Tarnobrzeg: Strażacy dołączyli do promocji szczepień, walcząc o rządowe pieniądze dla OSP. W niedzielę szczepienie w kościele

Tarnobrzescy strażacy włączyli się w akcję promowania szczepień przeciw COVID-19. Jednostki OSP które zaangażują się najbardziej, mogą zdobyć nagrody pieniężne – nawet 1 mln złotych.

W ramach Programu #SzczepimySię z OSP, w najbliższą niedzielę 22 sierpnia br., przy kościele na Serbinowie w Tarnobrzegu będą mogły zaszczepić się osoby pełnoletnie, tydzień później zaś osoby niepełnoletnie.

W realizację Programu #SzczepimySię z OSP, w Tarnobrzegu zaangażowanych jest 32 strażaków.

– Ponieważ jest to konkurs to wytypowaliśmy dwie jednostki. Przy zgłoszeniu wszystkich jednostek,  punkty się rozbiją, a jest to konkurs ogólnopolski. Chodzi o to, aby mieć jakieś szanse, nagrody bowiem trafią do 300 jednostek – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Wojciech Zioło, Komendant Miejski OSP w Tarnobrzegu.

Rządowy Konkurs potrwa do 30 października br. Za zajęcie 1 miejsca (minimalna liczba punktów:1000) jednostka otrzyma 1 mln zł, po 250 tys. zł za 2. i 3. miejsce (minimalna liczba punktów: 500), po 100 tys. zł za miejsca od 4. do 10. (minimalna liczba punktów: 500), po 20 tys. zł za miejsca od 11. do 100. (minimalna liczba punktów: 100), po 5 tys. zł za miejsca od 101. do 300. (minimalna liczba punktów: 100).

– Patrząc na stopień zaszczepienia wśród mieszkańców Tarnobrzega, to na główną nagrodę, czyli 1 mln zł nie mamy szans. Największe szanse na zajęcia pierwszego miejsca mają jednostki OSP działające na terenie gmin turystycznych. Tam organizując punkt „na ich konto” szczepią się nie tylko mieszkańcy, ale przede wszystkim turyści – tłumaczy NW24.pl komendant Zioło.

151 OSÓB ZASZCZEPIONYCH PODCZAS JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO

W ramach Programu #SzczepimySię z OSP, dana jednostka ma pomóc w szczepieniach organizując Tymczasowy Punkt Szczepienia lub organizując i przeprowadzając transport personelu medycznego wykonującego szczepienie do miejsca zamieszkania pacjenta. Za każdą zaszczepioną osobę OSP otrzymuje jeden lub dwa punkty, w zależności od wieku zaszczepionej osoby.

– Z okazji Jarmarku Dominikańskiego, we współpracy z prezydentem miasta OSP Sobów ustawiło namiot, w którym osoby chcące się zaszczepić wypełniały ankiety itp. Przez dwa dni zaszczepiło się 151 osób, „zasilając” tym samym konto konkursowe naszej jednostki – mówi W. Zioło.

NIEDZIELNE SZCZEPIENIE W KOŚCIELE

Jednostka OSP może również zorganizować i przeprowadzić transport personelu medycznego wykonującego szczepienie do miejsca zamieszkania pacjenta lub zorganizować i przeprowadzić transport pacjenta do punktu szczepień lub innego miejsca wykonywania szczepienia.

– To realizowaliśmy w zeszłym tygodniu we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim. Przez trzy dni zaszczepiliśmy 29 osób leżących, w wieku powyżej 60 lat, więc każda z tych osób, „zdobyła” dla nas po dwa punkty. Z kolei w bieżącym tygodniu wozimy pacjentów do punktów szczepień. We wtorek na przykład zawieźliśmy pięcioro dzieci w wieku od 11 do 16 lat, wraz z opiekunami, do szpitala. I to co nas czeka, w ramach organizacji Tymczasowego Punktu Szczepień, w najbliższą niedzielę będziemy szczepić w kościele na Serbinowie osoby pełnoletnie. Punkt ten będzie działać w godzinach od 8 do 16. Z kolei 29 sierpnia, będziemy szczepić osoby od 12 roku życia wzwyż, we współpracy z personelem szpitala – wyjaśnia komendant.

