LIVE: Szczepienia przeciwko COVID-19 w ocenie epidemiologa dr Zbigniewa Hałata. Zapraszamy na transmisję konferencji

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji z udziałem dr Zbigniewa Hałata oraz filozofa prof. Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Wolne Wybory.

Tematy wykładów:

Dr Zbigniew Hałat (lekarz medycyny, epidemiolog) „Chrońmy nas i nasze dzieci”

Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz „Odwaga to milowy krok ku wolności”.

Konferencja odbędzie się w niedzielę 3 października br., -Dworek pod Lipami, Tarnobrzeg ul. Henryka Sienkiewicza 208, w godzinach od 10.30-12.30.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich

LIVE


**************************************************

Wolne Wybory to ruch społeczny powstały z inicjatywy Polek i Polaków pragnących wolności i normalności. Naszymi celami są WOLNOŚĆ OSOBISTA i WOLNOŚĆ POLSKI. Pragniemy normalnego, dobrego życia. Chcemy, aby każdy z nas był wolnym człowiekiem, mogącym decydować o własnym losie, o losie swoich dzieci i swojej rodziny, dokonując wolnych wyborów, oraz abyśmy żyli w pełni suwerennym państwie, czyli w wolnej Polsce.

Jesteśmy za rozwojem polskiej przedsiębiorczości, rolnictwa opartego na rodzinnych gospodarstwach, polskiego przemysłu i górnictwa oraz polskiej myśli naukowo-technicznej i kultury. Będziemy dążyć do niezależności finansowej i energetycznej naszego kraju oraz należytego wykorzystywania naturalnych zasobów. Chcemy, aby Polska stała się krajem dostatnim, przyjaznym dla obywateli i dobrym dla życia, tak aby Polacy mieli dostęp do zdrowej żywności, żyli dłużej i mniej chorowali, cieszyli się ze swych rodzin i swych osiągnięć, a przede wszystkim, aby rządzili nami mądrzy ludzie, uczciwi i w pełni odpowiedzialni za nasz kraj.

Sylwetki gości:

Założycielem i przewodniczącym ruchu Wolne Wybory jest prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz. Po studiach na Politechnice Gdańskiej (elektronika), które kontynuował na KULu (filozofia), wyjechał za granicę i w 1987 ukończył studia filozoficzne na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. W 1991-1992 był wiceprezydentem Gdańska. W 1998-2000 pracował w MSZ. Doktoryzował się z filozofii na Uniwersytecie Oksfordzkim. Habilitację otrzymał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przez wiele lat pracował jako profesor na znanych zagranicznych uczelniach. Obecnie jest profesorem Uniwersytetu Opolskiego. Wypowiada się często w mediach niezależnych: NTV, wRealu24, MN i in. Jego książka Tractatus Politico-Philosophicus (Routledge 2017) została w 2018 roku nominowana do konkursu APA Joseph B. Gittler Award na jedną z najbardziej znaczących prac w dziedzinie filozofii współczesnej. W 2019 jako jedyny Polak wygrał prestiżowe stypendium Lady Davis Grant na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie i otrzymał zaproszenie do prowadzenia zajęć z filozofii polityki jako profesor wizytujący. Zdobył też pierwsze miejsce w Polsce w plebiscycie Osobowość Roku 2020 w kategorii Nauka.

Dr Zbigniew Hałat – lekarz specjalista epidemiolog, w latach 90. w trzech kolejnych rządach Główny Inspektor Sanitarny i zastępca ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych. Jest autorem opracowań, artykułów i wykładów m.in. z dziedziny zdrowia publicznego i praw konsumentów, w tym szczególnie propagujących zdrową wodę i zdrowe żywienie.

Zapraszam Serdecznie

Wolne wybory Podkarpacie

Kontakt: wolnewyborypkr@gmail.com

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
janwdupowkręt
2 lat temu

Zdecydowanie warto posłuchać człowieka, który wie, co mówi!

