ANI JEDNEJ WIĘCEJ. Ogólnopolski protest również w Tarnobrzegu

„Ani jednej więcej” – pod takim hasłem w Polsce odbyły się wczoraj manifestacje, zorganizowane po śmierci 30-letniej kobiety z Pszczyny. Izabela zmarła 22 września w szpitalu w Pszczynie na sepsę. Była w 22. tygodniu ciąży, gdy po odejściu wód płodowych została przyjęta do tamtejszego szpitala. Lekarze nie zdecydowali się jednak na aborcję, by ją uratować.

foto: internauta

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
139 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jogi
1 rok temu

Nieźle wam mózg wyprało, albo PO ma swoich wyborców za debili.

Alf
1 rok temu

Raczej państwo PiS doprowadzili do tego ,że lekarze zostali postawieni pod ścianą. Jak nie przerwiesz ciąży i matka umrze cię zamkniemy za błąd lekarski. Jak przerwiesz , a matka przeżyje , to do paki za aborcję.

infla
1 rok temu
Reply to  Alf

Wszystkiemu winna inflacja.

Kacper
1 rok temu
Reply to  infla

A benzyna już po 6 zł. Trzeba kupić hulajnogę do dojazdów do pracy (dobrze że mam tylko 10 km) Jazda samochodem to teraz luksus.

infla
1 rok temu
Reply to  Kacper

Słusznie. Zapomniałem wymienić obok inflacji jeszcze podatki. Zatem wszystkiemu winne inflacja i podatki.

Stefan
1 rok temu
Reply to  infla

Najważniejsze żeby było dużo pieniędzy w budżecie na pensję dla mojej córci co w urzędzie pracuje i na 14tą emeryturę dla emerytów. Jak jest inflacje to ceny rosnoł i w budżecie lepie. Orlen ma największe zyski w historii. Specjaliści z Dobrej Zmiany potrafia lepej zażądzać.

Kasia
1 rok temu
Reply to  Stefan

O to corka przy korycie bo tylko tacy dostaja podwyzki reszta o 100 zł więcej niż najniższa krajowa zarabia.

Imię
1 rok temu

Służba zdrowia pacjenta ma daleko w…dteleporadzie

smile
1 rok temu
Reply to  Imię

Bez kija nie podchodź…..:)))))

Lekarz
1 rok temu

Dobrze że są widoczne ich ryje bedą publicznie napiętnowani przez społeczeństwo. Prawdziwa matka nigdy nie usunie swojego dziecka tak robią wyrodne matki. Wszyscy 11 listopada podpalmy tęczową Warszawę !!! Bóg Honor i Ojczyzna !!!!!!

Gość
1 rok temu
Reply to  Lekarz

To co naziolu może jeszcze obozy koncentracyjne otworzycie.

Stach
1 rok temu
Reply to  Gość

Czyżbyś krytykował SOCJALIZM narodowy? Oddawaj 500+!

anonim
1 rok temu
Reply to  Lekarz

tęcza jest piękna jest i będzie i wara od tego a marsz niepodległości to sa same pisiory na tym i jest nie potrzebny to zbieranina dzicz hołota zadymiarze bez kultury opłacony jest ten marsz mieszkania podpalaja , ten marsz nie ma nic wspólnego ze swiętem, a polska jest juz nie podległa do tego doprowadzili pisiory

łoś super ktoś
1 rok temu
Reply to  Lekarz

ty lekarz 🙂 to co napisałeś to jest nawoływanie do przestępstwa 😉 są sposoby na takie gnidy jak ty

Światło
1 rok temu

Dziadzio mi opowiadał jakie mieli razem z twoim dziadkiem sposoby w UB na wywrotowców, zaplute karły reakcji i wrogów ludu – takich jak ten tutaj.
Czy chodziło ci o jego paznokcie i kombinerki?

Wybacz mu
1 rok temu

Panie! Przebacz mu, on nie wie co czyni.

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Lekarz

nie ma jak to świętować niepodległość podpalając własną stolicę , ale czego w sumie spodziewać się po bezmózgich naziolach

Aneta
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

Nie generalizuj, przecież naziole z antify są OK.

Jola
1 rok temu
Reply to  Lekarz

mów za siebie!!! ja gdybym miała wybierac moje dziecko czy JA wybrałabym siebie!! mozna miec kolejne zdrowe dziecko,a tak co ani matki ani dziecka. przez takich jak ty kobiety będą bały się mieć dzieci !!!!!!!

