Nowotwór atakuje – Trzyletni Leoś już w październiku musi być w USA! Trwa akcja charytatywna

Trzyletni Leoś Kuszaj walczy z nowotworem. Glejak nerwu wzrokowego oczka prawego, to jeden z najgorszych możliwych nowotworów, bardzo trudny do leczenia, bardzo niebezpieczny. Szacunkowy koszt leczenia w San Diego wynosi ponad milion złotych.

W ostatnim czasie okazało się, że rodzice Leosia mają niewiele czasu na zebranie tak ogromnej sumy pieniędzy:

Błagamy o pełną mobilizację! Musimy bardzo przyśpieszyć. Mamy może 2-3 tygodnie na zbiórkę i wyjazd! Po konsultacji z doktorem Andrew Changiem z kliniki w San Diego jest ogromna obawa, że glejak może zaatakować też drugie oczko Leosia! Z nowego rezonansu, który zrobiliśmy w poniedziałek, wynika, że guz jest blisko skrzyżowania nerwu wzrokowego lewego oka. Pan doktor daje nam aż 95 % szans na wyleczenie glejaka… Nie wiadomo jednak, czy wzrok w prawym oku powróci – nie może tego zagwarantować, ale też wykluczyć. Łudzimy się, że choć trochę da się go jeszcze uratować… Aby jednak tak się stało, musimy lecieć do USA jak najszybciej! Błagamy o pomoc! – apelują za pośrednictwem platformy siepomaga.pl., gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie chłopczyka.

W sobotę 25. września nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędzie się Piknik Charytatywny dla Leosia. Imprezę rozpocznie Bieg dla Leo, o godz.13. (szczegóły na plakacie)

Chłopczykowi można pomóc biorąc udział w Bazarku charytatywnym dla Leosia, Licytacjach dla Leosia lub wpłacając pieniądze bezpośrednio za pośrednictwem portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/wzrok-leona.

 

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 miesiąc temu

Już wpłaciłem i korzystając z okazji przypominam: Będziesz wisiał. „minister jednej choroby”

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

A ty nie? Takie życzenia obrócą się przeciwko tobie.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

Co do dzieciaka masz ?Nawet debilu poprawnie zacytować nie potrafisz

Bozo
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Nie wyzywaj mnie cwelu. Nikogo nie cytowalem. Do dzieciaka mam 50 zł które wpłaciłem. A ty parówo co masz?

łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

Ten szczur odkąd chłopaki chcieli z nim porozmawiać pod blokiem i uciekł im do windy to teraz nigdzie nie łazi bez ochrony

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  łysy

Tylko nam sanepidu nie podpal psychopato

do głaba
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

a ty bedziesz siedział za takie wpisy głąbie!grozby karalne i do tego podrzeganie do nienawisci,jesteś debilem,lub uczniem najwyzej 4 klasy podstawówki!brak słów!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content