Odyseusz
2 lat temu

Ludzie powinni wiedzieć jakie są tzw obie strony medalu

ok.png
józek z wólki
2 lat temu

GŁUPI I GŁUPSZY

Odyseusz
2 lat temu

Idziesz na rzez szczypawki baranie i o tym nie wiesz!

propaganda szczypawkowa.jpg
józek z wólki
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

pierdy smierdzące

smile
2 lat temu

Sądząc po kulturze wypowiedzi….jesteś ze strony rządzącej…

józek z wólki
2 lat temu
Reply to  smile

tak od lewaków i zboczeńców rzadzących łunio

wasyl
2 lat temu

Mózg odmówił myślenia po szczypawce , a na poprawę proponuję 3, 4 5 itd dawkę .

Neltah
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

ostatnio takich newsów o śmierci młodych osób przybyło, jacyś sportowcy, dziennikarze, inne osoby, nagle zmarły. Codziennie taki news. Sprawdzajmy klepsydry i róbmy notatki .Ja takich rzeczy nie pamiętam w poprzednich latach

wasyl
2 lat temu

A ty w jakiej mieściśz się kategorii ? Nie oceniaj sam bo ciebie ocenią jako tego , który podpisuje wyrok przy konowale na siebie nie wiedząc nic o szczypawkach , bo to co piszą i podają judasze szczepionkowi to oszustwo o nie wiadomo jakich skutkach .

Odyseusz
2 lat temu

Otwórzcie oczy póki nie jest za późno !

medialna depopulacja.jpg
józek z wólki
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

pierdoły

Komik
2 lat temu

Za takie gloszenie tych pierdol, kilka tysiecy wpadnie..Nic tylko jezdzic po Polsce , I wyglaszac teorie wyssana z palca.

Neltah
2 lat temu
Reply to  Komik

Problem polega na tym że część tak zwanych teorii spiskowych sprzed kilku lat się wypełniło. Ta może być jedną z nich. Narazie mamy szczepionkowy cyrk i tak naprawdę nie znamy motywów jego producentów ani o co w tym chodzi. Sprawa śmierdzi od dawna. Za pół roku będziemy już znać efekt szczepień i się okaże która strona ma rację, ale jak znam życie nauka zawsze wygrywała nad propagandą.

józek z wólki
2 lat temu
Reply to  Neltah

o to chodzi ,aby ludzie nie chorowali i nie umierali,czy to takie trudne do zrozumienia?a wiem ziemia jest płaska a w szczepionkach chipy i wszystko było wiadomo 200 lat temu,hi,hi

Neltah
2 lat temu

ale jesteś naiwny i ciemny. A na wykład oczywiście nie poszdłeś bo za trudne…

józek z wólki
2 lat temu
Reply to  Neltah

chciałem ale klamki były powyjmowane

wasyl
2 lat temu
Reply to  Neltah

Nie ten poziom myślenia i nauki – za wysokie progi .

wasyl
2 lat temu

Odpowiedz tym w Izraelu , Singapurze , UK / 80 % wyszczepienia / czemu chorują , zapytaj ich , państwa pozamykane i tyle zachorowań ? Jedna dawka to obniżenie odporności o 30% . Zaszczepiony – UWAŻAJ , ale to MUTANTY SZPEPIONKOWE ZARAŻAJĄ .

wasyl
2 lat temu
Reply to  Komik

Na takie spotkania chodzą MYŚLĄCY I NIE OGLĄDAJĄCY propagandy szczujni TVPiS . Jak się chcesz szczepić zapytaj o badania końcowe tego SYFU .

heniek z meksyku
2 lat temu
Reply to  wasyl

szczepią 11 miesiac ,a te durnie dalej swoje teorie spiskowe

Komik
2 lat temu
Reply to  wasyl

Nie szczepilem sie, I nie bede krolikiem doswiadczalnym.Ruch na swiezym powietrzu, zdrowe odzywianie sie,to mi wystarcza.

czesław z miechocina
2 lat temu

Pokój bez klamek?

Komik
2 lat temu

Zolte papiery, I bialy fartuch.??

jozim z bazim
2 lat temu
Reply to  Komik

popatrz klamki nie ma za tymi panami,jak oni wyjdą?

Kamila
2 lat temu
Reply to  Komik

Na razie tylko pokój bez klamek

jozim z bazim
2 lat temu

gdzie jest klamka!?

