McDonald’s z dostawą do biura i domu w Tarnobrzegu – wszystko dzięki Glovo!

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Nową mapę tworzy także Tarnobrzeg, którego mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączył Tarnobrzeg. Jego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. Brzmi kusząco, prawda?

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda?

informacja prasowa
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
1 miesiąc temu

Gdyby to jeszcze można było nazwać pełnowartościowym jedzeniem, a tak strach jeść nawet za darmo !

Szczepan
29 dni temu
Reply to  Odyseusz

W jednym daniu masz zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień. biorąc do tego szejka owocowego wpadają wszystkie niezbędne witaminy. Dla pewności warto napić się kieliszka mocnego alkoholu po takim jedzeniu, żeby zabić „to co niezdrowe” w tym jedzeniu i wszystko jest dobrze.

lol
29 dni temu
Reply to  Odyseusz

zapisy na 3 dawke

orzeł
29 dni temu
Reply to  Odyseusz

gdyby ktoś jeszcze zmuszał do kupowania lub brania…

Imię
1 miesiąc temu

Ta i dupy rosnąc

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content