LIVE: Konferencja prasowa Klubu Konfederacji Tarnobrzeg. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej Klubu Konfederacji Tarnobrzeg, dotyczącej spraw miejskich.

Konferencja odbędzie się w piątek 15. października br., początek godz.13.30.

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
137 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
GOŚĆ
10 miesięcy temu

Kochani nic nie zrobicie w tym mieście. Moim zdaniem w Tarnobrzegu nadal zydo-komuna trzyma wszystkie stołki dbający tylko o swoje interesy od tych małych po duże. Ma popleczników w byłych ubekach i ich rodzinach oraz w osobach o malutkich rozumkach. Reszta ma wszystko daleko w d… bo do życia wystarczy jej tani kurczak i piwo ze „stonki”… Mam tylko nadzieję że kiedyś wybory będą obowiązkowe i ta pozostała reszta trochę z musu i trochę z przekory wybierze właśnie Was. Tylko czy do tej pory będzie jeszcze miasto Tarnobrzeg z prezydentem i radnymi którzy na to zasłużyli?! Ja w to bardzo wątpię. Życzę wytrwałości i powodzenia.

Szczepan
10 miesięcy temu
Reply to  GOŚĆ

Tak. Osoby, które nie biorą udziału w głosowaniach bo nie mają swojego kandydata albo się tym nie przejmują w przypadku zmuszenia ich do oddania głosu na pewno wybiorą korwino podobnych. Zmobilizowaliście się na 100% przy poprzednich wyborach i to był Wasz max. Może kilka inicjatyw miejskich konfa ma słusznych, ale ciągle odstrasza ich zamordyzm, dresiarski elektorat i narzucanie swojego myślenia innym. Bo kto myśli inaczej jest głupi, nie?

Janusz
10 miesięcy temu
Reply to  GOŚĆ

Układ jest od 30 lat i ma się dobrze.

Józio
9 miesięcy temu
Reply to  Janusz

A może zamiast bredzić o układach lepiej włączyć się aktywnie w życie miasta, coś konkretnego zrobić, albo chociaż iść na wybory i zagłosować ?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  GOŚĆ

Pewnie że tak i co ciekawe teraz także się rozmnożyło to o następne pokolenia.
Teraz kto nie zna dziadków, ojców myśli że to mlódzi bez układów a to tylko ” jedna wielka LIPA” – to samo skurw….o, te same poglądy, te same metody ( a nawet lepsze bo ulepszone), te same cele ( kasa, koryto, władza ) tymi samymi metodami( oszustwa, kłamstwa, okradanie, złodziejstwo) tylko teraz zamiast PZPR , UB, SB ,Milicja,TW są z PO, SLD, ZSL, PIS itd. itp

Stan
8 miesięcy temu
Reply to  GOŚĆ

Wybory obowiązkowe? Bóg ci rozum odebrał.

Adam Ciołkosz
10 miesięcy temu

wstyd dla tego miasta, że tak konfederacja sie panoszy

Baśka
10 miesięcy temu
Reply to  Adam Ciołkosz

Odezwał się ten co mu emeryturę zmniejszyli albo któremu dziadkowie kranik z kasą przykręcili 🙂 Dla twojej wiadomości konferencję może zorganizować każdy kto ma tylko coś do powiedzenia 🙂

KAZIK
9 miesięcy temu
Reply to  Baśka

Wręcz szerzej.
Każdy- również ten kto nie ma nic do powiedzenia – może zwołać i nagłośnić konferencję.

As
10 miesięcy temu

Ciekawa jest obecnie ta Konfederacja w sejmie. Trochę się już w tym gubię. Posłowie z mównicy sejmowej o ile nie grożą pozbaweieniem życia ministra zdrowia są przeciw rządowi .Głosują natomiast często za obozem rządzącym. Dla mnie to jest podwójna moralność. Ale jest przecież tyle miejsc do obsadzenia w spółkach skarbu państwa

Stan
8 miesięcy temu
Reply to  As

As intelektu, to ty nie jesteś, od dzisiaj masz ksywkę „dupek żołenny”. :)))

obywatel
10 miesięcy temu

Szkoda czasu na ten kaberecik – filar tarnobrzeskiej konfederacji – W Z jest obecnie zadowolony ( odwiert jest w BO na 2022 r., park zwierzyniecki w trakcie realizacji a pomnik już stoi ) przy współudziale burmistrz, PO, PIS, SLD i reszta miejscowego badziewia .
PO CO TEN CYRK ???

Luzak
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

TEN SAM CYRK- TE. SAME MALPY.!!

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Luzak

Nie nasz cyrk to i nie nasze małpy – szkoda tylko , że ZA NASZE ( mieszkańców ) bawią się w cyrk ze swoimi małpami a my musimy ogłądać mimo woli ten cyrk z nienaszymi małpami i jeszcze ze swoich płacić .

