Plan Miasta Tarnobrzega. Nowe tablice już zamontowane

W miejscu nadszarpniętych zębem czasu, a także już nieaktualnych tablic informacyjnych stanęły dwie nowe z aktualnym planem miasta.

Tablice umieszczone są w dotychczasowych lokalizacjach. Na placu dr. A. Surowieckiego, w pasażu przed tzw. tunelem, stanęła tablica o wym. 400 cm x 300 cm. Kolejna, o wymiarach 275 cm x 205 cm, pojawiła się przy ciągu pieszym, w okolicy postoju taksówek, przy ul. Mickiewicza.

Nowe tablice, na których obok aktualnego planu miasta prezentowane są najciekawsze turystycznie miejsca polecane do odwiedzenia w Tarnobrzegu, to element informacji turystycznej, zadania realizowanego w Tarnobrzegu przez Punkt Informacji Turystycznej znajdujący się w PTTK Oddział Miejski „Siarkopol” w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 11a, tel. 15 822 34 79.

Wszelkie uwagi dotyczące nowych tablic prosimy kierować drogą elektroniczną: cit@um.tarnobrzeg.pl. Państwa sugestie zostaną wzięte pod uwagę podczas kolejnych aktualizacji tablic.

foto&info: UM Tarnobrzeg

 

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Real
1 miesiąc temu

Po różnych informatorach, witaczach itd. kolejne gadżety do zaniedbanego miasta. To tak, jakby nieatrakcyjna kobieta odpicowała sobie 2 paznokcie i miała stać się przez to atrakcyjna.

obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Real

Spoko. Na całość składają się drobiazgi. Tablice jak tablice powitalne też są potrzebne.

do obserwatora
1 miesiąc temu
Reply to  obserwator

nie pij tyle kawy w urzędzie, bo panuje upał . Przez nadmiar pobudzenia zatraciłeś proporcje.

obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  do obserwatora

Nie mam nic wspólnego z Urzędem Miejskim i jakimkolwiek. Tak poza tym to ilu ludzi tyle zdań.

Robert
1 miesiąc temu
Reply to  do obserwatora

Banery , tablice, i inne pierdoły z których nic nie wynika, ja pytam gdzie nowe miejsca pracy dla młodych, jakieś inwestycje aby mogli tu zostać i tu płacić podatki a nie w Stalowej lub Rzeszowie.

fach
1 miesiąc temu
Reply to  Robert

Tam gdzie napisałeś – w Stalowej lub Rzeszowie. W Tbg praca dla młodych bez znajomości za najniższą krajową. Rozwój riwiery zamiast centrum i osiedli, do tego obwodnica, także jeszcze mniej osób wjedzie do miasta i zostawi w nim jakieś pieniądze. Jak już ktoś wjedzie, to nie dość, że ciężko zaparkować, to dojdą jeszcze opłaty w strefie, więc pojedzie na duży bezpłatny parking przy sklepie znanej marki i tam coś kupi, co odczują mali przedsiębiorcy. Itd. itp. Ale nic to, głosujmy dalej na to samo, to dalej będzie tak samo. I ci sami ludzie będą nam dalej przychylać nieba 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Dodajmy do tego jeszcze parkometry w centrum miasta – tym bardziej każdy będzie to omijał – ten rynek. Nie dość że pełno tam pustych lokali to jeszcze wiele innych będzie się zlikwidować – chyba że burmistrzowi chodzi aby tam były kolejne klubiki tak jak dla seniorów , ostatecznie to i tak mieszkańcy za to zapłacą .
Burmistrz , urzędasy , radni chyba tego do końca nie przemyśleli ale dziwić nie ma się co jak w łepetynkach pustka – a tylko chodzi o to jak dobrać się do portfeli mieszkańców miasta i powiatu ziemskiego.

Dawid
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Riwiery 😀

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dawid

To tylko mogło urodzić się u urzędasa z Tarnobrzega. Ha ha ha.

Mafioso
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Życie polega na umiejętności wkręcenia się w układy, na kombinatorstwie. Nie masz układów, nie kombinujesz, to nie masz nic.

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  Mafioso

Dokładnie. Kto kombinował za okupacji niemieckiej i za komuny też miał dobrze i teraz jest tak samo nic się nie zmieniło od kilkudziesięciu lat.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obserwator

I co z tego ma przeciętny mieszkaniec???
Te drobiazgi to niby po co???
Mieszkańcy debile, miasta swojego nie znają, zabłądzą czy co???

neutralny
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Te tablice to dla przyjezdnych.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  neutralny

A kto tam przyjezdny się zapuszcza , po co ma iść pod urząd ???
Co tam jest takiego ciekawego???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Real

To tak jak stara pani działająca w najstarszym zawodzie świata kupiła sobie kondoma i wmawiała wszystkim, że jest młodziutka- 18-nastka.
Kasy nie ma , miasto zadłużone a kolejne cudo..

Robert
1 miesiąc temu
Reply to  Real

Dokładnie tak, śmiech przez łzy, to jest dramat dla mieszkańców i samego miasta

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Wszystkich chętnych do zapoznania się z uwagami dotyczącymi zalewu zwanego jeziorem tarnobrzeskim zapraszam do zakładki „Drogi nad jeziorem Tarnobrzeskim po odbiorze technicznym”. Ciąg dalszy nastąpi.

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Wszystkich chętnych do zapoznania się z uwagami dotyczącymi zalewu zwanego jeziorem tarnobrzeskim zapraszam do zakładki „Drogi nad jeziorem Tarnobrzeskim po odbiorze technicznym”
Ciąg dalszy nastąpi.

Dygusa
1 miesiąc temu

Tablica przydałaby się przy dworcu PKP w Tarnobrzegu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dygusa

Ha, Ha, Ha !!!

