Noc spisowa w Tarnobrzegu

Tylko do 30 września mamy czas na dopełnienie obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Osoby, które jeszcze się nie spisały, mogą to zrobić w najbliższą sobotę,  25 września 2021 r. w godz. 8.00-24.00 w Tarnobrzeskim Oddziale Urzędu Statystycznego.

Przez cały dzień, aż do północy – do godziny dwudziestej czwartej, w budynku Urzędu Statystycznego przy ul. Wyspiańskiego 12 do dyspozycji mieszkańców będą pracownicy i rachmistrzowie, którzy pomogą wypełnić formularz.

Przypominamy również o innych możliwościach spisania się. Najpowszechniejszym i najprostszym dla znacznej części społeczeństwa sposobem dokonania spisu jest ankieta wypełniona w Internecie. Link do ankiety znajduje się tutaj.

Osoby bez dostępu do Internetu w swoim miejscu zamieszkania, mogą zadzwonić na numer Infolinii – tel. 22 279 99 99, która działa od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-20.00 lub przyjść do punktu spisowego w Urzędzie Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7a, gdzie z pomocą przeszkolonego pracownika można dokonać spisu.

Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie, kontaktują się telefonicznie rachmistrzowie spisowi, w celu przeprowadzenia spisu w formie wywiadu telefonicznego. Rachmistrzowie spisowi dzwonią wyłącznie z numerów telefonu: 22 82 88 888 lub 22 279 99 99

Kolejną opcją jest wywiad bezpośredni przeprowadzony przez rachmistrza w domu respondenta. Rachmistrz rejestruje odpowiedzi osoby spisywanej na urządzeniu mobilnym, które jest wyposażone w oprogramowanie do przeprowadzenia spisu.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
10 miesięcy temu

spis trzody stanu oraz jej zasobności !

Józiek
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Ciebie powinni odnaleźć, spisać i osadzić.

Odyseusz
10 miesięcy temu

Inwentaryzacja stany trzody zagrodowej

ambrozy
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

JESTEŚ CZUBKIEM

TO JEST SPISEK!
10 miesięcy temu

Spisek że nam się każą spisać, spisek służb na naszą wolność, spisują nas na listy ! Dlaczego mamy brać udział w tym spisku!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content