Zakłady na Ligę Mistrzów. Kto faworytem?

Kto wygra w bieżącym sezonie Ligę Mistrzów? Sprawdźcie, jakie są zakłady na zwycięzcę i nie tylko u polskiego legalnego bukmachera.

Warto zaznaczyć na wstępie, że od 2017 roku weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Od tamtej chwili, aby móc w Polsce zawierać zakłady, dany bukmacher musi otrzymać licencję od Ministra Finansów. Na ten moment w Polsce działa kilkanaście legalnych bukmacherów, którzy odprowadzają podatki w Polsce. Należy do nich polski legalny bukmacher eWinner.

Zakłady i Liga Mistrzów – kto wygra?

Liga Mistrzów już się zaczęła i po pierwszych meczach mamy lepszy wgląd w to, jak grają poszczególne drużyny w swoich ligach oraz w bieżącej edycji Champions League. Wg bukmachera eWinner największy szanse na zwycięstwo ma Paris Saint-Germain. Kurs na zwycięstwo to ok. 4.80. Dalej plasują się Bayern Monachium oraz Manchester City z kursami ok. 5.00. Co ciekawe, bardzo wysoki kurs jest Chelsea Londyn, który wygrała w poprzednim sezonie – 9.00.

Zakłady w eWinner z rozbudowaną ofertą

Warto zaznaczyć, że eWinner oferuje zakłady nie tylko na zwycięzcę, ale również na bardziej szczegółowe zdarzenia. Gracze obstawić mogą między innymi:

  • kto dotrze do finału
  • kto dotrze do półfinału
  • zwycięski kraj, z którego pochodzi dana drużyna klubowa
  • zwycięska grupa
  • króla strzelców
  • kto zanotuje najwięcej asyst

Dzięki tak rozbudowanej ofercie gracze mają możliwość typowania wielu zdarzeń, śledząc na bieżąco wszystkie wyniki. Oczywiście – dostępne są również zakłady na pojedyncze spotkania w Lidze Mistrzów.

Zakłady na Króla Strzelców Ligi Mistrzów

W przypadku zakładów na Króla Strzelców zaskoczeń nie ma. eWinner typuje, że najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów 2021/2022 będzie Robert Lewandowski. Kurs na to, że Polak sięgnie po koronę Króla Strzelców wynosi ok. 2.55. Daleko za nim są Sébastien Haller (Ajax Amsterdam – kurs 7.60) czy też Cristiano Ronaldo (Manchester United – kurs 11.00). Pamiętajmy też, że wiele zależy od tego, jak daleko dana drużyna zajdzie.

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy

Warto wspomnieć, że eWinner oferuje zakład bez ryzyka na start dla nowych graczy. Bonus jest dostępny dla wszystkich, którzy rejestrują się po raz pierwszy. Maksymalny zwrot stawki wynosi 100 PLN – pieniądze można wypłacić na konto bankowe lub grać dalej.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

materiał zewnętrzny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content