Tarnobrzeżanie
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Dlaczego się śmiejesz? Tam jest główny przystanek komunikacji miejskiej w tym mieście!

obywatel
1 miesiąc temu

Powinien być i tablice też ale z tym to tylko do burmistrza a burmistrz jak wiadomo obraził się na PKP i na tych z pomysłami w sprawie dworca PKP.
A jak burmistrz się obraził to szans nie ma na to . Konferencji też w tym temacie nie będzie bo po co ma znowu obrazić się na dziennikarza zadającego bez jego zgody pytanie ( szkoda dziennikarza) , które nie przedstawiono mu pisemnie trzy dni wcześniej a jak wiadomo obrażać to on się lubi, bo on to tak ma jak każdy Wielki Pan.
Co najwyżej można z petycją lub skargą ale zanim przejdzie to przez wszystkie organy w urzędzie toż to może się okazać , iż kadencja się skończyła a być może, że zarzuty są słuszne ale skarga jest i tak niezasadna ( o czym wspomina w swoich wpisach niejaki Juliusz Cezar rozeznany w postępowaniu urzędników z magistratu).
To przestało już być żałosne , to tylko już jest śmieszne – to co się dzieje z udziałem burmistrza, mieszkańca z Krosna , imć Wielkiego Pana , kombinatora co kombinuje aby wykombinować tylko same sukcesy.

Kolorowa
1 miesiąc temu
Reply to  Dygusa

MASZ. RACJĘ – w cywilizowanych miastach tablice i plany miast są na dworcach P. K. P, dworcach autobusowych, i litniskach. W TARNOBRZEGU, JAK ZWYKLE, wszystko od dupy, strony. Ale wystawia to świadectwo, prezydentowi i u. m. Dlaczego z małej litery??, bo nieudacznicy nie zasłużyli na więcej.!!

Obywatel
1 miesiąc temu

Miejmy nadzieję, że tym razem na wszystkich będzie osiedle „Wielopole” w tym samym miejscu na wszystkich mapach. Ha, ha, ha .

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  Obywatel

Albo osiedle młodych gdzie mieszkają głównie emeryci. Już dawno powinni zmienić na os.Wyspiańskiego.

Likwidator z Krosna
1 miesiąc temu

Plan w skrócicie:

  1. Rynek otoczony pustymi lokalami na wynajem w kamienicach w fatalnym stanie,
  2. Na ulicy Mickiewicza, symetrycznie do urzędu – blok z lokalami na wynajem po upadłych sklepach, czarne folie w oknach i brud,
  3. Na ulicy Mickiewicza koło urzędu – śmierdzący kebab i mnóstwo pustych lokali na wynajem po upadłych sklepach,
  4. Balkoniki na ulicy Wyspiańskiego – ponad połowa pustych lokali, szczególnie na górnym piętrze, po upadłych biznesach,
  5. W centrum cywilizacji jest CZARNY SRACZ
  6. Całości dopełnią dziurawe i nieremontowane drogi, brud w mieście oraz chaszcze wzdłuż ulic.

Panie prezydencie – taki jest obraz i plan miasta !!!

obserwator
1 miesiąc temu

W Tarnobrzegu rzeczywiście przydałaby się jakaś miotła + kubełek na śmieci. Zdarza się tu i tam widywać śmieci: pety, puszki po piwie, papierki. Zastanawiam się czy to miasto przewiduje coś takiego jak sprzątanie ulic, trawników.
Pracy w Polsce nie brak, rozdawnictwa pieniędzy też nie, tylko co jest przyczyną takiego stanu, że jest zaśmiecone, a nie sprzątane?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obserwator

Nie tylko miotła by się przydała ale też pała do przeganianie ???????

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Napisz jeszcze że gumowa milicyjna ty ormowcu

Tytus
1 miesiąc temu

JAKI. PAN – TAKI KRAM.!!

obywatel
1 miesiąc temu

Jeszcze im postawię parkometry , chciałby powiedzieć burmistrz ale tego nie powie.

Gość
1 miesiąc temu

Darek jak śledzę twoją prezydenturę to:kwiatki, wstęgi,odczyty, akademię, kolekcję,z filmu sami swoi,uśmiechy, klepanie,głaskanie no i tyle.Poza tym miasto zaniedbane , ludzie dzieci wyjeżdżają (dwoje twoje),brak pracy chyba że kołchoz na taśmie w majówkę albo przy piecu, nie każdy może być głównym wodociągowym albo w urzędzie z konkursa

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Słowem „Same SUKCESY ” – tak to trzeba kombinować aby je wykombinować – taka praca ??? Ach, och ile to trzeba się napracować !!!

consulting
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Norbert był prekursorem tego trendu, tyle, że on na tym „zamykał temat”, teraz „po kwiatkach” coś się dzieje

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  consulting

Obecnie to jest kontynuacją tego trendu , ta sama opcja u steru tylko ten trend bardziej jest dopracowany, bardziej wyrafinowany, bardziej cyniczny, bezczelniejszy, bardziej perfidny. Obecny odgrodził się od mieszkańców a mieszkańców odgrodził od informacji, mają być karmieni informacjami tylko tymi, które uznają za właściwe i jedynie słuszne.
A reszta tak jak było, wszystko po staremu jak za prekursora trendu
– propaganda, lans, pijar, oczywiście na koszt mieszkańców. Podobny poziom mentalny, intelektualny, ten sam poziom wartości, te same opcje tylko zastąpiono tych skompromitowanych innymi- z drugiego szeregu a reszta jak było tak jest.

nosz
1 miesiąc temu

a co na to konfederacja? jakiś donos? „konferencja”?

36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content