Tarnobrzeg: Uwaga kierowcy, w centrum spore utrudnienia w ruchu. Trwają prace przygotowujące do uruchomienia Strefy Płatnego Parkowania

Trwają prace przygotowujące do uruchomienia w Tarnobrzegu Strefy Płatnego Parkowania. Na ulicach objętych strefą malowane jest oznakowanie poziome wyznaczające miejsca parkingowe.

W związku z wprowadzeniem Strefy Płatnego Parkowania, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Tarnobrzega z dnia 26 lutego 2020 r., trwają prace związane z wyznaczaniem miejsc parkingowych objętych wspomnianą strefą. W ramach prac wykonywanie jest oznakowanie poziome i pionowe zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu. Prace, a co się z tym wiąże możliwe utrudnienia w ruchu, potrwają do 30 lipca.

Utrudnienia wiążą się z czasowym wygrodzeniem przez wykonawcę przestrzeni parkingów na czas malowania oznakowania poziomego. Największych utrudnień należy się spodziewać na ul. Szerokiej. Wykonawca przeprasza za wszelkie niedogodności, prosi o ostrożność i wyrozumiałość.

Wprowadzenie Strefy Płatnego Parkowania zaprowadza istotne zmiany także w stałej organizacji ruchu w mieście. Te wiążą się z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Mickiewicza, od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Szkolnej i dalej na odcinku ul. Szkolnej do skrzyżowania z ul. Kościuszki i Jachowicza.

info: UM Tarnobrzeg

 

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu

Jeśli parkowanie samochodów przeniesie się pod blok w którym mieszkam nie popuszczę tego miastu.

CBX
1 miesiąc temu

Na zdrowie ci to wyjdzie. Rowerkiem albo na piechotę. Nie raz się jeździło pół godziny w około placu czerwonego żeby znaleźć miejsce parkingowe by załatwić jakaś sprawę w jednym ze sklepów czy salonów.

kogutTarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  CBX

Chyba nie zrozumiałeś tekstu.

Miasto
1 miesiąc temu

Umieram ze strachu.

Mieszkanka Tbg
1 miesiąc temu

Niestety tak się może stać. Chętnie się przyłączę. U mnie na ulicy jest z tym problem, a podejrzewam że będzie jeszcze większy.

Jan
1 miesiąc temu

Popuśc w bukszpany koło um.

orzeł
1 miesiąc temu

prawda jest taka, że to tylko uprzykszy życie mieszkańcom wkoło strefy, zawali parking na Lidlu, fraku, mediaekspercie, przy hotelu evva i przy hali. Tam z pewnością po godzinie 9 nie zaparkujrsz łatwo. no ale za nie swoje to można spróbować. czekać tylko jak przy ww sklepach będzie jak przy biedronce na Jachowicza

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Tam tez postawimy parkometry.

aab
1 miesiąc temu

Żule z placu wybierają pety i paragony z koszy na śmieci i robią potem z takiego zestawu skręty 😮

qqq
1 miesiąc temu

Jeszcze powinni pokazać piękne uschnięte bukszpany w koło urzędu . Bożek taki gospodarz ze nasadził chwastów przy ulicach i wydaje miliony na syzyfowe prace a istniejących krzewów nie opryskał . potrącić mu za te bukszpany z wypłaty !!!!!

julek
1 miesiąc temu

Kiedy zostanie otworzony przejazd przez Miechocin? miesiac zamknieta droga i postępy mizerne!! co mozna robic 7 miesiecy ( do pazdziernika) na odcinku 2,5 km??

gość
1 miesiąc temu

Derek kiedy naprawisz drogę wiazdową Długosza na Miechocin dół na dole pyli się zawieszenia ledo dyszą ,droga w kierunku ocic robiona w stylu grillowym o 15 zero pracownika tempo iście arykańskie może na kolejne wybory wyrobią sie wtedy oglosisz wielki sukces

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  gość

Ze względu na upały w firmie chyba wprowadzili zarządzenie burmistrza – kończą pracę wcześniej a co urzędasom tarnobrzeskim tylko wolno ???

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content