Ćwierćfinałowe mecze Enei Siarkopolu w Lidze Mistrzyń 12 i 23 stycznia

Ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzyń ETTU pomiędzy KTS Enea Siarkopol i TT Saint-Quentinois odbędą się 12 stycznia we Francji i 23 stycznia w hali MOSiR Tarnobrzeg – ogłosił 30-krotny Drużynowy Mistrz Polski.

Spotkanie w Saint-Quentin w środę 12 stycznia rozpocznie się o g. 19:30. Rewanż rozegrany zostanie w niedzielę 23 stycznia o g. 11:00 w Tarnobrzegu.

Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka zwyciężyły w Lidze Mistrzyń w 2019 roku, a w finale były także w 2016 roku i w 2017 roku.

W tym sezonie Ekstraklasy tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol wygrały wszystkie 7 spotkań i zajmują 1 pozycję w tabeli. W 2021 roku zespół z Tarnobrzega zagra jeszcze u siebie z KS Gotyk Toruń 10 grudnia i na wyjeździe z Akademią Zamojską Zamość 12 grudnia.

W 1/4 finału Ligi Mistrzów zagrają również – klub Natalii Partyki SKST Plus Hodonin (Czechy) z TTC Berlin Eastside, CP Lyssois Lille Métropole (Francja) z Metz TT (Francja) oraz Etival Clairefontaine ASRTT (Francja) z grupowymi rywalkami tarnobrzeżanek – Linz AG Froschberg (Austria).

Drużyna Enei Siarkopolu, prowadzona przez Zbigniewa Nęcka, jest jednym z faworytów obecnej edycji Ligi Mistrzów. W turnieju grupowym w Linzu Mistrzynie Polski zwyciężyły 3-krotnie po 3:0, a punkty zdobywały Portugalka Fu Yu, Niemka Han Ying i Monakijka Yang Xiaoxin. W kadrze zespołu są także Li Qian, Rumunka Elizabeta Samara, Chinka Gu Ruochen, Białorusinka Viktoria Pavlovich, Kinga Stefańska, Aleksandra Michalak, Agata Zakrzewska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content