LIVE: Siarka II Tarnobrzeg – Olimpia Pysznica. Zapraszamy na transmisję

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję meczu pomiędzy Siarką II Tarnobrzeg a Olimpią z Pysznicy. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach 8. kolejki klasy okręgowej.

Mecz odbędzie się w sobotę 2. października br., początek godz.14

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wasyl
10 miesięcy temu

Co to za drużyna , gole – szkolne błędy , niektórym nie chce się biegać , dokładność podań i strzałów nas bramkę – dno . Nie ma na co patrzeć i to ma być zaplecze 1 Siarki – obraz nędzy i rozpaczy .

odp
10 miesięcy temu
Reply to  wasyl

grał napastnik z pierwszego składu i tylko 1 gola strzelił trochę słabo a obrona to fakt dziecinne błędy robiła ale tam są ogrywani juniorzy awansu też nie będzie chyba że pierwszy skład awansuje

odp
10 miesięcy temu

nie spodziewałem się takiego wyniku w sandomierzu fakt że padło 5 goli ale i dwie czerwone kartki janeczko mnie nie dziwi ale bierzadło trochę tak a nie mamy obrońców którzy go zastąpią bo ich nie mamy i skąd ich brać?

PIERWSZY SKŁAD
10 miesięcy temu

wisła siarka 3:2
dwie czerwone karki: Janeczko i Bierzadło

kolo
10 miesięcy temu

Kopacze w końcu sobie zdali sprawę ze w przypadku ewentualnego awansu wszyscy straca prace i będą musieli szukać sobie innej.Tak zawsze było ,jest i będzie w Siarce Tarnobrzeg..(chociaż ja nie widzę tej drużyny w II lidze) Dla przykladu np w Ostrowcu czy Stali Stalowa Wola pilkarze maja w kontraktach ze w wazie awansu maja zapewnione miejsce w druzynie w 2 lidze.W Siarce nic z tego i wypad będzie jak zawsze.

Hahaha
10 miesięcy temu
Reply to  kolo

Chyba mówisz o swoich paralitykach pławo, tylko że im awans nie grozi 😀

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content