Dorian
1 rok temu

Po co wam idiotki te maski na świeżym powietrzu?

smile
1 rok temu
Reply to  Dorian

Pewnie się zaszczepiły….:)))))))

Zorro
1 rok temu
Reply to  Dorian

Bo u nich najwyraźniej wszystko wywrócone. W sklepach nie noszą masek 🙂

ewa
1 rok temu
Reply to  Zorro

Te krowy robią zakupy w Biedronce na placu

Dorian
1 rok temu
Reply to  ewa

I wzywają milicję gdy zobaczo bandyte bez maski

TylkoZKS
1 rok temu

Banda wypranych mózgów. Dobrze że zarówno w Stalowej Woli jak i Tarnobrzegu zainteresowanie tym spędem jest tak małe. Ewidetnie za śmierć tej pani odpowiadają bezduszni lekarze a nie pis czy TK. Nienawidzę pisu, ale teraz to nie jest ich wina.
Kiedy protest przeciwko polityce gospodarczej rządu? Kiedy sprzeciwimy się inflacji, rozdawnictwu, wysokim cenom na stacjach, żeby Obajtek mógł kraść kolejne miliony?
11 listopada wszyscy do Warszawy na Marsz Niepodległości!

Wojak
1 rok temu

Do łagru z nimi

Odyseusz
1 rok temu

A głąby z sianem zamiast mózgu dalej kwiczą od dupy strony. Przecież w tej sytuacji ewidentnie zawinili lekarze (konowały) ponieważ etat w szpitalu traktują jako dodatkową kasę i wypoczynek przed prywatą. Każdy z nas przekonał się że jak nie dasz koperty to nawet nie przyniosą termometru , tak jak to opisywała zmarła kobieta pisząc sms do matki. Daleko szukać na oddziale ginekologicznym w Tarnobrzegu był przypadek, gdzie kobiecie zaczynającej rodzić było zalecenie przez lekarza ginekolog (konowała) Ewę J. podania nospy (środek przeciw skurczowy) – bo jak to środek nocy, a przecież trzeba się wyspać – poród niech czeka do rana niech inni odbiorą a matka z dzieckiem niech czeka w bólach porodowych !

prawda o konowałach.jpg
bez kasy
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

W Tarnobrzegu na kardiologiI w czasie porannego obchodu lekarz powiedział mi, że nie jestem jego pacjentem i poszedł do następnego łóżka…

Pytajnik
1 rok temu
Reply to  bez kasy

Który? Nazwisko poproszę.

Julia
1 rok temu

Aborcja prawem człowieka! Je…ać, skrobać, wyper…alać! Dziewczyny musimy walczyć z opresyjnym patriarchatem. Emerytura dla kobiet od 55 roku życia!

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

Ciekawe jakby twoja stara korzystając z prawa człowieka nie dokonała właściwego wyboru .

Julia
1 rok temu
Reply to  obywatel

Moja mama jest feministką. Pozbyła się niechcianego płodu jak na USG wyszło, że będzie rozwrzeszczany niegrzeczny chłopak. Powtarza, że z moich urodzin bardzo się cieszyła, bo Ja – jestem KOBIETĄ!

DymacZ
1 rok temu
Reply to  Julia

Po ani wpis kojarzy mi się z Seksmisją.

obywatel
1 rok temu
Reply to  DymacZ

A mnie z typową komunistyczną ideologią .

Bolek
1 rok temu
Reply to  Julia

Gdyby wszystkie feministki mordowały nienarodzonych chłopców to byście wyginęły jak dinozaury no bo jak się rozmnażać bez udziału płci męskiej

obywatel
1 rok temu
Reply to  Bolek

Ha, ha, ha – nawet natura by nie pomogła ( widocznie i ona nie chciała i nie chce aby kobieta z kobietą ???).

Jenny
1 rok temu
Reply to  Bolek

Oj niewiele wiesz, można się rozmnażać bez udziału mężczyzn tylko się tego nie stosuje ze względów etycznych. Partenogeneza to nie jest zmyślona nazwa na potrzeby filmu Machulskiego tylko rzeczywistość.