– Premia na start w wysokości 3 tys. zł za zaszczepienie 50 osób już jest. Kolejne zaszczepione osoby, to 20 zł i jeden punkt w przypadku osób poniżej 60 r.ż., i dwa punkty i 40 zł w przypadku osób powyżej 60 r.ż. Tak więc już kilka tysięcy zł. udało nam się uzbierać. Warto tutaj zaznaczyć, że pieniądze te muszą być przeznaczone na zakup lub na remont sprzętu pożarniczego – dodaje.

Kolejne działania w ramach Programu #SzczepimySię z OSP, tarnobrzeskie jednostki podejmą we wrześniu br.

FESTYNY ZE SZCZEPIENIAMI I PIENIĄDZE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

Do propagowania akcji szczepień przeciwko COVID-19, premiami finansowymi rząd zachęca również Koła Gospodyń Wiejskich. KGW mogą zorganizować festyny, w trakcie których ich uczestnicy mieliby okazję zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Budżet konkursu wynosi 74 mln zł, a źródłem finansowania jest Fundusz Przeciwdziałania COVID-19. Konkurs podzielony jest na cztery elementy. Udział w każdym z nich to szansa na pozyskanie dodatkowych środków na działalność KGW. Środki będą przydzielane w zależności od liczby zaszczepionych osób.

1. Festyn #SzczepimySię z KGW

Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają akcję promocyjną do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. KGW może otrzymać maks. 8 tys. zł na organizację wydarzenia promującego szczepienia przeciw COVID-19. Koło musi spełnić jedynie kilka warunków m.in. umożliwić zaszczepienia się uczestników oraz zapewnienie przyjęcia 2 dawki, a także poinformowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych lub lokalnych.

Budżet wynosi 40 mln zł, a pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy, ten lepszy” – do wyczerpania puli funduszy.

2. Premia za Szczepienia KGW

Warunkiem uzyskania premii jest min. 100 zaszczepionych osób po raz pierwszy. Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma 15 zł – za osobę w wieku 60 lat lub mniej oraz 30 zł za osobę w wieku powyżej 60. roku życia.

Pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy ten lepszy” – do wyczerpania puli funduszy.

3. KGW na Medal #SzczepimySię

Koła Gospodyń Wiejskich mają szanse wygrać od tysiąca do nawet 100 tys. zł za zorganizowanie najlepszego wydarzenia wg. liczby zaszczepionych. Nagrody pieniężne przewidziane są dla 1000 wydarzeń, gdzie frekwencja osób, które przyjęły szczepionkę będzie najwyższa.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest min. 100 zaszczepionych osób.

4. Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW

Dodatkowe nagrody KGW mogą zdobyć za wykonanie najładniejszego zdjęcia. Zwycięzcy otrzymają nawet 25 tys. zł. Kolejne trzy najlepsze zdjęcia to szansa na 15 tys. zł. 5 tys. zł zdobędą KGW za zdjęcia w top 10, a po 1,5 tys. zł wygrają fotografię w top 100. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest min. 100 zaszczepionych osób.

Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
julek
11 miesięcy temu

Dozynki w jadachach 22.08 i nikt nie pomyslał o punkcie szczepień!!

Rysiek
11 miesięcy temu
Reply to  julek

Mądrzy ludzie mieszkają w Jadachach

wsiok
11 miesięcy temu
Reply to  Rysiek

a gdzie te jadachy som?

Gość
11 miesięcy temu
Reply to  wsiok

Tam

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

tam gdzie sabaka dupom szczeka?

wasyl
11 miesięcy temu
Reply to  julek

Wyłącz TVPiS i włącz myślenie – to ty sam podpisujesz na siebie wyrok .Nikt za NOPy nie odpowiada , a jestem ciekaw czy wszyscy DRUHOWIE Z OSP JUŻ ZASZCZEPIENI ?

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  wasyl

włacz tvn puki jeszcze mozesz POmiocie szatański

wasyl
11 miesięcy temu
Reply to  julek

Wyłącz TvPiS i wlącz myślenie , bo nikt nie odpowiada za NOPy .

