Podaruj sobie oddech zdrowia z Normobarią Tarnobrzeg

Normobaria zyskuje w obecnych czasach na popularności. Z jej dobroczynnych właściwości będzie można skorzystać w pierwszym takim punkcie w Tarnobrzegu, który zostanie otwarty 1 września.

Komora normobaryczna to pomieszczenie, w którym utrzymuje się ciśnienie najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka. Dzięki ściśle określonym warunkom atmosferycznym tlenoterapia ta jest rewelacyjnym zabiegiem długowieczności, gdzie już po jednej sesji namnaża się nawet do 100% komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych tkanek i komórek powodując ich regenerację. Komora nie tylko wspomaga leczenie wielu schorzeń, ale także wzmacnia odporność organizmu na bakterie i wirusy.

– W obecnych czasach z naszym zdrowiem nie jest najlepiej, coraz więcej osób zmaga się z chorobami cywilizacyjnymi, zdrowiu nie pomaga również czas pandemii. Korzystając z polskiego wynalazku, uznanego w kraju i za granicą, mieszkańcy Tarnobrzega będą mogli poprawić funkcjonowanie swojego organizmu – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Anna Cieśla, prezes spółki Positive.

– Komora to specjalne pomieszczenie, w którym zwiększone są ciśnienie atmosferyczne oraz ilość tlenu, dwutlenku węgla i wodoru. Takie właśnie komponenty składają się na atmosferę występującą dawno temu, jeszcze przed potopem. Wiadomo jakiego rozmiaru były dinozaury, jakie ogromne rosły wtedy paprocie.  Atmosfera panująca w komorze pozwoli dotlenić nasz organizm, dotrzeć tlenowi w najdalsze zakamarki naszego ciała a w związku z tym pozwoli aby nasz organizm funkcjonował poprawnie w optymalnych dla niego warunkach – dodaje.

– Korzystamy z naszej komory na zasadzie sesji podczas której siedzi się wygodnie w jej wnętrzu gdzie panuje atmosfera ze zwiększonymi procentami tlenu, wodoru i dwutlenku węgla i pod zwiększonym ciśnieniem. Sesja trwa min 90 min. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega na regenerację organizmu.  Zapisać się można od środy 1 września. Nasz punkt mieści się na placu B. Głowackiego 48,  obok klasztoru OO. Dominikanów – wyjaśnia właściciel.

Dotychczasowe obserwacje naukowe wykazują, że Normobaria powoduje między innymi następujące pozytywne rezultaty:

– Zmniejsza stany zapalne przez dotlenienie wszystkich komórek
– Przyspiesza rozwój nowych naczyń krwionośnych
– Pobudza regenerację nabłonków
– Działa stymulująco na komórki skóry – fibroblasty. Pobudza w ten sposób produkcję kolagenu i elastyny, które zapewniają elastyczność skóry
– Spowalnia starzenie się organizmu
– Znacząco zmniejsza obrzęk uszkodzonych tkanek
– Zwiększa aktywność osteoblastów i osteoklastów – komórek odpowiedzialnych za zdrowie kości
– Poprawia dostarczanie składników odżywczych nawet do odległych i niedotlenionych komórek ciała
– Zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną organizmu oraz zdolność do zapamiętywania
– Zdecydowanie poprawia dotlenienie wszystkich komórek ciała

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
3 miesięcy temu

„Takie właśnie komponenty składają się na atmosferę występującą dawno temu, jeszcze przed potopem.” – o jaki potop wam chodzi? Coś bredzicie

Bozo
3 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Tzn pani prezes

Paweł
3 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Wystarczy poczytać o normobarii, żeby zrozumieć że nie o szwedzki potop chodzi 😉

Strazak Sam
3 miesięcy temu

Swieze powietrze w lesie zZwierzyniec jest za darmo I o wiele zdrowsze.

Kuzka
3 miesięcy temu

Bylo sztuczne slonce (solarium).byly sztuczne pompowane lalki, teraz wymyslili sztuczne powietrze..O naiwny , polski narodzie.

Bolo
3 miesięcy temu

Daję im pół roku i się zwiną, bo jest to potrzebne ludziom jak drugi otwór w odbytnicy.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content