Stach
1 rok temu
Reply to  Jenny

Twoja „stara” cię wkręca. To nie była partenogeneza tylko listonosz – głąbie. 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

A widzisz – mogła ciebie wyskrobać .
Ciekawe czy błędu nie popełniła ???
Ciekawa jesteś ??? – w takim świetle matkę tu przedstawiasz , podaj jeszcze imię, nazwisko , adres zamieszkania o ile jesteś taka odważna .

Julia
1 rok temu
Reply to  obywatel

Kolejny opresyjny samiec – do tego tchórz – podaj swoje nazwisko męski „bohaterze”. Opiłeś się to ci się odwaga włączyła? Żonę już stłukłeś, czy cię już zostawiła i jesteś alimenciarzem?

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

Ja się nie chwalę tym co mija mama zrobiła bo nie mogę w przeciwieństwie do twojej cwaniaro .

madka
1 rok temu
Reply to  obywatel

Hm, może i dobre by to było w tym przypadku

obywatel
1 rok temu
Reply to  madka

Mowa o matce feministce czy córce ?

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  Julia

Masz szczęście że to twoja matka urodziła się wcześniej niż ty i miała tradycyjne podejście do życia oraz nie spaczoną mentalność. Bo z twoim podejściem gdyby role były na odwrót , dzisiaj to ty byś wyskrobała swoją matkę bez skrupułów !!! Pamiętaj karma lubi wracać https://www.o2.pl/informacje/argentyna-zwolenniczka-aborcji-umarla-podczas-aborcji-dyrektor-szpitala-dementuje-6629422887107136a

logiczny
1 rok temu
Reply to  Julia

Jeżeli byłabyś gotowa odebrać prawo do życia niektórym ludziom, to wykaż się minimum konsekwencji i odbierz najpierw sobie prawo do głoszenia publicznie swoich poglądów. Skoro twoim zdaniem oni mogą nie mieć życia, to tym bardziej ty możesz nie mieć głosu.

Apropo
1 rok temu
Reply to  logiczny

Zmieniłbym na rezygnację z praw wyborczych. Niech każdy ma poglądy jakie chce, ale jeżeli przeczą one posiadaniu któregokolwiek z praw człowieka przez innych ludzi, to znaczy, że osoba o takich poglądach nie zgadza się z powszechnie przyjętym porządkiem, ustrojem etc., więc niech nie bierze udziału w wyborach wynikających z systemu, z którym się nie zgadza.

Julia
1 rok temu
Reply to  Apropo

Dokładnie tak. Aborcja prawem człowieka, a kto się na nią nie zgadza nie powinien głosować!

Apropo
1 rok temu
Reply to  Julia

Jedno prawo człowieka nie może przeczyć innemu prawu człowieka (prawu do życia), więc aborcji nie sposób uznać za prawo człowieka. Skoro więc Pani nie rozumie lub nie zgadza się z przyjętym ustrojem, to proszę nie brać udziału w wyborach wynikających z tego ustroju. Godzi się Pani na aborcję, więc godzi się Pani również z tym, że sama mogła być zabita będąc płodem, zatem na potwierdzenie swojego stanowiska proszę zrezygnować chociaż z udziału w wyborach. Inaczej wykaże się Pani hipokryzją.

Gość
1 rok temu
Reply to  Apropo

To co może takich ludzi o odmiennych poglądach pozbawić w ogóle praw wyborczych i wybory wygrywać będzie jedyna słuszna partia i religia.?

Apropo
1 rok temu
Reply to  Gość

Jeszcze raz: człowiek, który godzi się na aborcję, godzi się również z tym, że jego samego mogłoby nie być, bo mógłby zostać zabity będąc płodem. Dlatego, o ile jest konsekwentny, powinien SAM zrezygnować z jakichś przysługujących mu praw, według mnie wyborczych, ponieważ jest swego rodzaju antysystemowcem. Jeżeli tego nie zrobi, to okaże się hipokrytą, który nie jest w stanie poświęcić swoich przywilejów w imię idei swobody dysponowania własnym ciałem przez KAŻDEGO.

Julia
1 rok temu
Reply to  Apropo

Jesetś faszystowskim, opresyjnym samcem, który chciałby sprowadzić kobiety do roli inkubatorów. Aborcja jest podstawowym prawem człowieka, jak tego nie rozumiesz, twój problem. Nie chcesz, to nie głosuj, ale precz od kobiet. Moja macica, mój wybór! Je…ać, skrobać, wy…alać! Emerytura dla Kobiet od 55 roku życia!