Gosc
11 miesięcy temu

Porażka

Reklama dźwignią handlu
11 miesięcy temu

Dobry produkt nie wymaga takiej reklamy. W Austrii tylko 25%społeczeństwa się zaszczepiło

wasyl
11 miesięcy temu

ZOBACZ STATYSTYKI ILU ZASZCZEPIŁO SIĘ POSŁ.ÓW – OK . 10 %. JUDASZE SZCZEPIONKOWI W NATARCIU .

Sawstano
11 miesięcy temu

Rząd daje kasę na OSP na koła gospodyń wiejskich to wymaga jak na Sycylii

Strażak Sam
11 miesięcy temu

Nieźle łoją

Marnotrastwo
11 miesięcy temu

Trzeba będzie nadstawić za chwilę trzecią i czwartą rękę gdyż chętnych brak. Rząd zużył ok 1/3 zamówienia a „Zamówiliśmy blisko 100 mln dawek szczepionki przeciwko Covid-19 od pięciu producentów (Astra Zeneca, CureVac, Johnson&Johnson, Moderna oraz Pfizer/ BioNTech). Preparatu starczy dla wszystkich zainteresowanych.” https://www.gov.pl/web/szczepimysie/sprawdz-ile-dawek-szczepionki-trafi-do-polski

Marycha
11 miesięcy temu
Reply to  Marnotrastwo
putana
11 miesięcy temu
Reply to  Marnotrastwo

te curwe wac to dla curew?

Odyseusz
11 miesięcy temu

szczepionkowy HOLOCAUST

prawda pfizera.jpg
Pacjent
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

To przerażające. Oglądałem całą rozmowę z byłym wiceprezesem Pfajzera, genialnym naukowcem. Oby nie mówił prawdy bo będzie kiepsko z ludźmi, którzy sobie to wszczyknęli 🙁 Czas pokaże kto ma racje.

Odyseusz
11 miesięcy temu

Włacz myślenie !

korona świrus ciąg dalszy.jpg
Adam
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Do wielu już to dotarło i teraz się boją ale odszczepić się nie można więc ludzie dobrze przemyślcie swoje decyzje.

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Adam

nie prawda ,mozna sie odszczepić!lecz sie psycholu!

Nieodpowiedzialna Anka
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Logika covidian obłędna. Sami podpisują, że biorą za to odpowiedzialność. Miał być fundusz odszkodowawczy ale nie ma bo zbyt dużo ludzi z powikłaniami by się zgłaszało. Nopów w Polsce jest zgłaszanych nawet kilkadziesiąt razy mniej niż w innych krajach EU 🙁 Genialnie zaplanowana plandemia.

ubek
11 miesięcy temu

psychiatryk tobie nawet już nie POmoze,szkoda

Tbg
11 miesięcy temu
Reply to  ubek

„ubek” widać po wpisach szykuje się do trzeciej dawki. Dwie siadły odrobinę na głowę. Obrażasz ludzi nie podając żadnych logicznych argumentów

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Tbg

a to że jest pandemia na swiecie to ktoś wymyślił,tak?antyszczepionkowcy ,jak zachoruja powinni pokryć koszt leczenia i zapłacić 50 tyś kary,niestety nie szczepiłem sie bo nie moge,ale bardzo bym chciał,a tobie nawet 5 dawka na głowe mało pomoze

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  ubek

Koszty leczenia w takim razie powinienem być zwolniony z płacenia składki zdrowotnej- czemu nie !

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

a ile płacisz tej składki,powiem ci to są grosze w porównaniu z opieka w szpitalach ,to już sa miliony

Odyseusz
11 miesięcy temu

Jak można igrać ze swoim zdrowiem ?!

kłamcy szcz4pionkowi.jpg
ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

KIEDY CIE ZAMKNO PSYCHOLU?

OLEK
11 miesięcy temu
Reply to  ubek

JUŻ NIE DŁUGO,BUHAHAHAHAHA

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  OLEK

Kto tu jest wariatem , nie będę komentował !

covii świryusy.jpg
Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  ubek

Tak wygląda twoje spostrzeganie Świata !

prawda o baranach.jpg
As
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Na szczęście idioto jesteś śladową jednostką. Ale leczyć się nie chcesz . Mam nadzieje ,że takie zachowania zaczną być ścigane i piętnowane. Ale w tym ciemnogrodzie może być trochę inaczej

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  As

Pogadamy za kilka miesięcy czy też taki kozak będziesz !