Irka
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Napij się wody siarczkowej to może cię dobrze przeczyści. Co do twojej głowy to nie mam pomysłu. Może ktoś pomoże znaleść dla obywatela jakieś lekarstwo?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Irka

Właśnie tacy jak Ty winni pić tą wodę bo takie popierd ..ne pomysły rodzą
– ZA CUDZE , NA CUDZY KOSZT – tyle potraficie fajtułapy bezmyślne ???
Pewnie – dalszy ciąg zabawy Zycha nie za swoje , ciągle tylko za kasę mieszkańców chce realizować wątpliwe inwestycje czyli de facto z realizacją jego wizji za każdym razem drenować chce kieszenie ( portfele) mieszkańców .
Po ostatnich dokonaniach , żadnej różnicy pomiędzy burmistrzem a Zychem – za wszelką cenę, wszelkimi sposobami realizować swoje wizje ale za każdym razem za cudze!

Irka
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Jednak miałam rację, bo z logicznym myśleniem u obywatele nie jest najlepiej skoro nie dostrzega w tej sprawie żadnej różnicy. Remontuj drogi i chodniki na równiejsze i piękniejsze , abyś mógł po lepszych chodzić szukać pracy.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Irka

Zawsze były, są i będą równiejsze i piękniejsze – tak było , jest i będzie – logika tu nie ma nic do powiedzenia
– inwestorzy nie po to przychodzą a tu nie ma ani szkół z renomą ( zwłaszcza technicznych ) , młodzieży ( bo spierd..a) , ani klimatu ( nie było, nie ma i nie będzie ) do tworzenia inwestycji z miejscami pracy w których dobrze by mieszkańcy zarabiali !!!
Jak nie wiesz dlaczego to zapytaj się Mleczrza , Mastalerza, Kiełba itd ..

fach
10 miesięcy temu

Niech zgadnę, dworzec kolejowy, Zwierzyniec i wody siarczkowe? 😉 Jednym podoba się riwiera, innym wody, a jeszcze innym „obwodnica”, każdy ma swój gust 🙂 Tylko gdzie w tym rozwój?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  fach

Jakie gusty taki rozwój ???
A i, ani ani – tacy pomysłodawcy z wizjami !!!

Marta
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Za to wy lubicie się wspinać po ściankach za 3 miliony.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Marta

Tacy jak ja to tylko mogą popierd….ć zarówno pomysłodawców, twórców, realizatorów i chwalących tą ściankę – tak naprawdę skurw,….two od początku do końca a wszyscy powiązani z tą wizjonerskim bublem powinni siedzieć w więzieniu — ABY BYŁO JASNE i wszystkich którzy mają z tym coś wspólnego to bym wypierd…ł z pracy , z rady a zwłaszcza z burmistrza .

ciekawy
10 miesięcy temu

Jestem ciekawy czy zostanie poruszony temat dyskryminacji tarnobrzeskich handlowcow poprzez pobieranie od nich oplat i wpuszczanie za darmo przyjezdnych handlarzy na tzw pchli targ.Sprawa wymaga szybkiej interwencji !!!!!

Kasia
10 miesięcy temu
Reply to  ciekawy

Czy urzędnicy DB nie są w stanie interweniować?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Kasia

Ale najpierw ktoś musi tam z petycją lub skargą .

Odyseusz
10 miesięcy temu

Brawo dla tego zdrowo myślącego pana bez maseczki . Co do pani obok, to albo wyżarło rozumek albo głupota afiszuje się poprzez szmatę na ustach – na świeżym powietrzu patrz impreza tygodnika Nadwiślańskiego w TDK. Chcecie sprawdzić skuteczność maski niewolnika na twarzy , puście bąka w majtach a przekonacie się o skuteczności propagandy medialnej !!!!

trucie mózgu.jpg
Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Spadaj ruski trollu

Odyseusz
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

vice versa

fuck off.jpg
Ewa
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Zdjęcie jest stare z czasów szalejącej pandemi.

Odyseusz
10 miesięcy temu
Reply to  Ewa

Mówi pani o medialnej pandemii. Proszę poczytać definicję pandemii, dopóki nie została ostatnio zmieniona!

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

dziś też zdrowo myślał?

Odyseusz
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Podmienili zdjęcie na wcześniejszym było odwrotnie. To się nazywa sabotaż redakcji .. !