Apropo
1 rok temu
Reply to  Julia

Czyli nie rozumie Pani wewnętrznej sprzeczności swoich poglądów. W takim razie dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie dba Pani o ideę, tylko o swoją wygodę.

Julia
1 rok temu
Reply to  Apropo

Zgadnij gdzie mam twoje idee?

Apropo
1 rok temu
Reply to  Julia

Nie moje idee, tylko aborcjonistów, tego Pani też nie rozumie. Zresztą te idee to tylko w teorii, bo w praktyce chodzi o wygodę, seks bez zmartwień itd.

madka
1 rok temu
Reply to  Julia

Typowa tempa dzida z partii miłosci

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

A ja twoje .Morderca to tylko morderca .

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

Jakie to typowe dla lewactwa – jedynie słuszną wersja to wasza a reszta to przygłupy – jak najdalej od takich lewackich dzieci .

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

A może jeszcze wyskrobać takich ???

Bolek
1 rok temu
Reply to  Julia

Szanowna Julio proszę pisać po naszemu czy zamiast ,,Aborcja prawem człowieka,, Mordowanie ewentualnie zabójstwo prawem człowieka.Czyżby słowa morderstwo czy zabójstwo jest nie do przyjęcia
w Pani rozumieniu wolności

Julia
1 rok temu
Reply to  Bolek

Spadaj dziadku, niebawem ciebie tu nie będzie, a Polskie Kobiety przegłosują prawo do aborcji i będzie jak w innych krajach Cywilizowanej Europy. Pani Wielgus i Pan Adrian Zandberg nam to załatwią.

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Julia

Czy chodzi menenas tarnobrzeska

Bolek
1 rok temu
Reply to  Julia

Szanowna Julio. Przedstawione przez Panią argumenty swoją mocą odbierają mi mowę więc jako dziadek spadam szukać szczawiu i mirabelek ciesząc się życiem bo jak Pani przypomni sobie o eutanazji i mając dla swoich idei poparcie w/w tuzów polskiej polityki mój los jest przesądzony więc cieszę się chwilą

Julia
1 rok temu
Reply to  Bolek

To nasz postulat. Dlaczego jedni mają brać państwową emeryturę krócej, a drudzy dłużej – powinno być PO RÓWNO. W Holandii świetnie to działa.
Eutanazja prawem człowieka!

olo
1 rok temu
Reply to  Julia

czy dyskusja z pisuarowym betonem ma sens?

Julia
1 rok temu
Reply to  olo

Tak. Można w ten sposób promować materializm dialektyczny i tolerancję represywną.

olo
1 rok temu
Reply to  Julia

nie z ludzmi dla ktorych kobieta ma sluzyc prokreacji i zajmowac sie dziecmi i domem nic nie wskorasz

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julia

To tam jedż a jakbyś nie wiedziała Holandii już nie ma ,bo ta nazwa kojarzyła się całemu światu z narkotykami i prostytucją
– ZMIEnILi nazwę na Niderlandy tylko że narkotyki I prostutki dalej pozostały no i eutanazja – może jedź i skorzystaj skoro ci tu tak brak tej wolności doskwiera .

Obserwator
1 rok temu
Reply to  Bolek

Odezwal sie z kregu Kaliniakow

król
1 rok temu

ani jednej więcej pis zabił kobiete pis to zło dno aborcja musi byc straj kobiet walcza o swoje i dobrze że sa protesty w całej polsce jest sie z nimi i za nimi

obiektywny
1 rok temu
Reply to  król

Stolec masz w normie? Jak nie to se wyreguluj i pozbądź zacietrzewienia wobec kogokolwiek. Jakby kto pytał, nie jestem z pis-u

Julia
1 rok temu

Wstyd i hańba. A gdzie godność kobiety. Stare kobiety na proteście pod znakiem pioruna/ błyskawicy/ Śmierć kobiety zmarłej we wrześniu tego roku, wykorzystana do celów politycznych. kiedyś Wam przyjdzie za to zapłacić /przed Bogiem/

walt
1 rok temu
Reply to  Julia

strach się bać 🙂 a jak ktoś woli smażyć się w piekle niż być w kremówkowym niebie polskich katolików ? 😉