Józiek
2 lat temu

Konferencja w pomieszczeniu, w którym widać drzwi bez klamek.
Jakie to symboliczne
Miłego oglądania, foliarze.

foliarz
2 lat temu

szkoda,ze wiecej nie mówili o polityce,tylko co drugie słowo

słowo do redakcji
2 lat temu

zachowajcie oryginał nagrania z wykładu, gdyż youtube wiele razy ocenzurowało wykłady doktora Hałata wyciszając niewygodne fragmenty. W tej sytuacji warto umieścić film na własnym serwerze

Józiek
2 lat temu

Nawiasem mówiąc ten profesorek nudzi fhui.

Samuraj z Tarnobrzega
2 lat temu
Reply to  Józiek

dlaczego taki odważny nie byłeś podczas konferencji tylko w sieci się rzucasz. Trzeba było na miejscu mężnie wyrazić swoje zdanie na temat „foliarstwa”. Ale mamy odważnych oponentów!

Józiek
2 lat temu

Nie mam w zwyczaju uczestniczyć w zgromadzeniach sekt.
Nie traktuję ich poważnie.

Neltah
2 lat temu
Reply to  Józiek

Bo twoja sekta to tvn i „naukowcy” pokroju Niedzielskiego i jego psów. Oni nie muszą nic udowadniać, wystarczy że powiedzą że szczepionki sa niezbędne ,a srovid jest bardzo groźny i to jest twoje głowne źródło wiedzy i twój punkt widzenia. A ludzie którzy badają zjawisko, sprawdzają źródła ,fakty, podejmują debatę to oczywiście sekta. No wiadomo.
Sam widzisz, na wykład przyszli ludzie z wyższym IQ ,którzy rozumieli o czym był wykład, a dla ciebie to nudy

heniek z meksyku
2 lat temu
Reply to  Neltah

Wykład był o polityce,chca wejść do sejmu i sie nachapać,taka prawda,pranie mózgu

heniek z meksyku
2 lat temu

Pokój bez klamek ,ja w nim zamkniety ,a nademną napis niedo…..

Józiek
2 lat temu

Natomiast co do kwestii zaniechań w kwestii standardowego leczenia pacjentów – całkowita zgoda. Zaniechano podstawowej opieki zdrowotnej. Przychodnia nr 3 to tylko jeden medialny przykład tego jak lekarze (zaszczepieni przecież jako pierwsi), wykorzystali system tele-pierdu-pierdu-porad to wypełniania zobowiązań wobec NFZ, bo o wypełnieniu zobowiązań wobec przysięgi Hipokratesa – zupełnie nie ma mowy…

heniek z meksyku
2 lat temu
Reply to  Józiek

to dlaczego dr. hałat nie leczy?jest lekarzem?

Luzak
2 lat temu

Wygodniej ,jezdzic po kraju I glosic teorie niczym nie poparta, I miec za to niezla kase, niz siedziec w gabinecie, za ,,marne” grosze.

wasyl
2 lat temu
Reply to  Luzak

Bo nie jest sprzedajny jak ci namawiający JUDASZE SZCZEPIONKOWI .

Samuraj z Tarnobrzega
2 lat temu

Hałat nie leczy bo jest na emeryturze, dwa nawet jakby chciał to by mu Izba Lekarska zabrała prawo wykonywania zawodu. Robi co może informując, mówi to czego młodsi lekarze się boją powiedzieć!

heniek z meksyku
2 lat temu

mówi o polityce bo sie mu marzy

wasyl
2 lat temu

Więcej takich spotkań , niech naród się dowie do czego zmierza biorąc ten SYF .

wasyl
2 lat temu

Wszyscy holistyczni leczą , tylko konowały przez teleporadę .

karol
2 lat temu

Nawet taliby sa mądrzejsze od was bo chodza w maseczkach,brak słów!

Jerzy
2 lat temu

Raport Departamentu Obrony USA: Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na COVID-19 Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na COVID-19 « Wolne Media

Neltah
2 lat temu

Polecam obejrzeć jeszcze wywiad z lekarzem Tomaszem Wołoszynem
https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=52157

BODZIO
2 lat temu
Reply to  Neltah

polecam dobrego psychiatre

Neltah
2 lat temu
Reply to  BODZIO

Jednemu możesz nie wierzyć, ale teraz czas na debatę NA ARGUMENTY .Tego już nie podważysz, bo za mało wiesz
https://www.youtube.com/watch?v=U37TzMa010o

Postaw mi kawę na buycoffee.to
49
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content