TKKF zaprasza na ogólnopolski spływ kajakowy o Puchar Błękitnej Wstęgi Wisły rzeką Nidą

Już po raz 46 TKKF w Tarnobrzegu organizuje ogólnopolski spływ kajakowy o o Puchar Błękitnej Wstęgi Wisły. Co roku w sierpniu wypływamy na kilkudniowe spływy na takich rzekach jak San, Tanew, Nida, Wieprz, Dunajec lub Wisła. W tym roku jest to rzeka Nida z Brzegów (niedaleko Chęcin) aż do Nowego Korczyna nad Wisłą w dniach od 11 do 15 sierpnia.

Kilkudniowe spływy to wspaniała przygoda oraz niesamowite przeżycia i wspomnienia związane ze wspólnym płynięciem od etapu do etapu, wieczornym biwakowaniu na polach namiotowych przy ognisku, muzyce, konkurencjach sportowych oraz świetnej zabawie w otoczeniu czystej przyrody ,ciszy natury, spokoju, z dala od zgiełku miast, cywilizacji, codziennych spraw i zmartwień. Na naszych spływach zawsze panuje pełna kultura, uczciwość, serdeczność ,otwartość ,współpraca, wzajemna pomoc
podczas przepływania kolejnych etapów, solidna organizacja i pełne bezpieczeństwo na rzece. Odcinki które przepływamy oraz obozowiska są dobrze sprawdzone i wielokrotnie przepływane w ciągu 60 lat od kiedy istnieje TKKF Tarnobrzeg, mamy tutaj duże doświadczenie.

W ciągu tych lat gościliśmy setki ludzi z całej Polski. Nasza organizacja składa się z doświadczonych kajakarzy oraz instruktorów turystyki, dla których kajakarstwo jest pasją a w sport i krzewienie kultury fizycznej wkładają całą swoją energię. Jeszcze kilkanaście lat temu spływy trwały nawet 8 dni, jednak obecnie musieliśmy je skrócić do 5 dni. W ciągu sezonu zajmujemy się organizacją małych spływów 1 dniowych lub 2 dniowych na lokalnych rzekach, przeważnie na Wiśle, wtedy jest najwięcej uczestników z Tarnobrzega i okolic. Każdy kto u nas był mile wspomina każdy spływ a jeśli tylko mają czas wraca na
kolejne. Każda osoba w nim uczestnicząca musi przestrzegać regulaminu.

Wszystkie informacje oraz zdjęcia ze spływów z poprzednich lat są na naszej stronie www.mosir.tarnobrzeg.pl/tkkf/

Zachęcamy do rezerwacji miejsc do 8 sierpnia, gdyż tak jak na każdym spływie ich liczba jest ograniczona. Autokar 11 sierpnia o godzinie 8-mej wyjeżdża z bazy TKKF w Tarnobrzegu do Brzegów, skąd od razu startujemy kajakami. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich chętnych.

Spływ jest świetnym wyborem dla osób które jeszcze nie wiedzą jak spędzić aktywnie kilkudniowy urlop i chcieliby przeżyć coś nowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku
https://www.facebook.com/tkkftbg

info: TKKF Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TKKF Tarnobrzeg
1 rok temu

Zapraszamy ,są jeszcze wolne miejsca, to już ostatnie chwile na zapisanie się na spływ!

heniek wielki tarnobrzeski
1 rok temu

splywaj

Spływ z Mielca do Tarnobrzega
1 rok temu

Zapraszamy na kolejny spływ już w najbliższą sobotę . z Mielca do Tarnobrzega. Spływ będzie od 21 do 22 sierpnia. Zbiórka o 8 rano w sobotę na przystani TKKF w Tarnobrzega. Prosimy o zapisy telefoniczne.
comment image

Spływ z Mielca do Tarnobrzega
11 miesięcy temu

Zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca!

Spływ z Mielec-Tarnobrzeg
11 miesięcy temu

Zapraszamy na kolejny spływ z Mielca do Tarnobrzega. Spływ będzie od 18 do 19 września. Zbiórka o 8 rano w sobotę na przystani TKKF w Tarnobrzegu.
comment image

IX Regionalny Spływ Kajakowy Rzeką Tanew
1 miesiąc temu

TKKF wraz z PTTK Tarnobrzeg organizują Regionalny Spływ Kajakowy na Tanwii, 22-24 Lipca z Księżpola do Dąbrówki. Kilkudniowe spływy to wspaniała przygoda oraz niesamowite przeżycia i wspomnienia związane ze wspólnym płynięciem od etapu do etapu, wieczornym biwakowaniu na polach namiotowych przy ognisku, muzyce, konkurencjach sportowych oraz świetnej zabawie z dala od zgiełku miast . Każda osoba uczestnicząca w spływie musi przestrzegać regulaminu. Wszystkie informacje oraz zdjęcia ze spływów z poprzednich lat są na naszej stronie tkkf.mosir.tarnobrzeg.pl. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji, gdyż jak na każdym spływie liczba miejsc jest ograniczona . Zapisy do 16 Lipca przyjmuje organizator na adres mailowy podany na plakacie .Autokar wyjeżdża 22 lipca rano z bazy TKKF w Tarnobrzegu ,dojeżdża około południa do Księżpola skąd od razu wypływamy.Spływ jest świetnym wyborem dla osób które jeszcze nie wiedzą jak spędzić aktywnie kilkudniowy urlop i chciałyby przeżyć coś nowego . Koszt uczestnictwa jest sumą 1.wpisowego,2.miejsca w kajaku,3.transportu kajaka,4.przejazdu do Księżpola, maksymalnie może wynieść 270zł.Należy wyliczyć oraz wpłacić na konto ze swoim imieniem nazwiskiem.
comment image

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content