Lucykfer
1 rok temu
Reply to  walt

Masz jak w banku, jesteś na liście. Już niedługo, nawet nie zdążysz zatęskinić. Do ostatniego grama tłuszczu z twojej grubej d…y.

walt
1 rok temu
Reply to  Lucykfer

nie mogę się już doczekać.66666 🙂

LEKARZE POD SĄD!
1 rok temu

Moim zdaniem te protesty powinny się odbyć ALE POD SZPITALAMI na Śląsku ,bo tam doszło do złamania prawa, doszło do błędu lekarskiego i protesty powinny się domagać postawienia TYCH LEKARZY PRZED SĄDEM. Tak powinno to wyglądać. Jeśli ktos organizuje protest w inny sposób ,to znaczy że jest głupi i niczego nie osiągnie,bo ci lekarze nadal będą tam pracować i nie poniosą odpowiedzialności

obywatel
1 rok temu

Nawet prawnik rodziny poszkodowanej daleki jest od twierdzeń że to wina wyroku TK raczej błędu lekarskiego ale tu hieny polityczne po trupach do celu

Łazik Łunochod
1 rok temu

Zamiast łazić po protestach to siedźta w chałupach bo zimno i się przeziembita.

smile
1 rok temu

przeziembita się i powiedzą że macie covida….:)

Ada
1 rok temu

A na grobach bliskich nie zapomnieli zapalić zniczy? Stawianie zniczy pod drzwiami nie jest niebezpieczne? PO brzydko się bawi.

Śmieciarz
1 rok temu
Reply to  Ada

Jest niebezpieczne i jest to zaśmiecanie terenu.

Helena
1 rok temu

Ściągnąć machy i pokazać swoje machy boicie się

walt
1 rok temu

piszę jako zawiedziony egoista,który o proteście dowiedział się po nim a chętnie bym przeciw fundamentalistom z pisuaru,skonfederowanych faszoli,klerowi i kulinarnemu trybunałowi zaprotestował 🙂 od lat każdy dojrzały facet wie,że jeśli ma partnerkę czy córkę w odpowiednim wieku to musi mieć zabezpieczoną pewną kwotę by w momencie krytycznym wybrać się z nią do kraju w którym kapelan szpitalny nie przesłuchuje ciężarnych i nie szantażuje z dyrekcją lekarzy ginekologów. i tyle. Polska kolonia sukienkowej pedofilii jeszcze długo nie wstanie z kolan przed drenującą Polskę i Polaków od tysiąca lat władzą okupacyjną zwaną pieszczotliwie personelem naziemnym pana boga 😉 ale jak z tym rozmachem Jezusa dalej będą promować główni prorocy jak rydzyk,jędraszewski,oko i tak dalej i dalej to naprawdę za 20 lat można będzie puste kościoły przerabiać na dyskoteki i jest to perspektywa dużych miast jak najbardziej możliwa. tu na prowincji zawsze proboszcz będzie władzą najwyższą o czym Kazik śpiewał już 30 lat temu. pamiętam z liceum sprzed 20 lat jak na baczność przed klechą stawiała mnie dyrektorka szkoły bo jej autorytetem był Karol co jego kapciowy znał tylu wpływowych pedofilów i przyjmował od nich sute koperty za które postawił trochę swoich i karolowych pomników na Podhalu i w Małopolsce. a ból rozrywanych… Czytaj więcej »

telewidz
1 rok temu
Reply to  walt

Kościoły przerobi się na restauracje, hotele. Znajdzie się sposób na ich wykorzystanie.Już tak czynią na zachodzie Europy.Było w TiVi na ten temat.

walt
1 rok temu
Reply to  telewidz

na magazyny zbożowe 🙂

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Masz perspektywę żaby. Natura nie znosi próżni, a historia kołem się toczy. Zorganizowana ideowa mniejszość przerobi rozlazłą dekadencką większość na „pasztet”. Zawsze wygrają ci, którzy potrafią umierać za swoje ideały, a ci dla których sensem ich życia jest jedzenie i sranie, a w przerwach mordowanie własnych dzieci, odejdą w niebyt.
Piszę to ze smutkiem. W budynkach kościołów, które tak ochoczo byś likwidował, będą – prędzej lub później – meczety.

