pensje to niepotrzebna byłaby ta impreza, przy blasku której zapewne będzie się Pan ogrzewał.

grabarz
1 miesiąc temu

TO AKURAT SPECJALNOŚĆ PAPY SMERFA , OGRZAĆ SIĘ W BLASKU FLESZY I PRZYPOZOWAĆ

jan
1 miesiąc temu

Rodzice dziecka robia co mogą ,by ratować dziecko,a głupcy swoje pierd.. bez sensu,pomóż jeden z drugim bezmózgiem ,a nie udzielaj się bez sensu!

konfederat
1 miesiąc temu

taka akcja to lipa 12 tyś mozna wziąść w banku na 36 albo 48 miesiecy i połowa 500+ wystarczy na spłate. Komuna a potem pis nauczyli ludzi ze wszystko sie należy ja też jestem ojcem i zap… po 12 g albo i dłużej na wyjazdach ale nigdzie reki nie wyciagam. Kase mozna też pozyczyc u rodziny i kumpli, wogóle to kasę na takich akcjach powinien liczyć urząd skarbowy albo banki żeby przekrętow nie było

nie Bankster
1 miesiąc temu
Reply to  konfederat

Proponuje jednak z dala od Urzędów Skarbowych i banków.

Joanna
1 miesiąc temu
Reply to  nie Bankster

A niby dlaczego nie ? Podatek od mojej pensji idzie przez US i mnie to nie przeszkadza. Cała ta charytatywna działalność powinna być jak najbardziej transparentna bo z jednej strony nikt się na tym nieuczciwie nie wzbogaci z drugiej ludzie chętnie będą dawać pieniądze kiedy będą wiedzieć że wszystko jest uczciwie rozliczone.

TO JUŻ DZISIAJ!
1 miesiąc temu

to już dzisiaj, ale w nadwisla24 jest taki balagan w artykulach, że post ktory odnosi sie do dzisiaj jest zakopany w wiadomościach sprzed tygodnia, nie ma go ani w kalendarium ,ani w aktualnościach, ani nie jest przyklejony. Czy ktoś z redakcji mógłby tu trochę posprzątać?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content