Kawasaki USA ogłosi sześć pojazdów 2022

Kawasaki Motors Corp.U. S. A. ogłosił na swojej oficjalnej stronie internetowej, że ujawni sześć nowych pojazdów 2022 w październiku. 5. kolejne trzy motocykle zostaną ujawnione w listopadzie. 23 (które spadłyby podczas EICMA).

Wszystkie dziewięć pojazdów (osiem motocykli i jeden skuter wodny) są na zdjęciu, każdy pod osłoną, z minutnikiem odliczającym minuty do października. 5 ujawnij. Warto również zauważyć, że ogłoszenie dotyczy tylko Kawasaki U. S. A., co oznacza, że niektóre modele mogły już zostać ujawnione na innych rynkach. Listopad 23 odsłony są bardziej prawdopodobne, że będą to światowe premiery.

Chociaż tworzenie hipotez poprzez analizę kształtów okładek jest kuszące, ważne jest, aby pamiętać, że wydają się one całkowicie cyfrowe, Photoshopowane na zdjęciach profilowych motocykli. Wzór fałd na rowerach w pierwszym rzędzie jest zbyt podobny, aby być zbiegiem okoliczności, z odrobiną poprawek, aby wyglądały nieco inaczej (w szczególności dwa środkowe w pierwszym rzędzie są prawie identyczne, ale dla odrobiny airbrushingu wokół miejsca, w którym wystają lusterka).

Części motocykli, które widzimy, są jednak bardziej wymowne, czego się spodziewać. Z ośmiu motocykli widzimy tylko część przedniego koła na pięciu z nich, a część układu wydechowego i tylne koło innego. Dwa motocykle obok skutera wodnego mają koła z drutu szprychowego, a najbliższy ma opony z gałkami.

Te małe przebłyski, Plus spojrzenie na to, co Kawasaki ma i jeszcze nie ujawnił na 2022, plus kilka informacji z innych źródeł, możemy zrobić kilka wykształconych domysłów, co one będą.

Spodziewamy się, że jeden z modeli zostanie potwierdzony w październiku. 5 do Z650RS. Kawasaki został drażni retro wersja Z650 w swoich sieciach społecznościowych na rynkach międzynarodowych, z reveal ustawić na Wrzesień. 27. Amerykańskie konta Kawasaki nie brały jednak udziału w kampanii teaserowej. Jak już wcześniej informowaliśmy, Kawasaki przedłożyła dane dotyczące certyfikacji emisji z California Air Resources Board, a także z U. S. national Highway Traffic and Safety Administration dla motocykla o kodzie modelu ER650M, który uważamy za z650rs.

To by wyjaśniało, dlaczego U. S. arm Kawasaki nie bierze udziału w międzynarodowej kampanii teaser: Kawasaki U. S. A. chciał zapisać z650rs reveal jako część jego większego modelu reveal w październiku. 5 zamiast września 27 Data pokazana w teaserze wideo. Szprychy kół w motocyklu z tyłu przedniego rzędu wydają się podobne do kół w Z900RS, więc podejrzewamy, że jest to Element Zastępczy dla z650rs.

Mówiąc o Z900RS, trzeci motocykl z tyłu w pierwszym rzędzie również ma podobne koła, ale w złotym odcieniu. Podejrzewamy, że jest to model Z900RS SE, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu w Europie, ze specjalną farbą „żółta kula” i złotymi kołami.

Używane motocykle Kawasaki są dostępne na motomoxy

Pomiędzy dwoma modelami RS Znajduje się motocykl z przednim kołem, który przypomina przednie koło Z900. Kawasaki już ogłosił 2022 Z900 dla USA, więc podejrzewamy, że jest to wersja SE ogłoszona na początku tego tygodnia w Europie. Z900 SE oferuje podobne ulepszenia, jak w Z900RS SE, w tym zawieszenie Öhlins i hamulce Brembo. Z900 SE ma również zielone paski na felgach; trudno powiedzieć na pewno z oświetleniem i rozdzielczością obrazu teasera, ale pasek na przednim kole wydaje się mieć lekki zielonkawy odcień.

Dwa modele szprychowe są nieco trudniejsze do rozgryzienia. Patrząc na to, czego modele 2021 Kawasaki jeszcze nie potwierdziły na 2022, ten z gumą uliczną wygląda podobnie do W800. Ten z oponami terenowymi jest trochę tajemnicą, ponieważ wszystkie motocykle Motocross Kawasaki 2021 zostały już ogłoszone, z wyjątkiem KX 100, który został zastąpiony KX 112. Jedynym sportem off-road lub dual 2021, który nie został jeszcze potwierdzony, jest KLX 230, więc może być taka możliwość.

Jeśli chodzi o trzy modele z tyłu, podejrzewamy, że będą to trzy głośne modele, które zostaną pokazane na EICMA. Najbliższy rower jest jedynym, z którego możemy szpiegować szczegóły, ale to, co widzimy, wygląda podobnie do Ninja 1000SX.

Podejrzewamy, że jednym z nich będzie zaktualizowany H2 SX. Kawasaki zawarł Umowę w 2019 roku z Bosch, aby być pierwszym japońskim producentem oferującym radar tempomat. Minęły prawie dwa lata i jeszcze nie widzieliśmy radarowego Kawasaki, ale podejrzewamy, że zostanie pokazany na EICMA. Model najbardziej prawdopodobne, aby uzyskać tę technologię jest duży bilet Kawasaki sport-tourer, H2 SX.

Jeśli chodzi o ostatni model, spodziewamy się, że będzie to model Ninja ZX. Żaden z modeli Kawasaki ZX nie został jeszcze zapowiedziany na rok 2022, a EICMA jest logicznym miejscem na taką odsłonę. ZX – 10R i ZX-10rr otrzymały już dużą aktualizację w zeszłym roku, pozostawiając ZX-6R w potrzebie aktualizacji. W związku z tym, że Klasa World Supersport wkrótce otrzyma nowe modele, możliwe, że model ZX-6R o pojemności 636 cm3 będzie mógł rywalizować zgodnie z nowymi zasadami. Jeśli tak, zaktualizowany model miałby sens.

Oczywiście możliwe, że minęliśmy znak na co najmniej kilku z nich, więc będziemy musieli poczekać do października. 5 i Listopad 23, aby zobaczyć, co Kawasaki ma w sklepie. Daj nam znać, jeśli masz jakieś inne domysły, co leży pod plandeką.

artykuł sponsorowany
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content