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

jak dla mnie mogą to być nawet synagogi 🙂 zresztą w żadnego z żydowskich bogów nie wierzę czy to Allah czy Jahwe ani we wspólnych proroków od Abrahama po Jezusa 😉

a kościołów bym nie likwidował tylko zauważam jaką niedźwiedzią przysługę wyświadcza mu hierachia.

w Polsce kościół był zawsze mocny i zwłaszcza na takiej słodkiej prowincji jak u nas nadal taki pozostanie.
niechby tylko płacił podatki jak wszyscy inni i nie był tak zainstalowany w instytucjach publicznych i taki bezkarny w kwestiach podatkowych i pedofilskich… no cóż na dziś to można o tym tylko pomarzyć bo są nietykalną kastą ale ludzie sami im i płacą i dzieci do molestowania wysyłają więc trochę są winni sami sobie 😉

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Zaraz, zaraz czegoś tu nie rozumiem. Uważasz, że podatki powinny być od wszystkiego?

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

daruj bo i tak nic nie zrozumiesz więc szkoda klepać w klawiaturę 🙂
trzeba zarabiać kasę by jak coś mieć szansę na skrobankę za południową granicą.amen.

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Żałosny ćwierćinteligencik pozujący na myśliciela 🙂
Jedeź tam i poproś, to się jeszcze załapiesz, na aborcję nigdy nie jesz za późno. Skończ swe męki – żabo 🙂

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

Stasiu :*

rzecz w tym,że wyż demograficzny z lat 80tych 20 wieku był wtedy gdy każdej matce taka aborcja przysługiwała.

teraz nie przysługuje,dostaje się do dziecka jałmużnę po pińcet a i tak dzietność jest mizerna a Polski znacznie częściej rodzą w krajach gdzie owa oferta aborcyjna jest jak najbardziej dostępna ale tam w szpitalach najważniejsi są pacjenci i lekarze a nie szpitalny kapelan.

ale próbuj dalej mnie obrazić doceniam twe starania mimo,że raczej jesteś tępym nieudacznikiem i ta sztuka ci się nie uda 🙂 ale zawsze można mieć jakiś cel na poniedzielnik :*

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Nie jesteś w drodze do Czech, Rozmyśliłeś się? Już nie jesteś zwolennikiem aborcji? Szkoda 🙂

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

podpowiem Tobie i innym zainteresowanym bo drążysz temat,że Słowacja i bliżej i taniej 🙂

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Huk ci ryj. Ruszaj w drogę cw..u. 🙂

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

podałbyś takiemu lewaczkowi do buzi prawda ?
ładnie ujawniasz swoje preferencje.doceniam.

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Nie dla psa kiełbasa (nawet pasuje) :). Widać, że twoje klerykalno-analne wspomnienia z młodości wpłynęły na postrzeganie świata i twoje fantazję. Wyszczekaj się w piwnicy, czy gdzie tam teraz siedzisz i oszczędź nam tych wypocin.

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Stach

stachu jak to prawdziwy prawicowy katolik ma sprecyzowane fantazje erotyczne o chłopcach ze straży kościelnej 😉 lubi też w ukryciu zeżreć kebaba od „brudasa” 😉 ot kolejny nawiedziony fan konfederacji

walt
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

chyba klecha jakiś już mu przestawił okrężnicę bo widać,że się domaga pieszczot zarezerwowanych tylko dla ministrantów.

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Woow! Nie tylko fascynacja klerem, aborcją i dewacjami, ale i piszesz sam do siebie pod różnymi nickami. (zrób kompilacje: Nazi Walt’on) Koniecznie musisz się ujawnić, będziemy cię pokazywali na rynku ku uciesze gawiedzi – zostaniesz atrakcją tego nudnego miasteczka. Nie każdy powiat ma swojego własnego Trynkiewicza :)))

walt
1 rok temu
Reply to  Stach

znów te niespełnione marzenia o zakuciu kogoś w dyby by go posiąść.szanuję jak cholera,marnujesz się na wolności w seminarium zrobiłbyś karierę choć za czasów młodości dziwisza,wesołowskiego czy jędraszewskiego poszłoby szybciej a piekłoby tylko na początku.

ateista
1 rok temu
Reply to  walt

Kościół to instytucja finansowa. Jak bank. Z tą różnicą, że kasę bierze od ludzi, ale im nie daje…kredytów.
Owieczki przyrzekały żyć w ubóstwie, a żyją w luksusach. Wypasione fury, plebanie i kościoły.