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

no ja wiem, wg Ciebie rok temu był mądry i nie nosił maseczki mimo nakazu a teraz nosi miseczkę bezobowiazkową i jest…

Odyseusz
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł
aka
10 miesięcy temu

Nie ośmieszajcie się tutaj nic a nic nie zrobicie pokaz dla pokazu że istniejecie

Neltah
10 miesięcy temu

A dlaczego ci którzy sa na stanowiskach nie zajmują się trudnymi tematami? Bo mają już pełno roboty na zlecone zadania i mają zapłacone za to co mają zrobić i nic ponad to. Dlatego potrzeba więcej osób takich jak w konfederacji którzy będą zajmowac się czymś więcej . Ale skąd ich wziąć, skoro nikomu nie chce się działać społecznie, albo się boi? Takie dziwne czasy nastały. Każdy tylko praca, rodzina, zajęcia dodatkowe i na więcej czasu brak.

fach
10 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Ale jakimi trudnymi tematami? W kółko jest dworzec kolejowy, wody siarczkowe i Zwierzyniec. Trudny temat to byłoby np. powołanie gminnej spółki zajmującej się kompleksowo odpadami. Ale na ten i podobne tematy miejscowi politycy zgodnie milczą 🙂

Neltah
10 miesięcy temu
Reply to  fach

Temat śmieci, zamykania śmietników jest często podejmowany przez wyborców PO, na przemian z problemem pojemników na psie kupy i wyprowadzaniem psów. Może jeszcze mają mówić co sie w mieście buduje a czego nie buduje,albo o wymianie pieców EKO ,bo palą liście na działkach,o premierze piw z browaru ?No chyba żartujesz że o tym mają mówić? To że opinia publiczna jest zainteresowana jakimś tematem w dużej mierze wcale nie znaczy że to ma być na konferencji

fach
10 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Oczywistym jest, że organizator konferencji wybiera jej tematy. I tak możnaby np. rozwinąć wizję wykonania ujęcia wód siarczkowych o budowę podziemnych tuneli lub jaskini, żeby można było raczyć się tymi wodami w godnych warunkach 😉 Jedni planują tunele podwodne, więc nie widzę powodu, dla którego inni mieliby być gorsi 🙂

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  fach

Nie podpowiadaj bo być może jeszcze komuś wpadnie taka wizja w realu i znowu mieszkańcy będą ponosić koszty . HM???
Był radny z pomysłem ” widno i bezpiecznie ” , burmistrz usłyszał, spodobało się i poszły latarnie do realizacji !

Popieram
10 miesięcy temu
Reply to  fach

1) Dworzec zaniedbany. Nie ma kasy z biletami.Tarnobrzeg odsuwany powoli od linii kolejowej.
2) Wody siarczkowe, jeśli takie są to warto je wykorzystać.Mają właściwości zdrowotne.
3) Las Zwierzyniec warto chronić,bo to płuca dla okolicy, choć już niewiele z tego lasu zostało.

fach
10 miesięcy temu
Reply to  Popieram

Ja też poprę, jak tylko miasto będzie miało spółkę do odpadów, odkupi zastawione udziały w wodociągach, spłaci długi i będzie miało chociaż kilka mln zł zysku co roku 🙂 Wtedy poprę też kontynuację riwiery, drugą ściankę wspinaczkową i kontynuację „obwodnicy” 😉

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  fach

Ha, ha, ha – czyli długo, długo NIC Z TEGO .

fach
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Pierwsze etapy riwiery i „obwodnicy” zdaniem największych optymistów mają zbawić miasto w ciągu paru lat 🙂 Ja jestem realistą, ale kto wie, może ich prognozy się sprawdzą i już za kilka lat będę musiał poprzeć te wizjonerskie projekty 😉

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  fach

O ile dożyjemy ??????
Jakoś nie widać zbawicieli mimo tych inwestycji, inwestorów ani , ani, ani
a był czas to miernoty polityczne w mieście toczyli wojenki pomiędzy sobą tylko i wyłącznie o koryto .
Każdy z tych miernot chciał albo koperty albo aby ktoś pół miasta wyremontował i takie ECHO poszło w świat a teraz to już tylko można albo marzyć albo kłamać – pięć minut dawno minęło .

Alf
10 miesięcy temu
Reply to  Popieram

Dworzec jest własnością PKP . Wody siarczkowe są tylko jakichkolwiek inwestorów brak. Zwierzyniec jest własnością Skarbu Państwa . Może zanim następnym razem coś napiszesz , sprawdzisz podstawowe dane ?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Alf

Najlepsze w tym wszystkim jest to że chcieliby decydować o cudzej własności ????

Z Nowej Dęby
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Zwlaszcza na prywatnych działkach zakupionych dla zysku

iwona
10 miesięcy temu
Reply to  Alf

Popieram= bardzo logicznie napisał. O co ci chodzi, czyżbyś nie słuchał tej konferencji. Dworzec jest PKP i go wyremontuje. Las będzie chroniony przed wycinkami LP, Wody siarczkowe to przyszłość dla TBG.