Kompromitacja Straży Pożarnej
11 miesięcy temu

Nudzą się chłopaki, za mało pożarów, nic się nie dzieje, no to się WZIĘLI ZA POLITYKĘ i za propagandę srovidowej durnoty, będą wciskac komu popadnie jakieś g…no. MOże liczą że ciemny naród łyknie, że ludzie nie czytają ,nie znają się ,będa jak bydło iśc się wyszczepiać.
A walczyć to niech zaczną ale gdy będzie z czym. Jak przyjdzie sezon grypowy ,niech walczą z grypą żeby nikt nie chorował, gdy przyjdą mrozy niech walczą o ciepło.

Bolek
11 miesięcy temu

Straż Pożarna na pewno nie została do tego powołana a OSP w szczególności.Wydaje się że wizerunkowilo ogromną strata na dla tej instytucji.

Daga
11 miesięcy temu

Brawo Straż i Brawo kościół serbinowski ! W końcu jakiś ksiądz w Tbg nie okazał się bucem !

serbiniowak
11 miesięcy temu
Reply to  Daga

Czyli wejście do kościoła po „wyszczepieniu” na salce?

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  serbiniowak

TAK CIEMNA MASO

Gość
11 miesięcy temu
Reply to  Daga

Zajmij się psami nowym partnerem …..

Daga
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

Psa nie ma, mąż od lat ten sam.

wasyl
11 miesięcy temu
Reply to  Daga

A może to nie ksiądz tylko ANTYCHRYST namawiający do grzechu / BÓG NIGDY NIE NAMAWIA DO UKŁUĆ / , bo przecież tam w tym ” EKSPERYMENCIE ” są szczątki embrionów płodów ludzkich jak wcześniej mówili księża . Teraz poszła kasa i zmiana decyzji ?

kierowca rajdowca
11 miesięcy temu

tylko czekać kiedy ministerstwo choroby przygotuje podobną zachętę dla Policji. Wtedy może będzie mandacik albo szczepienie? Lub wyszczepianie w radiowozach… Absurdalnych pomysłów nigdy za wiele… Ot życie.

OLEK
11 miesięcy temu

CIEMNA MASO SŁUZBY MUNDUROWE MAJA MIEĆ OBOWIAZEK SZCZEPIENIA!WSZYSTKO WIESZ,A ZA RAZEM GÓWNO WIESZ!

Ala
11 miesięcy temu

Ja bym sprawdziła ich trzeźwość

Odyseusz
11 miesięcy temu

Sprzedajne konowały na usługach mafii farmaceutycznych !

prawda o kowidowych kłamcach.jpg
Ozy
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Fundacja Horbana dostała nierestrykcyjny grant od producenta remdisiviru(Horban sam sie przyznał w jednym wywiadzie, to bardzo drogi, nieskuteczny lek, nie zalecany przez WHO) i nie uwierzycie – rząd polski, któremu doradza profesor Horban kupił zapas tego leku, jedyne 100 tys dawek – koszt leczenia jednego pacjenta to ok 10 tys zł. Widzieliście obrazki w TV? Słyszeliście aby komuś pomógł ten lek? Gdyby pomagał to nie było by „pandemii” i nie trzeba by było wszystkich szczepić chyba… Otwórzcie oczy ludziska, nie widzicie o co chodzi w tej „pandemii”

Odyseusz
11 miesięcy temu

Ludzie się budzą z szczypawkowego matrixa

otwórz oczy.jpg
OLEK
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

JESTEŚ CHORY NA ŁEB!

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  OLEK

I kto tu jest chory umysłowo !

foliarze.jpg
Józiek
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Ile ci płaci Braun?