ONK
1 rok temu
Reply to  telewidz

Nie Ty budowałeś i nikt nie nakazuje ci abyś tam chodził. Więc zabierz swoje brudne łapy. Komuchu

Idzi
1 rok temu
Reply to  walt

Szkoda,ze ludzie nie wyszli z mszy od dominikanów,bo by was czapkami nakryli.

walt
1 rok temu
Reply to  Idzi

no szkoda.też żałuję tylko rzecz w tym iż na samej górze napisałem,że nie wiedziałem o akcji i mnie tam nie było nad czym boleję.
kłania się czytanie ze zrozumieniem 🙂
nie zbydlęceniem a zrozumieniem bo może ty masz jeszcze szansę się uczłowieczyć bo w przypadku stacha powyżej wszelkie zabiegi wydają się być daremne,stanie przez swoim stwórcą dokładnie tak samo głupi jak go ten stworzył na swoje zresztą podobieństwo.

walt
1 rok temu

nie liczcie na fundamentalne państwo polskie tylko wpiszcie w google aborcja słowacja czy czechy i skrobcie ile wlezie 😉

Stach
1 rok temu
Reply to  walt

Popieram. Debile nie powinni się rozmnażać.

ani ani
1 rok temu
Reply to  walt

ani jednej flaszki

Gość
1 rok temu

Jaki ten Tarnobrzeski protestujący naród jest głupi 🙂 No chyba ze im za to bardzo dobrze płacą. Tarnobrzeg leży na łopatkach i kwiczy. Rozłożony przez miejscową zydo-komune wybraną właśnie przez nich. A oni protestują bo gdzieś jakiś lekarz nie dopełnił swych obowiązków bo pewnie w łape nie wziął albo wzioł mało? Następny protest zróbcie pod ruinami dworca PKP bo będziecie musiały furmankami na te skrobanki jeździć bo Stalowa Wola już niedługo odetnie was od kolejowego świata. Bo to że szpital w Tarnobrzegu przestanie istnieć to już chyba wiecie?. Więc nie znajdziecie tam zbrodniarza w kitu który wam to dziecko zabije !!!

pacjent z Tbg
1 rok temu
Reply to  Gość

„Bo to że szpital w Tarnobrzegu przestanie istnieć to już chyba wiecie?.”

Jeszcze oficjalnie nie podano, ale jak PO dojdzie do władzy w Polsce, to spełnione zostaną mrzonki niejakiego Grodzkiego vel Koperta.

Idzi
1 rok temu
Reply to  Gość

To dlatego pierwszy szur stasiak opuścił pokład.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Gość

Przecież tam ciągle ci sami , te same twarze , protestują zawsze i wszędzie a to już tylko choroba – nienawiść .

Zbyszek
1 rok temu

Na wszystkich protestach te same ryje. Czy to są zawodowi….protestanci? Może to tylko ta sama zgraja Durni……którzy sie nudzą?

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Zbyszek

miłość bliźniego aż bije z twego serca

Odyseusz
1 rok temu

Aborcja to nie prawo kobiety (może przecież poddać się sterylizacji- tu ma pełne prawo) to świadome zabójstwo drugiego bezbronnego człowieka. Mimo że aborcja dokonywana była od wieków , to prekursorami legalizacji we współczesnym świecie byli najwięksi oprawcy ludzkości : hitler i stalin którzy jak widać do dzisiaj mają swoich naśladowców, dlatego wszelkie partie, ruchy lewicowe powinny być zdelegalizowane jako zbrodnicze systemy. Wiecie jaki będzie kolejny krok jak uda się im przeforsować aborcję na życzenie – EUTANAZJA najpierw dobrowolna później przymusowa obyście się wtedy feministki nie budziły w koszmarze nawiedzonych ludzi !https://kronikidziejow.pl/porady/historia-prawa-do-aborcji-w-polsce-i-na-swiecie/

1.jpg
NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

co wy ćpacie ??

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

Odezwał się nawiedzony ludobójca ! Patrząc na twoje wypociny może taka aborcja uchroniłaby Świat przed takimi jak ty ???