Alf
10 miesięcy temu
Reply to  iwona

Szczerze mówiąc już dawno nie słucham populistów. Kto ma ten dworzec wyremontować i za co ? Jaka to przyszłość dla miasta jak jeszcze za czasów kopalni badania wykazały ,że najlepsze złoża są pod Mielcem . U nas to namiastka tego co tam. Pies z kulawą nogą się tym nie interesuje. No oczywiście z wyjątkiem śpiącego rycerza. Wycinki nie jesteśmy w stanie zablokować. Temat parku jest nadal odległy i mglisty.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  iwona

Te wszystkie pomysły to będą jak z zalewem DLA TURYSTÓW – taka sama przyszłość, zyski , rozwój —–
a gdzie w tym mieszkańcy ???
– za kasę mieszkańców i na ich koszt !
Przyszłością to mogliby być inwestorzy dający miejsca pracy , godne zarobki ( a nie najniższą krajową jak obecnie) a i przy tym byłyby dochody dla miasta – wpływy z podatków !
Namnożyło się w tym mieście wizjonerów tylko za co i z czego ???

ivan
9 miesięcy temu
Reply to  iwona

Z lasem zgoda, jakiś nadzór nad wycinką się przyda. Natomiast do tematów dworca i wód nie ma sensu wracać, dopóki dworca nie wyremontuje PKP, a wód nie zechce wykorzystać prywatny inwestor.

Popieram
9 miesięcy temu
Reply to  Alf

Źle pojąłeś mój wpis. Tylko stwierdzam w jakim jest wszystko stanie, a nie kto powinien się zająć i czyją jest własnością. Czytaj ze zrozumieniem i nie odpowiadaj tylko by odpowiedzieć i dać kontrę, czynić zadymę..

orzeł
10 miesięcy temu

Będzie Pan Andrzej? bo nie wiem czy ogladać. Sezon na czopki już w sumie się zaczął

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Ale ubrołby jakąś patriotyczną copke 😉 a nie wełnianą za piątkę od cornych z bazaru

doktor house
10 miesięcy temu

ufff, na szczęście bo już sie bałem o panią gosię , że zatraciła się w swoim obłędzie

Alf
10 miesięcy temu

Myślę ,że od dłuższego czasu trafniejszym tytułem byłby „Konferencja Pani Zych”

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  Alf

ja bym to nazwał bardziej perfomancem obłąkanej 😉

Doktor Kildare
10 miesięcy temu
Reply to  doktor house

Z tej nienawiści wkrótce chyba się rozchorujesz. Dla pani MZ: Zawsze przebaczaj swoim wrogom-nic ich tak nie zdenerwuje-Oscar Wilde

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  Doktor Kildare

żryj żużel podrabiany doktorku

Doktor Kildare
10 miesięcy temu
Reply to  doktor house

Oscar Wilde jednak miał rację.

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  Doktor Kildare

a myślałem że to obłąkana gosia ma rację

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Alf

Jeszcze z początku coś się działo ( np:odwiert i sprawa sądowa dotycząca BO, inwestycje nad zalewem , parkometry ) a teraz to już tylko zdarta płyta , nic nie wnoszące konferencje ale cóż burmistrz takie kryteria narzucił innym ( ciągłe konferencję, debaty , strategie itp pierdoły) .
Zwłaszcza po postawieniu pomnika, działań w sprawie parku Zwierzynieckiego i umieszczeniu ponownie w BO na 2022 r odwiertu to można bez skrupułów powiedzieć że Burmistrz obecny i W. Zych ręką w rękę , koalicjanci ???

Wacław
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

To tylko twoje pobożne życzenia. POPiS trzyma się dobrze. Sam jednak przyznajesz, że jest wytwały. Nie ma go w radzie, a realizuje to co obiecał tarnobrzeżanom.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Wacław

Ale ja przecież ciągle na to zwracam uwagę – w Tbg jest jeden beton z tym samym rodowodem , korzeniami – tylko szyldy inne dla zmyłki a teraz jest także pan W Z z konfederacji , dołączył do korzeni.-

orzeł
10 miesięcy temu

proponuję te konferencje organizować np w TDK i sprzedawać bilety…:)

Szczepan
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

ale kto kupi te bilety? wyborcy konfederacji mają 13-17 lat. nie mają jeszcze pieniędzy 😀

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  Szczepan

nastoletni narodowcy i faszyści są sponsorowani 🙂 więc taki mentzen może by kopsnął po piątaku dla armii obrońców chrystusa z pod dominikanów

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Szczepan

bilety na stand-upy rozchodzą się jak świeże bułeczki

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Tak ale na dobre stand-upy !