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  Józiek

Włącz myślenie lemingu !

korona świrus idittus.jpg
Wstyd
11 miesięcy temu

Podczas wyborów strażacy OSP biegają po domach i namawiają do pójścia na wybory łakomiąc się na nagrody od rządu. Obecnie rękoma strażaków OSP omamionych przez rząd naszymi wspólnymi pieniędzmi próbuje wyszczepić jak najwięcej obywateli. Po co? Gdyby ktoś chciał się zaszczepić bo widzi zagrożenie to sam może pójść i to zrobić. Po co ta cała szopka? Ludzie obecnie umierają na c…id19 zaszczepieni dwiema dawkami. Trąbią o tym nawet media głównego nurtu. Są kraje, które idą w trzecią dawkę… ten cyrk nigdy się nie skończy dopóki ludzie nie zaczną myśleć samodzielnie i samodzielnie wyciągać proste, logiczne wnioski.

OLEK
11 miesięcy temu
Reply to  Wstyd

NO WŁAŚNIE MYSL SAMODZIELNIE,A NIE POWIELAJ GŁUPOT NAPISANYCH PRZEZ GŁUPCÓW,PRĘDZEJ CZY PÓZNIEJ I TAK SIE ZASZCZEPISZ BO BEDZIE OBOWIAZEK!A JAK ZACHORUJESZ TO POWINIENES POKRYĆ WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA ZE SWOJEJ KASY!

mieszkaniec_TBG
11 miesięcy temu
Reply to  OLEK

Media i rządy za kasę koncernów farmaceutycznych wypromowały jedną chorobę, nastraszyły społeczeństwo aby koncerny produkujące szczepionki dobrze na tym zarobiły. Zyski za samą sprzedaż szczepionek idą w miliardy$. Czy Wam siadło coś na oczy i nie widzicie co tu jest grane?

Pacjent
11 miesięcy temu

Z drzewa żeś się urwał? Reklama i promocja od zawsze były dźwignią handlu 😀 Szczypionki są tak dobre, że niektóre kraje zaczęły nawet płacić ludziom za przyjęcie tego preparatu. Obecnie nie ma innych problemów na świecie tylko szczepienia i 100 „zakażeń” dziennie. Zaczną ludzie się testować to spokojnie będzie 50 tys „zakażonych” dziennie 😀 Na testach również ktoś nieźle zarabia. W samej Polsce 50-100 tyś testów dziennie po 400zł to nawet 40 mln PLN\dziennie na testowanie!!! Kasa, kasa, kasa a ludzie umierają na inne choroby bo nie znajdują pomocy lub boją się pójść do lekarza, tfu szpitala bo lekarze są tylko przez telefon ale prywatnie to jak najbardziej cię zbadają. 150 tys nadmiarowych zgonów nie z cofidem to FAKT.

przymus oznacza rewolucje
11 miesięcy temu
Reply to  OLEK

Przypomnij sobie 11 listopada oraz wydarzenia październikowe w Warszawie i całą jesien zime ,jak tam było. Gdy rząd wprowadzi taki „obowiązek” to skończy się normalność w tym kraju,a to obejmie również Tarnobrzeg. Jeden z argumentów przeciw szczepionkom mówi że nowy wariant wypuszczony w Indiach ,który się niedługo pojawi będzie odporny na aktualną szczepionkę

ubek
11 miesięcy temu

raczej wojnę,wywołana przez ludzi którzy w 21 wieku wierza w zabobony

wasyl
11 miesięcy temu

O mutacji wiedzą ci co oglądają szczujnię TVPiS . Mutacja ma takie śmieszne objawy : ból gardła , głowy , katar , uporczywy kaszel i gorączkę . Dobrze ,że wśród MUTANTOW SZCZEPIONKOWYCH nie występuje jeszcze silna sr…ka . TAKI TO MUTANT INDYJSKI – Śmieszny .

