W niedzielę w Tarnobrzegu kolejna edycja Pchlego Targu

III edycja Pchlego Targu w Tarnobrzegu odbędzie się w niedzielę 28. listopada br, na terenie placu targowego, przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły na plakacie

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
magda
11 dni temu

Nie wiem czy to dobry termin, w Rozwadowie jest w tym samym dniu Targ Staroci dużo większy i więcej kupujących

chłop ze wsi
11 dni temu
Reply to  magda

Dobry termin. Moze wreście swojom czarownice sprzedom bo mom dość jej zrzyndzenia. Ile za takom zrzędliwom babę można wziąć?

seba
5 dni temu
Reply to  magda

BYLO BEZNADZIEJNIE TAKI LUMPEKS NA KWATKOWSKIEGO MOJ BOZZZZZEEEEEE…….

Trzecia edycja Pchligo Targu
11 dni temu

Kolejna 3 edycja Pchligo Targu już za 3 tygodnie!
Zapraszamy chętnych! Rozgłaszajcie wieść o Pchlim Targu znajomym,niech już szykują graty w garażach,piwnicach ,strychach! Żaden inny targ w okolicy nie może być równy Pchlimu Targowi i dlatego jest taki wyjątkowy! Nasze miasto wyróżnia się Pchlim Targiem w całej okolicy ,bo nikt takiego nie ma. Wszystkie media piszą o naszym Pchlim Targu że jest super, świetne okazje ,duży wybór i niskie ceny!
comment image

Odyseusz
10 dni temu

Nie wierz skorumpowanym politykom, kłamliwym mediom czy też sprzedajnym konowałom. Włącz myślenie zanim padniesz ofiarą zaplanowanej depopulacji ludzkości! . Pamiętacie jak szczypawki miały chronić następnie miało się lekko przechodzić covid -gdzie jeszcze rok wcześniej trzeba było wykonać test aby przekonać się czy chorujemy na chorobę bezobjawową. Dzisiaj kłamią jakoby na oddziałach intensywnej opieki i pod respiratorami znajdowały się wyłącznie osoby niezaczepione eksperymentalną substancją w 3 fazie badań klinicznych !!!

kłamstwo ludobócjów.jpg
Zapchlony Targ
9 dni temu

Pamiętajcie że już jutro od 10-tej zaczyna się zapchlony Targ, nie zapomnijcie! Ważne aby przyjść od razu po przebudzeniu i nic nie jeść,bo na targu można pożerać okazje wzrokiem! Tak, dokładnie ,jeść oczami. Gruby portfel to podstawa ,bo tutaj jest tanio i kupuje się dużo. Dużo znaczy tanio, a tanio znaczy dużo!

Huchro
9 dni temu
Reply to  Zapchlony Targ

słoma wyleciała ci nie tylko z butów, ale i z gęby

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content