Transmisja XLIX nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega

Na dzień 2 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) na godzinę 11:00 została zwołana XLIX nadzwyczajna sesja Rady Miasta Tarnobrzega.
Sesja odbędzie się w trybie zdalnym z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Dyskusja i głosowanie odbędzie się poprzez elektroniczny system do głosowania i wspomagania debat.
 

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:

    1) zmian w budżecie na 2021 r.zmiany-w-budzecie_1329364

4. Sprawy bieżące.
5. Zamknięcie sesji.

LINK DO TRANSMISJI TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
1 rok temu

Klepnięte na lajcie. Apropo tego, że dla różnych mieszkańców różne drogi będą ważne, można ustalić listę dróg do remontu według obiektywnych kryteriów takich ilość uszkodzeń, liczba wypadków itp., w kolejności od najbardziej potrzebującej remontu do najmniej i robić według tej kolejności, z wyjątkiem remontów interwencyjnych w przypadku nagłego powstania na jakimś odcinku drogi uszkodzeń bezpośrednio zagrażających bezpieczeństwu ruchu. Przecież był robiony przegląd dróg w mieście, więc urząd dysponuje aktualnymi informacjami w tej materii, statystyki wypadków też są. W czym problem? Chyba że jest taka lista, to poproszę o link.

lista
1 rok temu
Reply to  Waldek

W uzasadnieniu uchwały rady miasta nr XXIV/272/2020 jest mowa o jakichś zadaniach priorytetowych.
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/VIII/272.pdf
Ale czy i gdzie to jest opublikowane, to nie wiem.

tarnobrzeżanin
1 rok temu

Radni bez uwag i zastrzeżeń klepią jak leci. To po co Rada?? .Wystarczy sam Prezydent w urzędem .Będzie taniej i zdrowiej.!!!

obywatel
1 rok temu

Aby mieć uwagi i zastrzeżenie to trzeba coś umieć i wiedzieć a tu rada jest po to aby diety brać, swoich do rad spółek powsadzać , załatwić robotę w urzędzie i spółce miasta dla rodziny , załatwić parking, zrobić podatek do kościoła (dozowniki), pokazać się na zdjęciu z burmistrzem (ale tylko jak jest czym się pochwalić – czyli jak od państwa lub województwa dostaną), zrobić zdjęcie jak odbiór jakiejś inwestycji o ile burmistrz pozwoli i zaprosi, poświęcić jakieś rondo itd.

Neltah
1 rok temu

Potrzebna specjalna przegladarka i specjalny system do obejrzenia tej transmisji. Pół roku temu jeszcze dało się oglądać normalnie. A teraz jest
comment image

Odyseusz
1 rok temu
obywatel
1 rok temu

Cyrk jedzie dalej – kolejna zmiana uchwały zmieniająca uchwałę która zmieniła uchwałę : w sprawie zmian w budżecie ??? HaHa, Ha – jeszcze trochę czasu mają do końca roku.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content