25.06 (piątek) Kino Plenerowe w Baranowie Sandomierskim

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zapraszają na Kino Plenerowe w Baranowie Sandomierskim.

W najbliższy piątek 25 czerwca 2021r oficjalnie rozpoczniemy wakacje, podczas Kina Plenerowego w Baranowie Sandomierskim. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w stolicy naszej Gminy, na stadionie lekkoatletycznym zobaczymy dwa filmy, które zostały wybrane przez mieszkańców w ankiecie udostępnionej na portalu społecznościowym Facebook!( Kino Plenerowe) Leżaki rozstawione przed ogromnym ekranem sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany! – czytamy na stronie UMiG Baranów Sandomierski.

Pierwszy seans filmowy rozpocznie się o godz. 21. Na ekranie film pt. ,,Jutro będziemy szczęśliwi” opowiadający o mężczyźnie, który prowadzi beztroskie życie, jednak los płata figle i niespodziewanie musi zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

Kolejny seans już o 23.00. Na ekranach pojawi się ,,„Szpieg, który mnie rzucił”. – komedia producentów takich hitów jak „Kod da Vinci”czy „8 mila”. Film powiada o życiu zwykłej dziewczyny, które całkowicie się zmienia, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest superszpiegiem.

info: UMiG Baranów Sandomierski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content