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  wasyl

śmieszny jesteś zaboboniarzu

Paweł
11 miesięcy temu

Żenada

Wpis z FB pani profesor Ryszardy Chazan
11 miesięcy temu

„Cd. telenoweli pt. „Pandemia Pomidora i Szczypanek” Czas wrócić do normalności Odbudujmy wszyscy a zwlaszcza dzieci i młodzież swoja odporność psychofizyczną Po wielotygodniowej blokadzie konta na FB, w związku z rzekomo społeczną szkodliwością moich wpisów, mogę znowu podzielić się swoimi refleksjami na temat zapowiadanej nowej fali związanej z kolejnymi wariantami pomidora. (będę używać nazw pomidor i szczypanka, ponieważ weryfikatorzy bardzo wyczuleni na pewne wyrazy usuwają wpis i natychmiast blokują konto. Nie będzie czwartej fali ani lockdownu a my będziemy jak dawniej żyć, uczyć się i pracować tylko pod warunkiem, że ochrona zdrowia będzie funkcjonowała normalnie tak jak przed tzw. pandemią , a społeczeństwo uwolni się od pandemii strachu . Koronawirusy były i będą z nami zawsze. Niestety znaczna cześć społeczeństwa epatowana przez tzw. pseudo ekspertów, politykierów i dziennikarzy, 24godz/ /dobę od półtora roku, wiadomościami o śmiercionośnym wirusie, przestała samodzielnie myśleć i czuje się stale zagrożona. Spójrzmy prawdzie w oczy. Mamy ogromną, największą na świecie liczbę zgonów nadmiarowych (ponad 100tys) a jednak nie usłyszeliśmy slowa prawdy. Pseudo autorytety nie informują, że zgony nadmiarowe to nie jest wynik działania „Pomidora”, ale następstwo paniki i strachu przed „Pomidorem” (nadal podtrzymywanego przez mass media, który spowodował paraliż ochrony zdrowia , miliony ludzi pozbawiono możliwości… Czytaj więcej »

Jasno/czarnowidz
11 miesięcy temu

Świat i istnienie populacji ludzkiej polega na oszustwie. Gdyby społeczeństwa były zdyscyplinowane, nie potrzebne byłyby szczepionki. Wystarczyłby dystans, maseczki (ale skuteczne, chroniące rzeczywiście przed wirusami i pozwalające oddychać), odkażanie rąk, odkażanie miejsc publicznych czy w środkach masowej komunikacji, uodparnianie organizmu naturalnymi środkami. Niestety tak nie jest bo zawsze ktoś się wyłamie ze wskazanych zasad i rozprzestrzenianie wirusa jest nie do uniknięcia. Na wszystkich hieny cmentarne (biznesmeny) chcą zarobić. Zwłaszcza na ludzkich nieszczęściach, chorobach. Choroby powstają, bo w żywności jest chemia, jej nadmiar. To celowe działanie, aby towar stał jak najdłużej na półce sklepowej i aby wytruć populację ludzką. Jeśli się nie wytruje chemią w żywności, to konsumentów dopada choroba. Jak się wam wydaje z czego się choroba pojawia? Miedzy innymi z trucizny w żywności. Zerknijcie tylko na kostki rosołowe. Dodaje się olej palmowy, środek szkodliwy dla zdrowia. Czy w tych kostkach, gdzie w składzie nie ma oleju palmowego,to faktycznie go nie ma? Nie wiadomo, kto im to sprawdzi? Sklepy spożywcze powinny zmienić nazwę na „sklep chemiczny”. Sprzedawali maseczki, które nie chroniły przed wirusem, sprzedają szczepionki, które są nie do końca zbadane, byle zarobić. Jeśli ktoś wierzy, że wyprodukowano szczepionki by ludzi chronić , jest naiwny. Wyprodukowano, by zarobić. Szczepią bez… Czytaj więcej »

Odyseusz
11 miesięcy temu

Otwórz oczy !!!

szczypawka propaganda.jpg
Strazak Sam
11 miesięcy temu

W latach 60-tych, tak szczepiono. Psy.Widac historia sie powtarza, tylko na naiwnych.

wasyl
11 miesięcy temu
Reply to  Strazak Sam

Zwierzęta gospodarskie też . Krowy dostawały kolczyki .

Paweł
11 miesięcy temu

Myślałem że straż jest od gaszenia pożarów

Zdrowie
11 miesięcy temu

Czy szczepionka likwiduje maski? NIE Czy szczepionka likwiduje dystans? NIE Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE (to jest eksperymentalny preparat medyczny) Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE ( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia ) Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19? NIE Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach) Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmieci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty… Czytaj więcej »

ubek
11 miesięcy temu
Reply to  Zdrowie

stek bzdur i zabobonów,lecz się,ale u psychiatry najlepiej specjalisty w tym zawodzie.p.s na psychiatryku też szczepią i to kilka razy dziennie,buhahahahahahahaha

Zdrowie
11 miesięcy temu
Reply to  ubek
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
71
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content