Kasia
10 miesięcy temu
Do Małżeństwa Państwa Zychów
10 miesięcy temu

Kolejny raz ta sama forma nie wnosząca nić konretnego. Nie ważne co ważne aby tylko krytykować. Szanowna Pani Zych, proszę nie używać sformuowania „Mieszkańcy” Bo mieszkańcy absolutnie nie utożsamiają sie z Państwem i Państwa poczynaniami. Proszę mówić za siebie

Wanda
10 miesięcy temu

Kup sobie okulary, tam dra Witolda Zycha nie było.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Wanda

Czy Pan Zych należy do konfederacji ???

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Wanda

A jest członkiem konfederacji Pan Witold Zych ( czy nie) ????
Jeden doktor już w mieście wystarczy ( ten z urzędu) – aż nadto , pożytku żadnego ani korzyści ( nie mówię o koncie doktora ).

Roma
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

WZ ma też tytuł inżyniera, skończył również Politechnikę.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Roma

I dobrze a jeśli można wiedzieć – o jakim kierunku ???

Roma
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Budownictwo

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Roma

A jakieś uprawnienia ma z tego budownictwa ???

obywatel
10 miesięcy temu

To ta tzw . ” elita polityczna” tak ma – śmiało można powiedzieć , że wszyscy sobie gęby wycierają mieszkańcami- ogółem mieszkańców a żaden nie ma prawa tak bredzić.

orzeł
10 miesięcy temu

ja to już nic nie rozumiem, przykładowo 15.10.2020 r. przeszło 8 tysięcy zakażeń, pan Andrzej bez maski (na którymś występie nawet obowiązkowej), Pani Małgorzata w masce, dziś 15.10.2021 zakażonych 2771, bez obowiązku noszenia maski na zewnątrz, Pan Andrzej w masce, Pani Małgorzata bez.
Panie Andrzej, dlatego, że są niby dobre okna to mają nie burzyć? Jakie wojsko? Jakie centrum wolontariatu? Ile oni potrzebują metrów? Klub bilardowy, klub szachowy (chyba już z resztą jest), „wymagają jedynie utrzymania”, no właśnie, za co? I teraz hit „za kilka lat wracają jej byli uczniowie, szkoły nie ma, nie ma do czego wracać” 🙂 Po co niby mieli by tam wracać? uwsteczniać się i wrócić do pierwszej klasy? czy tam mieszkać? Jaki „piękny budynek”? O co chodzi? Mało nas oświata kosztuje? No pewnie, że lepiej się opłaca ją sprzedać, EUREKA, tak jak i z chęcią bym sprzedał hale obok fraka ale to już inny właściciel. Podsumowując 🙂 Piękna czytanka:) Populizm lewel HARD a Pani Małgorzata mówi o woli mieszkańców zapominając, że jej małżonek poniósł siermiężną porażkę w wyborach prezydenckich nie mówiąc już Radzie Miasta.

Sikorka
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Orzeł to z ciebie nie jest. WZ zdobył w okręgu ponad 350 głosów, są radni z 50 głosami.

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Sikorka

no sam z takim towarzystwem startował, niczyja to wina a na prezydenta przypomnisz?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

To wszystko tylko historia – chyba zbędną dyskusja ???

Neltah
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

A może są jakieś inne powody noszenia maseczki niż jakieś wydumane zakażenia? Bo zakażenia to chyba od zawsze były jesienią i zimą, więc nie sugeruj się takimi parametrami.
Jeśli nie wiesz co znaczy utrzymanie, to nie moja wina. To oznacza zatrudnienie dozorcy i monitoringu, tak aby obiekt funkcjonował. Sprzęt dla klubu ktoś musi zakupić, ale w mieście są pasjonaci którzy zrobią to chętnie, pozwólcie im żyć.
Dokąd wracać? Do miasta, w rodzinne strony, widzieć że się rozwija a nie zwija. Rozwalanie szkół przeczy rozwojowi-powolna śmierć. Oświata kosztuje sporo, więc inni chętnie przejmą budynek. Pan Zych ma wielkie poparcie ale nie jest w kofederacji, ma swoje pole działania.

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Neltah

no widać było to wielkie poparcie na wyborach. oczywiście każdy może nosić maskę kiedy chce jednak tu nie widzę ani logiki ani konsekwencji. Tym bardziej u formularza. widać że o całkowitych kosztach utrzymania masz takie pojecie jak i pan bez czapki

Neltah
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Ta maska to pewnie zapowiedź że za tydzień wprowadzą, więc nie ma co narzekać. A pokaż jakąkolwiek logikę noszenia masek? Wirusów nie zatrzymują, to potwierdzone naukowo, jedynie bakterie,gazy,krople wody. Całkowite koszty to inna bajka, było powiedziane że do podziału, czyli zapłacą wszyscy którzy wynajmą.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

A dalej mimo porażek biorą udział ze swymi wizjami ” w Pogonii za rozumem” ???

Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Co prawda nie przepadam za tą konkretną partią, ale mają rację – do Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony projekt utworzenia Centrum Młodzieżowego TAM!, który został odrzucony. Dlaczego? Bo wnioskodawca jako miejsce realizacji projektu zaproponował właśnie część budynku po byłym gimnazjum nr 3

Tom
10 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Teren pewnie dla kogoś już zarezerwowany, zostanie sprzedany po taniości ze stratą dla mieszkańców i miasta Tarnobrzega.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

To tak jak zapewne nad zalewem ???

obywatel
10 miesięcy temu

rozpisałem się o swojej frustracji bo inaczej nie umiem, już mi lepiej

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Czyli bierzesz udział w pogonii za rozumem – powodzenia replikancie a tak na marginesie inaczej nie umiesz ale poszukaj mózgu i wymyśl swój nick poczujesz się lepiej ( i inni też).

obywatel
10 miesięcy temu

GDZIE SIĘ PODZIEWA JULIUSZ CEZAR i CEZARA ŻONA ?????
Czyżby dzieci zabrały laptopa ????

Juliusz Cezar
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

A co, stesknıles sıe? Na razıe mam lepşze zajecıa nız dyskutowanıe z hejteramı na forum. Tobıe tez by sıe przydal jakıs wypoczynek, urlop a moze sanatorıum. Pozdrawıam 🙂

Plebejusz
10 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Skoro tak ci źle na tym forum, to idź na inne. Tobie będzie przyjemniej i innym też.

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  Plebejusz

A kto powiedzial, ze mi zle? Od pewnego czasu nie sledzilem tak bardzo co sie dzieje, ale beze mnie tak samo ujadacie miedzy soba jak psy. Jak inwestycje powstana tez bedziecie ujadac, zawsze cos nie pasuje. Moze Ty zmien miasto, to Tobie bedzie lzej. Tak strasznie jest w tym Tarnobrzegu, po co sie meczyc?

Plebejusz
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Bo przeprowadzić się z rodziną, zostawić bliskich, znajomych, znaleźć mieszkanie i pracę gdzie indziej, to jak zmienić stronę w necie. Popisowe porównanie podałeś. Co do forum, to na tym ci źle, przecież narzekałeś na rzekomych malkontentów i hejterów. Także doradzam, żebyś przeniósł się na inne. Tobie będzie przyjemniej i innym też.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Witaj i po kolei :
– pytam tylko z troski ,
– dobrze że masz w końcu zajęcie ale czasami pobaw się w hejtera ( zwyczajowo i tradycyjnie),
– ja odpoczywam kiedy chce, jak chce i gdzie chce ( tylko nie nad zalewem ),
– urlop mi zbędny , niepotrzebny ( nie ten PESEL),
– w sanatorium byłem za swoje i dup…ko moczyłem w wodach siarczkowych a później w morzu),

Z przyzwyczajenia od czasu do czasu wpadnij na to forum i coś wpisz – nie daj zapomnieć o sobie hejterze. !!!

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Zatroszcz sie o siebie, ja troski nie potrzebuje, a juz na pewno nie Twojej. Zajecia mam, ale widze, ze u ciebie po staremu. Ty jestes prawdziwym hejterem i nie dajesz o sobie zapomniec innym, mnie nie bylo to obrazasz innych internautow.

Alf
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Proszę bardzo do czego to na tym portalu doszło obywatel tęskni za powrotem Juliusza Cezara. Chociaż dla mnie trafniejszym nickiem byłaby Julia Cezar. Świat staje na głowie . Może jakieś spotkanie ?

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Alf

Nie ma to jak dobra zabawa a że ciekawy gość to chyba nikt nie zaprzeczy .
Takiego wodzireja to żadne forum by się nie powstydziło – Urban to dzieciak przy Julcio Cezio.

Juliusz Cezar
10 miesięcy temu

Wıdze, ze wıele mnıe omıja, no ale coz. Przy nastepnej konferencjı proponuje powıadomıc wczesnıej medıa, zeby w UM wszyscy zdazylı zaopatrzyc sıe w cole ı popcorn, gdyz kolejne odcınkı tej telenowelı to czeşkı fılm, thrıller ı komedıa w jednymç…Czy cos wynıka z tych konferencjı? A moze chodzı o to, zeby sıe przypomınac wyborcom? Najezdzanıa na Pana Prezydenta cıag dalszy, jeslı sa to juz przedbıegı kampanıı to warto byloby powıedzıec o tym mıeszkancom wprost, no chyba ze tak bezınteresownıe te wszystkıe ınıcjatywy. Jak zostanıe Panı Prezydentem, to sama Panı zobaczy ze zarzadzanıe mıastem nıe jest takıe proste, jak sıe wydaje na pıerwszy rzut oka forumowym specjalıstom.

Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Słowotok wypełniony pustką intelektualną beznadziejna diagnoza sytuacji społeczno politycznej. Zazdrość braku umiejętności wyrwania się z próżni intelektualnej przechodzącej w bełkot słowny

Doktor Kildere
10 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Zamiast marudzić, to lepiej zaapeluje do prezydenta, aby spotkał się z PKP w sprawie jego remontu i przejęcia blisko 1ha terenów wokół niego za darmo. Zarządzanie nie jest proste, bo zbyt dużo impres i nie ma czasu na takie głupoty jaj dworzec?

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  Doktor Kildere

I co, miasto ma potem to utrzymywac? Jakby to bylo oplacalne, to by juz dawno nastapilo. Chyba Pan Prezydent wie co robi, bo siedzi w temacie. Miasto ma inne wydatki, nie ma pieniedzy na takie fanaberie jak remont dworca, ktory nalezy do PKP i to PKP ma psi obowiazek go wyremontowac i utrzymywac. Jesli tego nie robi to trudno, ich problem. Pan Prezydent z tego powodu sie nie powinien wstydzic bo on odpowiada za inne rzeczy. I te rzeczy za ktore odpowiada fukncjonuja nienajgorzej.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Premie, podwyżki dla urzędników, zlecona dla swoich i wiele zbędnych pierdół: nasadzenia, ścianka itd. itp
– przestań Julcio bredzić .

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Ściankę wybrali mieszkańcy, nasadzenia to pretensje do poprzedniego prezydenta, a premie i podwyżki dla najbardziej aktywnych pracowników UM (zresztą nie tylko UM) były, są i będą, bo się po prostu należą, aby motywować pozostałych pracowników do cięższej pracy.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wybrali za 600 tysięcy czy za prawie 2 miliony 800 tysięcy – nie kłam bezwstydnie Julcio !

Alf
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

I tu popieram Panią w całej rozciągłości

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  Alf

Dziękuję, ale jestem Panem, a nie Panią.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tego nie wiemy a i sprawdzeniem problem ????

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tyle teraz z tych konferencji wynika co i z konferencji burmistrza a teraz to niech tam sobie kumple : burmistrz z doktorem uzgadniają wspólnie a doktor niech porozmawia z lubą ( kiedy to ich sprawa).

iwona
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Na konferencji mówiono o konkretach w oparciu o dokumenty. Konfederacja nagłośniła temat i systematycznie zabiega o poparcie w tej sprawie w rożnych środowiskach politycznych Jak PKP wprowadzi do programu remontów nasz dworzec dalej będziesz takie głupoty pisał?

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  iwona

Jak, jak, jak – to będziemy wtedy dyskutować ???
Na razie to niech jeszcze kilka pociągów przez Tbg dorzucą bo z tym licho i to bardzo.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ze cię omija to chyba już nie nasza wina – ty tylko przegapiłeś trochę czasu i tyle a hejterzy temu nie winni ?????

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Ja niczego nie przegapiłem, czego byście nie pisali to możecie tylko czyścić buty Prezydentowi i nic więcej, bo nikt nie traktuje poważnie Ciebie i Tobie podobnych. Także pisz sobie dalej, będzie śmieszniej.

Adam
10 miesięcy temu

Zastanawiam się po co ta konferencja po jaką cholerę przecież konfederacja tu nie istnieje,może jakieś pojedyncze osoby które wierzą w cuda aby być graczem trzeba mieć poparcie co najmniej dwuprocentowe a na to się nie zanosi i nigdy nie zanosiło!-lanie ludziom wody do łba i tyle

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Adam

Jak Pani Iwona – dworzec wyremontować tylko gdzie te pociągi do Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania itd ????
Wyremontować , wyremontować, wyremontować dworzec PKP i chyba muzeum z niego zrobić ????

Iwona
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Nie słuchałeś konferencji? Remont dworca, budowa TCK walka o szprychę, Jakie muzeum?

Gość
9 miesięcy temu
Reply to  Iwona

Pani Małgosiu , proszę się taj nie ekscytować . Po co zdrowia szkoda

Iwona
9 miesięcy temu
Reply to  Gość

Gościu- tu nie ma czym się ekscytować, ale ręce załamywać nad wykluczeniem komunikacyjnym Tarnobrzega przy obojętności władz miasta.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Iwona

A to my temu winni ????
Włodarze z burmistrzem na czele oraz zaplecze doktora tylko konferencje,debaty, imprezy, pomniki itp spotkania dla lansu z których nic nie wynika , przecież ktoś tu kasę bierze za pilnowanie interesów mieszkańców tego miasta a drogi omijają i kolej też.
Chyba że Pani twierdzi że to wina tylko hejterów z tego forum ???