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

to się zdecyduj czy jesteś za czy przeciw 😉 bo taka retoryka przynosi na myśl „aborcje na życzenie ” – dzieci feministek i działaczek pro-choice skrobiemy i tym samym wyplewimy lewactwo 😉

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

Myślę że świat bez takich ludzi jak ty byłby szczęśliwszy i normalniejszy. Czy nie widzicie że dążycie do stworzenia cywilizacji śmierci. A co do ciebie na aborcję jesteś już za stary ale eutanazja czemu nie – pomyśl czy Świat bez ciebie nie byłby szczęśliwszy ?

agent Lolek
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

Tylko Bolek był za, a nawet przeciw. Inni tak już nie mogą 🙂

dambo
1 rok temu

Wszyscy ci ktorzy dzis sa za aborcja powinni byc wdzieczni zyciu za to ze nikt ich nie wyskrobal.

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  dambo

typowa wypowiedź odzwierciedlająca „uproszczony przekaz dla ciemnych mas ” proponowany przez pisowską władzę 😉 „lewica bedzie sprzedawać dzieci pedofilom ” , „potwór lgbt zje całą waszą wioskę ” 😉 i to wszystko za marne pincet złoty , które już pożarła inflacja

Ala
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

pomodlę się za ciebie

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Ala

dobrze skoro nic innego nie potrafisz 😉

Gość
1 rok temu

Nudzi się protestującym? Nudzi się prostytutkom? Na granice ich zawieść będą jej bronić jeśli nic w życiu nie potrafią tylko siać zamęt za lewackie srebrniki!

kasa
1 rok temu

Przecież można jechać do innego kraju, w którym aborcja na życzenie jest legalna, np. do Czech. Więc w czym problem? Ano w kosztach, zwolennicy aborcji chcieliby, żeby można było jej dokonać na życzenie za darmo w każdej gminie. A tak w ogóle to temat zastępczy, aby odwrócić uwagę od „kwitnącej” polskiej gospodarki.

Tak
1 rok temu
Reply to  kasa

Tematy koronki i białej rusi już się wypalają, więc trzeba odciągnąć uwagę od osiągnięć zarządców kapitału w Polsce czym innym.

zło jest krzykliwe
1 rok temu

pocieszające jest że tych z piorunami jest bardzo mało

Zeus
1 rok temu

W pozostałych piorun wcześniej strzelił i ich ni ma 🙂

Choćbym szedł ciemną doliną
1 rok temu

Pan Bóg jest moim pasterzem
Nad wody spokojne mnie wiedzie
Na łąkach zielonych mnie pasie
Niczego dziś mi nie braknie
Duszę moją pokrzepiasz
Twa obietnica jest pewna
Bezpieczną mnie drogą prowadzisz
Pocieszasz, gdy smutek na twarzy
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Tyś ze mną jest
Oliwą mą głowę namaszczasz
Kielich bez końca napełniasz
Twa dobroć i łaska na wieki już przy mnie są
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Tyś ze mną jest

tworzywo
1 rok temu

zblazowane towarzystwo

Albert
1 rok temu

Przykro się patrzy na to co się tu dzieje. Jak ten kraj jest podzielony na dwie części. Polaku… życie jest na to za krótkie.

Polak
1 rok temu
Reply to  Albert

Racja. Zamiast się czymś pożytecznym zając to się chandryczą nawzajem. A można usiąść w kawiarni i porozmawiać jak Polak z Polakiem lub Polką albo Polka z Polką. Strzelić sobie kufelek piwka na ten przykład. Polacy zawsze byli waleczni, najczęściej walczyli miedzy sobą.

Idzi
1 rok temu

Hołota opętana tvn24.

Idzi
1 rok temu

Łapówkarskie,lewackie państwo z wolnymi sądami,kobieta zmarła,bo nie dała łapówki. Zrozumcie,do czego doprowadziliście.

NAZI WON
1 rok temu
Reply to  Idzi

co ty pierdolisz człowieku ??

śledczy
1 rok temu
Reply to  NAZI WON

Nie pier… tylko ma wersję śledczą.

Paweł
1 rok temu

Gdzie byłyście jak młodym kobieta nie udzielano pomocy lekarskiej bo covid!!?

wieśniak z chałupy
1 rok temu
Reply to  Paweł

Siedziały w chałupach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
139
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content