„Szczepimy się z OSP” – tym razem w Mokrzyszowie

Prezydent Miasta Tarnobrzega, Wojewódzki Szpital w Tarnobrzegu, Ochotnicza Straż Pożarna Tarnobrzeg, zapraszają do udziału w akcji „Szczepimy się z OSP”, która odbędzie się w niedzielę 26 września w godzinach 8-15, w strażnicy OSP Tarnobrzeg os. Mokrzyszów, ul. Zamkowa 1A.

Zaszczepić będzie można się bez rejestracji szczepionkami: Johnson & Johnson – jednodawkowa lub Pfizer – dwudawkowa. Szczepione będą osoby powyżej 16 roku życia.

– W związku z wzrostem ilości zakażeń i możliwymi obostrzeniami warto skorzystać z możliwości szczepienia przeciwko Covid-19 – informuje rzecznik UM Tarnobrzeg.

Osoba mająca problem z dotarciem do miejsca szczepień może liczyć na pomoc straży, która przewiezie osobę, która nie może sama dotrzeć do punktu szczepień.

Telefon: 600-306-423 – Wojciech Zioło (Komendant Miejski OSP).

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
COVIDIANIN
10 miesięcy temu

Szczepimy się z OSP – co tydzień to samo, rzygać się już chce. Ileż można molestować tymi szczepieniami?

Szczepan
10 miesięcy temu
Reply to  COVIDIANIN

tyle ile Bill Gates kazał. Sam mówił, że jest nas za dużo na podkarpaciu. Albo będą nas się pozbywać szczepionkami, albo ceny w sklepach będą takie, że z głodu padniemy. Ceny już rosną!

bill
10 miesięcy temu
Reply to  Szczepan

tak bil gates kazał wszystkich wyszczepić,tych opornych też,rozkaz wykonać,spocznij,buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

WSTYD DLA OSP !
10 miesięcy temu
Reply to  COVIDIANIN

W życiu bym nie przystąpił do OSP ,wstyd i hańba dla strażaków angazować się w srovidowe akcje wciskania jakiegoś preparatu nie wiadomo na co i w jakim celu, przypadkowym ludziom, podstępem ,kozystając z ich nieświadomości. WSTYD DLA OSP

Piguła
10 miesięcy temu
Reply to  COVIDIANIN

Rodzice nie chcą żeby szprycować swoje dzieci to muszą szprycować dorosłych 3 dawką „przypominającą” a na wiosnę będzie 4 dawka „podtrzymująca”

Gość
10 miesięcy temu

W mokrzyszowie to się szczepio w sklipie monopolowy

Dębowy mocny
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

Tam już od dawna jest punkt szczepień

Lula
10 miesięcy temu
Odyseusz
10 miesięcy temu
Reply to  Lula

Coraz częściej ludziom po szczypawkach odbija pod deklem

ambrozy
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

to po co sie szczepiłeś?

Zorro
10 miesięcy temu

W koncu Kalinka doczekal sie swojej kolejki.JAKIE TO. ZALOSNE.

Odyseusz
10 miesięcy temu
Odyseusz
10 miesięcy temu

Nie bierz udziału w eksperymencie medycznym !

konowały ukrywają prawdę.jpg
Nie MY tylko ONI !
10 miesięcy temu

Dlaczego w tytule jest „SZCZEPIMY” ? Nie my,tylko ONI.
Powinno być „Szczepią się z OSP” i sprawa załatwiona. Nikt nie ma prawa używać formy „my” dla wdrażania swoich prywatnych ideologii ,wierzeń, zabobonów. Nie my, tylko wy i oni, ciemnota, barany, które wierzą w „cudowne szczepionki” i wyznają srandemie i covidianizm. Niech sobie wyznają, ale to nie jestesmy my i nigdy nie będziemy. Możecie sobie wyznawać co wam się podoba i uprawiać swoje dyscypliny ,wasza prywatna sprawa.
Tak swoją drogą , dlaczego nadwisla24 naglaśnia jakieś prywatne akcje wyznawóc srovid i po co to robi? Nie pisać o tym i wyciszać temat. Milczenie jest złotem!

foliarzyna
10 miesięcy temu

Prezydent miasta, szpital i OSP zapraszają na akcje więc jaka to prywatna akcja? Prezydent zaprasza bo najlepiej zaszczepione samorządy dostaja kasę od rządu. Kasa wżniejsza od zdrowia mieszkańców. Gdy zaszczepieni mieszkańcy bedą chorować to zarobi na tym szpital, który i tak zarabia za szprycowanie. Strażacy również za każdego zaszczepionego dostaja kasę od rządu. CzY TO JEST K. NORMALNE? fILM, KTÓRY PODLINKOWAŁ ODYSEUSZ JEST PRZERAŻAJĄCY!!!!!!!!! K…WA NIEDŁUGO WSZYSTKICH TO CZEKA JEŻELI SIE NIE OPAMIĘTAMY!!!!! „szczypawkowy HOLOCAUST https://www.youtube.com/watch?v=VabNoJENQpM

ambrozy
10 miesięcy temu
Reply to  foliarzyna

gates kazał tych anty szybko wyszczepic,kuj,kuj,buhahahahahahaha

smile
10 miesięcy temu
Reply to  ambrozy

Idź się wypałuj to Ci przejdzie….:)

Meksykanin
10 miesięcy temu
Reply to  ambrozy

Gates to mi może gumiaki wyszorować

Neltah
10 miesięcy temu
Reply to  foliarzyna

No więc tym bardziej ten portal NIE POWINIEN tego w ten sposób nagłaśniać,jako że nie czerpie korzyści z samorządu i nie jest finansowany z tych pieniędzy. Oni się szczepią-prosze bardzo, ich sprawa

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content