Mirek
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Nie włączaj do tej swojej narracji Konfederacji, która konkretnie na pewnych polach konsekwentnie działa na rzecz miasta.

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Mirek

Konkretnie o tych działaniach to coś więcej możesz ????
Obecnie ani nie rządzą , ani decydują tak więc wodę to mogą sobie LAĆ – pomnik jest , odnośnie lasu zwierzynieckiego tylko propaganda ( przejedź się pod Kozienice tam też jest taki park a las wycinają ) i projekt odwiertu ponownie znalazł się w BO na 2022 r – czyli kupiony gościu ???

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Iwona

Teraz to sobie mogą kupić sprzęt i czekać na zakończenie ścianki – jak był czas na takie rzeczy to wszyscy to olewali , zresztą po co takie rzeczy jak tu przemysłu nie ma, zakładów produkcyjnych (tylko niedobitki w postaci Zakładów Chemicznych i fabryki szkła bo tania siła robocza ) .
Niby mieli budować drogi i kolej po to aby turyści dojeżdżali do muzeum, nad zalew, na ściankę wspinaczkową – to chyba kogoś by nieźle popierd…..ło ?????

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  Iwona

Można napisać I PO SZPRYSZE ????
Debatowali i co z tego ????

pasażer kolei
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Skoro przystanki kolejowe na trasie Tarnobrzeg- Rzeszów zostały wyremontowane to dlaczego nie wyremontować dworca w Tarnobrzegu?

obywatel
9 miesięcy temu
Reply to  pasażer kolei

To może Julcio Cezio coś na ten temat wrzuci ???
Nie remontowano bo niby po co jak pociągi polikwidowali pasażerskie a dla towarowych dworzec jest zbędny – to tylko stacja końcowa – chyba ????.
Najwidoczniej dworzec zbędny w TBG i jakoś nikt w tym temacie z urzędu łepetynki sobie nie zawracał i nie zawraca jakby to była zbędna rzecz a tylko teraz jako chwyt propagandowy zwracają na to uwagę (tylko konfederacja).

Juliusz Cezar
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Proszę to pytanie kierować do PKP, Miasto nie jest właścicielem dworca.

Viktora
9 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

PKP chce przekazać miastu za darmo 1 ha terenów wokół dworca..Tylko ten co nie chce nic robić nie przyjmuje takiego prezentu, bo nie chce robić TCK. Szczytem ignorancji jest twierdzenie, że jak PKP wyremontuje dworzec, to będziemy się zastanawiać czy go przejąć.PKP wyremontowanych dworców nikomu nie przekazuje.

Viktora
9 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Jaki chwyt propagandowy? Uświadom sobie raz na zawsze, że są ludzie którzy autentycznie myślą o mieście i dobru wspólnym.

tarnobrzeski
9 miesięcy temu

W rejonie lotniska w Turbii w powiecie stalowowolskim ma powstać strefa gospodarcza o powierzchni ok. 20 hektarów.
Gmina Zaleszany podpisala umowę o współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, która jest też zaangażowana w tworzenie strefy w Stalowej Woli Strategicznego Parku Inwestycyjnego.
W Turbi mogłoby działać m.in. centrum logistyczne, bowiem w pobliżu projektowana jest droga S74.
Samorządy Zaleszan i Stalowej Woli oraz Aeroklub Stalowowolski liczą też na lepsze wykorzystanie w przyszłości potencjału lotniska.
Gdyby udało się wybudować ponad kilometrowy pas startowy, to otworzyłoby drogę do lotów cargo i biznesowych.
Koszt takiej inwestycji szacuje się na ok. 30 milionów złotych. Na razie trwają prace nad koncepcją zagospodarowania płyty lotniska w Turbi.
https://www.carpatiabiznes.pl/w-turbi-w-powiecie-stalowowolskim-ma-powstac-strefa-gospodarcza/?fbclid=IwAR248h6Vegs32ZfPK_qgs7GGFPDYk7L0RLxXz3CcQM1lqi1AZDg9OWS6PRw

maniek z dwikoz
9 miesięcy temu
Reply to  tarnobrzeski

i co w zwiazkuz tym? jakas zazdrosc?

życzliwy
9 miesięcy temu
Reply to  tarnobrzeski

dla kogoś kto nie ma mentalności kibola czy półgłówka to żaden problem,ba nawet radość,że ościenne gminy i miasta sobie radzą.
nie każdy w Tarnobrzegu,Sandomierzu czy Stalowej nienawidzą innych tylko dlatego,że przyszło się im urodzić 30 km na wschód czy północ 😉
ba,takimi sprawami przejmuje się margines li tylko.

maniek z dwikoz
9 miesięcy temu
Reply to  tarnobrzeski

minely juz czasy gdy ,, dobrzy ludzie,, wymyslili ze to tbg ma stolica tego regionu

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
137
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content